FbŠ Bohemians – Židenice 9:7 (kon.) | Panthers – FBC Liberec 4:2 (kon.) | Chodov – Olomouc 6:0 (kon.)
konec
FAT PIPE Florbal Chodov
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
FBS Olomouc
Neděle 07.01.2018, 18:00Extraliga žen • 15. kolo
   
  56:58
  Chodov právě vstřelil branku!
  Trestné střílení si vzala na starost NELA JIRÁKOVÁ, která dělala kličku do forhendu, poté vystřelila pod břevno! Hostující gólmanka byla v tuto chvíli bez šance na úspěch!
   
  35:56
  Chodov právě vstřelil branku!
  MARTINA ŘEPKOVÁ teď postupovala sama na brankářku Frankovou. První střela gólem neskončila, následná dorážka domácí florbalistky už ano, Chodov přidává pátou branku! Bez asistence.
   
  21:14
  Chodov právě vstřelil branku!
  Hned v úvodu druhé části přidává domácí celek čtvrtou branku. MAGDALENA PLÁŠKOVÁ zvolila přízemní střelu, díky které se podruhé v zápase zapsala do střelecké listiny! Asistence: Gabriela Tožičková.
   
  17:48
  Chodov právě vstřelil branku!
  ADÉLA JŮZOVÁ už měla lehkou pozici. Stačilo, aby míček dopravila do prázdné branky. To se ji podařilo, domácí hráčky už vedou o tři branky! Asistence: Eva Krauskopfová.
   
  16:12
  Chodov právě vstřelil branku!
  Tentokráte už spolupráce mezi těmito dvěma hráčkami zafungovala! TEREZA URBÁNKOVÁ po přihrávce Řepkové dokázala překonat bezmocnou Frankovou! Asistence: Martina Řepková.
   
  05:08
  Chodov právě vstřelil branku!
  Domácí se dostávají na začátku šesté minuty do vedení. MAGDALENA PLÁŠKOVÁ se prosadila nad nohu hostující brankářky a otevřela skóre! Asistence: Gabriela Tožičková.

  Štěpán Slovák

  Branky a nahrávky: 6. Plášková (Tožičková), 17. Urbánková (Řepková), 18. Jůzová (Krauskopfová), 22. Plášková (Tožičková), 36. Řepková, 57. Jiráková (TS)


  FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Květoňová) – Jiráková, Kellovská, Tožičková, Kuchařová – Frantíková, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová, Kellovská.
  FBS Olomouc: Franková – Mandátová, Peterková, Sedláková, Pejzlová, Mikulová – Pavlíková, Suchánková, Lichnová – Pařízková, Oháňková, Horáčková – Šablaturová, Sklenářová, Reimerová – Cholinská.

  Rozhodčí: Monzer, Procházka

  Diváci: 48