Angers – Lorient 0:2 (kon.) | Granvillaise – Bordeaux 2:1 (po pr.) | Marseille – Valenciennes 1:0 (po pr.)
Saint-Étienne – Nîmes 2:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:2 (po pr.) | Senlis – Nantes 0:4 (kon.)
Sochaux – Amiens 6:0 (kon.) | Dunkerque – Méty 2:4 (kon.) | Rennes – PSG 1:6 (kon.)
Angers SCO
0:2 (0:2)
FC Lorient
Neděle 07.01.2018, 14:15 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzský pohár • 1/32 finále

88
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Cabot, přichází Toure.

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Hamel, přichází Courte.

76
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Marveaux, přichází Guendouzi.

73
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Guillaume, přichází Toure.

69
    To byla obrovská příležitost domácích! Ve vápně zůstal úplně volný Fulgini, který překonal Petkoviče. Na brankové čáře ale zasáhl Conte!

59
    Karl Toko Ekambi je na hřišti teprve dvě minuty. Přesto teď velmi hlasitě diskutoval s čárovým rozhodčím, potrestán je žlutou kartou.

57
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Puyo, přichází Ekambi.
    42. DENIS BOUANGA - 0:2

42
    Lorient právě vstřelil branku!
    V závěru prvního poločasu přichází další gól druholigového celku! DENIS BOUANGA využil přihrávky z pravé strany, z hranice velkého vápna poté vystřelil do šibenice na bližší tyč!
    32.

32
    Domácí mohli srovnat! Proti byl ale Petkovič, který předvedl výborný zákrok nohou a zachránil tak svůj tým před inkasovanou brankou!
    30. PIERRE-YVES HAMEL - 0:1

30
    Po centru z levé strany se do zakončení dostal PIERRE-YVES HAMEL. Ten míč trefil ze vzduchu, balón nakonec směřoval na zadní tyč, Michel neměl nárok! Hosté jdou po třiceti minutách do vedení!