Columbus – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:1 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 2:7 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
Vancouver Canucks
Sobota 13.01.2018, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě: 11:06 (03:43:26)

Hvězdy zápasu:
    1. Henrik Sedin (VAN) 0+2
    2. Thomas Vanek (VAN) 0+2
    3. Seth Jones (CBJ) 1+0

Hotovo! Vancouver má dva body, především po vynikající druhé třetině. V té byl Columbus jednoznačně horším týmem. Navíc hosté jednou skórovali při přesilové hře v době, kdy pykal na trestné lavici Lukáš Sedlák. Ve třetí dvacetiminutovce se Vancouver zaměřil hlavně na obranu. Už se nehnal tak dopředu. Domácí ještě snížil Harringtonem do pravého horního rohu branky, ale při závěrečné powerplay nic nepředvedli.

59:52
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Kotouč propadl kolem Jonese na levou stranu. Columbus už byl smířený s tím, že prohraje v době, kdy JAKE VIRTANEN zakončil z levé části útočného pásma s hokejkou na pravou stranu snadno do prázdné branky. Asistence: Markus Granlund.

59:35
    Bjokstrand podržel kotouč ve střední třetině a domácí to ještě zkusí po levé straně.

59:18
    Ani Savard se po levé straně neprosadil, rozehrává ještě Johnson.

58:46
    Hosté šikovně vyhodili puk, aby to nebylo zakázané uvolnění a Johnson má na sobě protihráče.

58:26
    Při powerplay snad ještě Markström nezasahoval.

58:07
    Další výhoz, ale tentokráte Jones musí ve vlastní třetině hrát.

57:51
    Columbus vyhrál buly, po chybě Jonese je tady ovšem icing.

57:42
    Domácí budou hrát powerplay.

57:42
    Oddechový čas pro domácí.

57:35
    Werenski a Panarin nakonec dostali kotouč z rohu útočného pásma, jenže byla z toho pouze střela od modré čáry a jistý zákrok Markströma.

56:54
    Vanek spolupracoval za brankou domácích s Gagnerem, ale žádné nebezpečí to pro soupeře nebylo.

56:47
    Gaunce vystřelil od modré čáry do Johnsona, od kterého šel kotouč do ochranné sítě.

56:39
    Nakonec neuspěl Dubois otočkou kolem tyče a Markström po souboji s Folignem ztratil masku.

56:27
    Del Zotto udělal chybu, takže Foligno uháněl na hostující branku po pravé straně.

56:03
    Komerční pauza.

56:03
    Savardova střela z pravé části útočného pásma byla sražena do ochranné sítě.

55:52
    Icing hostů.

55:24
    Vanek mohl jít do brejku, ale bekhendem zakončoval zleva do pravé ruky Bobrovského.

54:57
    Panarin tlačil na Gagnera, načež si hosté stále vyměňovali kotouč v útočném pásmu.

54:35
    Harrington se na levém křídle nedohodl se spoluhráčem, takže ofsajd.

54:21

54:08
    Domácí byli pod tlakem, ale nakonec poslali kotouč na pravé křídlo Bjorkstranda.

53:33
    Edler, Eriksson a Henrik Sedin tvořili hru na levé straně, ale poté ovšem vše ukončil Jones.

52:47
    Parain dobře pracoval, ale Jones zakončil zprava do betonu Markströma.

52:35
    Columbus právě vstřelil branku!
    Foligno tak dlouho kroužil v útočné třetině až nahrával bekhendem na modrou čáru a SCOTT HARRINGTONOVI a ten zleva zakončil do pravého horního rohu branky. Asistence: Nick Foligno, Matt Calvert.

52:10
    Jonhson našel na pravém křídle Foligna, ale ten se nedostal přes bránícího protihráče, který si navíc pomohl tělem.

51:50
    Sedlák kombinoval s Folignem v útočné třetině, ale poté nevypálil Calvert zleva.

51:25
    Savard neuspěl z postu pravého beka od modré čáry, i tak má kotouč na hokejce Nutivaara.

50:54
    Savard a Jones rozehrávali z vlastní třetiny, následně pokračoval před Markströmem Bjorkstrand a Wennberg.

51:20
    Gudbranson vymysle se spoluhráčem nahrávku na pravou stranu, kterou nezpracoval Gaunce.

49:47
    Del Zotto měl na sobě při rozehrávce na pravé straně Andersona, ale útok trval až do doby než Bobrovskij zasáhl proti křižné střele pravým betonem.

49:24
    Domácí vyhráli buly na levém kruhu takovým způsobem až sami přišli vlastní chybou o pásmo.

49:02
    Po rozehrávce Taneva vyhrál souboj na levém kruhu Boeser proti Harringtonovi, ale zasahovat Bobrovskij ani tak nemusel.

48:49
    Ofsajd domácích.

48:31
    Calvert byl z pravé části útočné třetiny zablokovaný.

48:01
    Sedlák měl za sebou souboj v útočné třetině, načež má práci Savard proti Del Zottovi.

47:37
    Del Zotto se nejprve dotkl kotouče před hostujícím brankářem, následně kotouč skončil na holi Jonese.

47:13
    Eriksson nezakončoval z levého kruhu přes obránce, následně dobře bránil Wennberg.

47:05

46:47
    Po střele Johnsona zasáhl Markström a domácí následně vystřídali, takže za vlastní brankou vzal puk Savard.

46:17
    Anderson vytvořil tlak na Markströma, ale hostující celek se nakonec ubránil Boeserem.

45:53
    Boeser pomohl hostům ve střední třetině, ale i tak útočí domácí celek po pravé straně Dubiosem proti Tanevovi.

45:44
    Icing domácích.

45:25
    Hosté nejsou nijak aktivní v této přesilovce, ale hrají to, co potřebují.

44:54
    Boeser podržel kotouč ve vlastní třetině a posléze se přidal do rozehrávky Bärtschi.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:29
    Bobrovskij neudržel zakončení od modré čáry v náruči, čehož nevyužil z levého kruhu Boeser.

44:00
    Hostující celek si dlouho nahrával v útočné třetině, až přišla tvrdá střela z levého kruhu vedle přední tyče.

43:39
    Foligno podrazil Henrika Sedina před hostujícím brankářem.

43:39
    Bobrovskij zastavil forhendovou stranou hole nahození za vlastní brankou a bude se vylučovat.

43:12
    Calvert si dával pozor, aby nevjel do ofsajdu, jenže po průniku před Markströma udělal jeho spoluhráč faul.

42:35
    Foligno měl ve střední třetině proti sobě Gagnera. Následně tento souboj trval až do obranné třetiny hostů.

42:15
    Jones musel hrát ve středním pásmu, následně dokonce zakončoval z levého kruhu mimo branku.

41:45
    Werenski sebral v rohu obranné třetiny kotouč a poté jej předal Andersonovi, jenž jej po levé straně dovezl před Markströma.

41:36
    Ofsajd domácích při akci po levé straně.

41:17
    Domácí celek vystřídal, načež Daniel Sedin se snažil forčekovat proti Johnsonovi.

40:48
    Také Bjorkstrand na levém křídle nebyl nebezpečný pro hosty.

40:22
    Hosté napálili vší silou puk do třetiny soupeře, ale tam k zakončení na Bobrovského nedošlo.

40:15
    Panarin neměl prostor k zakončení z pravého kruhu přes Taneva.

40:01

Po dvou třetinách vede Vancouver na ledě Columbusu 4:1. Ve druhém dějství měl více ze hry. Využil také přesilovku, kdy seděl na trestné lavici Sedlák. Pakliže si hosté nevypracovali v první třetině větší šanci, tak to samé můžeme říci o domácích hokejistech ve druhé dvacetiminutovce. Zejména Gaunce se prosadil šťastně, ovšem bekhendová nahrávka Vaneka přes celé pásmo byla parádní.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:48
    Opět hosté odpálili kotouč do bezpečí.

39:43
    Anderson se po střele zleva nedostal k dorážce, stejně tak Jenner proti Gudbransonovi.

39:21
    Andersonova střela zápěstím skončila zleva vedle přední tyče.

39:07
    A další výhoz, takže kotouč na vlastní modré čáře bere Werenski.

38:52
    Velice dobrá práce Edlera a hosté snadno vyhazují po levé straně.

38:31
    Další výhoz hostů a rozehrávat bude Columbus.

38:25
    Panarinova střela z útočného pásma byla sražena hostujícím hráčem do ochranné sítě.

38:12
    Foligno se protáhl po levé straně do pásma, kde mu pomohl Dubois či Jones.

37:55
    Hosté ihned vyhazují až za domácí branku.

37:50
    Virtanen sekl do hokejky Andersona stojícího na levé straně.
    37:15 Alexander EDLER - 1:4

37:15
    Columbus hraje hodně špatně ve druhé třetině. Nyní odvedl velice dobrou práci Eriksson. Navíc jistá nejznámější hokejová dvojčata to vymyslela tak, že ALEXANDER EDLER vypálil z levé části útočné třetiny a Bobrovskij byl na jeho střelu s hokejkou na levou stranu krátký. Z pohledu ruského brankáře tohle není vůbec povedená třetina a otázkou je, zda být či nebýt v domácí brance. To je to, oč možná běží v hlavě Johna Tortorelly. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.

37:07
    Eriksson zakončil zleva směrem na lapačku Bobrovského.

36:42
    Wennberg zůstal při nahrávce zprava volný mezi kruhy, ale jeho forhendová střela mu před Stecherem vůbec nesedla.

36:25
    Wennberg prohrál buly ve střední třetině, ale hosté nic nevymysleli po levé straně.

36:10
    Jones rozehrával a kotouč směřoval na levou stranu, kde byl proti Jennerovi důrazný Gudbranson.

36:01
    Střela Jonese donutila Markströma po střele z pravého kruhu k jednoduchému zákroku.

35:40
    Anderson nabral velice dobrou rychlost, ale z pravého kruhu otřel kotouč o beton Markströma.

35:28
    Panarin se z levého kruhu neprosadil.
    34:31 Brendan GAUNCE - 1:3

34:31
    Tohle je celkem smůla pro domácí. Vanek bekhendem přetáhl hru na levý kruh, kde BRENDAN GAUNCE zlomil hokejku, ale i tak po zemi mezi nohama brankáře Bobrovského dává branku na 3:1 z pohledu hostů. Asistence: Thomas Vanek, Michael Del Zotto.

34:12
    Vanek si sjížděl na pravý kruh, ale mezitím domácí vyhodili a rozehrává opět hostující celek.

33:26
    Tohle byla tutovka! Gagner vyřadil ze hry při brejku Bobrovského, ale forhendem zprava v rychlosti nezakončil do prázdné branky, stejně tak jeho spoluhráč u levé tyče...

33:10
    Domácí vyhazují k Markströmovi.

32:51
    Henrik Sedin vyprodukoval v krátkém sledu dvě střely z pravého kruhu.

32:35
    Sedlák bude vyloučen za hákování jednoho ze Sedinů před brankou domácích.

32:12
    Jones měl při rozehrávce za vlastní brankou na sebe dva protihráče, a tak se povedlo získat kotouč Danielu Sedinovi.

32:08
    Jonesova rozehrávka po pravé straně končí icingem.

31:45
    Boeser ztratil kotouč ve střední třetině, jenže stejnou mincí oplácel najetím mezi dva hráče Werenski.

31:15
    Gaunce napadal Werenskiho. Načež po souboji ve střední třetině bude na tahu Vancouver.

30:40
    Gudbranson přihrával na levé křídlo, které ovšem kotouč nelízlo hokejkou. Takže kontrovat může Motte.

30:18
    Hostující celek sevřel domácí do kleští až z toho byla zajímavá střela z levého kruhu kolem přední tyče.

29:43
    Savard nahrával na pravou stranu, ale ve střední třetině na křídle utekl domácím kotouč.

29:15
    Henrik Sedin byl aktivní v pravé části útočné třetiny a posléze svedl souboj se Savardem, načež kotouč minul hokejku Erikssona.

29:05

28:43
    Bobrovskij si zahrál hokejkou, posléze spěchal domácí celek do útočného pásma, kam se také díky Panarinovi dostal.

28:27
    Werenski poslal kotouč od modré čáry výrazně mimo tři tyče.

28:05
    Calvert kroužil v pravé části útočného pásma a spolupracoval s Folignem, domácí si vytvořili tlak i díky Savardovi z druhé strany.

27:52
    Střely na branku – 16:13.

27:44
    Komerční pauza po snadném zákroku Markströma proti střele z osy modré čáry.

27:35
    Werenski to po pravé straně nemyslel špatně, posléze je pískaný icing.

27:05
    Jones z postu pravého beka minul branku, následně forčekoval proti Dowdovi Dubois.

26:44
    Vancouver se prezentoval souhrou proti Panarinovi, ale nakonec po tlaku nezakončil na Bobrovského.
    25:38 Erik GUDBRANSON - 1:2

25:38
    Nutivaara odehrál velice slabé střídání. Napodruhé nevyhodil zleva kotouč pryč z pásma. A tak přihrávkou zpoza branky nachystal Eriksson kotouč na post pravého beka pro ERIKA GUDBRANSONA a ten tvrdou střelou narval kotouč zadní tyč. Asistence: Loui Eriksson, Henrik Sedin.

25:16
    Jenže nyní Nutivaara udělal fatální chybu v rozehrávce a domácí celek se štěstím ubránil i díky betonu Bobrovského.

24:45
    Nutivaara na tom nebyl vůbec zle v obranné třetině, po spolupráci se Savardem se podařilo vyhodit kotouč pryč po pravé straně.

24:15
    Anderson si udělal výlet po domácí útočné třetině až Nutivaara vypálil z levé strany na tělo Markströma.

23:50
    Vanek se marně snažil tečovat kotouč po aktivitě Gagnera v pravé části útočného pásma.

23:42
    Del Zotto zakončoval z pravého kruhu přes beka, Granlund se nedostal k dorážce, jelikož si zákrok připsal Bobrovskij.

23:27
    Sedlákův pas zleva propadl mimo nebezpečnou zónu pro hostující celek.

23:00
    Foligno nenašel na pravé straně Calverta, kterého hlídal protihráč. Nakonec neuspěl Johnson a Sedlák v útočné třetině.

22:52
    Gagner vyslal bekhendovou střelu zleva bez razance po křižné nahrávce Gudbransona, načež snadno zasáhla ruka Bobrovského.

22:42
    Markstrom ustál tlak Bjorkstranda do brankoviště a svým zákrokem přerušil hru.

22:23
    Tanev se spoluhráčem rozehrával po pravé straně, kde byl ve střední třetině Granlund a tam také došlo k poslednímu doteku při hostujícím útoku.

21:45
    Tanev nahazoval bekhendem po levé straně, načež Panarin pomohl spoluhráči.

21:39
    21:19 Sven BÄRTSCHI - 1:1

21:19
    Všechno začalo tím, že chyboval Harrington. Následně z postu pravého beka přilétl kotouč do ohně. Vanek bekhendem z otočky nahrával k levé tyči a tam s hokejkou na levou stranu svým forhendem doklepl SVEN BÄRTSCHI kotouč do značně opuštěné branky. Asistence: Thomas Vanek, Sam Gagner.

20:57
    Edler rozehrával a počkal až hosté vystřídají, následně se protáhl po levé straně do pásma Vanek.

20:38
    Daniel Sedin si stoupl na pravý kruh, ale Columbus snadno vyhodil.

20:07
    Foligno ihned posílal kotouč na levou stranu.

20:01

Seth Jones byl jediným střelcem první třetiny, když využil přesilovou hru při trestu Henrika Sedina zprava na zadní tyč. Jinak to byla ovšem vyrovnaná úvodní dvacetiminutovky.

Pravda je ta, že v závěru mohl přidat druhou domácí branku stojí tečí Bjorkstrand, ale poslal kotouč pouze do pravé tyče po souboji s bránícím hokejistou. Vancouver se nedostal k nějaké tutovce či jasné šanci před brankou Columbusu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:47
    Edler oslovil křížem spoluhráče na pravém kruhu, jehož střela minula branku.

Eriksson byl podražen Werenskim a hosté mají přesilovou hru.

19:25
    Daniel Sedin nerozehrál vůbec přesně a po nahrávce zleva tečoval kotouč do pravé tyče Bjorkstrand.

18:58
    Tvrdá střela Huttona zleva na přední tyč do vyrážečky Bobrovského.

18:29
    Gudbranson čekal až hosté vystřídají a poté pokračoval jeho spoluhráč na levé straně proti Jonesovi.

17:56
    Domácí měli rychlý přechod do útočné třetiny po levé straně, ale Sedlák zkazil nahrávku na Calverta.

17:30
    Werenski přihrával křížem na pravou stranu na Andersona, ale ten nevypálil před Del Zottem.

17:00
    Střela Andersona ze středu po navedení kotouče zleva na vyrážečku Markströma šla vedle levé tyče.

16:37
    Edler střílel křížem zleva a Henrik Sedin chtěl tečovat puk ze středu před brankářem.

16:15
    Edler vzal rozehrávku zřejmě se Stecherem, ale před domácí brankou se nic nestalo.

15:42
    Savard se spoluhráči motal hostující obranu, ale zakončení zleva z druhé vlny nepřišlo.

15:35
    Wennberg nebyl úspěšný na vhazování, ale posléze z otočky zakončil do z levého kruhu Bjorkstrand do hokejky padajícího Taneva, od které šel kotouč do ochranné sítě.

15:31
    Schroeder umístil kotouč z pravého kruhu do Markströma, komerční pauza.

15:10
    Schroeder hrál po levé straně, ale nakonec bude kontrovat Granlund.

14:50
    Foligno pálil zprava na zadní tyč směrem na vyrážečku Markströma.

14:20
    Foligno a Sedlák chtěli vykoupat Markströma, domácí poté nezakončili proti dezorientovanému brankáři od modré čáry z postu beka.

13:57
    Gagner byl připravený v pravé části útočné třetiny, jenže útočil stejným směrem Sedlák a Foligno.

13:51
    Jenže byl odpískaný domácí icing.

13:40
    Sedlák vyhrál buly na polovině hřiště a Columbus ihned nahazoval po levé straně.

13:20
    Panarin chtěl překvapit bekhendem zleva na přední tyč Markströma, což se mu nepovedlo.

12:49
    Henrik Sedin a Granlund vyvinuli tlak na domácí branku zleva, následně ovšem dobře pracoval Dubois a Savard v rohu útočné třetiny protivníka.

12:22
    Panarinova střela zápěstím zprava přes beka zhruba z modré čáry byla sražena bránícím hokejistou.

11:42
    Werenski nahrával na pravou stranu, následoval křížem Bjokstranda na druhou stranu, kde se v souboji jeden na jednoho nedostal ke střele Jenner.

11:22
    Bjokstrand a Jones dostali po levé straně kotouč do útočné třetiny.

10:52
    Calvert a Sedlák se ještě starali o zábavu v pravé části útočného pásma, nakonec ovšem rozehrává Del Zotto a Edler.

10:27
    Edler a Del Zotto byli u toho, když střela Harringtona minula levou tyč.

10:22

10:08
    Tanev svedl souboj za vlastní brankou, následně pálil zprava Savard do Markströma.

09:42
    Jonesovi při rozehrávce po pravé straně utekl kotouč, čehož nevyužil tečí z osy hrací plochy Granlund.

09:19
    Gagner a Boeser ještě po levé straně zatlačili domácí celek, ale vše bez zákroku Bobrovského.

08:50
    Edler a Vanek kooperovali, nakonec si k levé tyči sjížděl Gagner.

08:43
    Edler a Daniel Sedin stáli za tím, že hosté zapsali icing.

08:22
    Stecherova tvrdá střela z pravé strany útočného pásma byla zablokovaná.

08:12
    Gagner dohrával soupeře v levé části útočného pásma, následně se neprosadil Vanek vinou zákroku rukou v podání Bobrovského.

07:52
    Sedlák nezpracoval kotouč na levém kruhu ideálně, a tak nezakončoval směrem na hostující branku.

07:32
    Foligno poslal po pravé straně kotouč za hostující obranu a pomocnou ruku mu podal Foligno.

07:20

07:12
    Johnson zakončoval z pravé strany útočného pásma do levého betonu Markströma.

06:52
    Anderson po levé straně zatopil hostů, následně Columbus pokračoval v útočné třetině proti Edlerovi.

06:30
    Anderson a Dubois spolupracovali v levé části útočného pásma, ale Markström nezasahoval.

06:08
    Jenner, nebo Werenski zamířil zleva o fous vedle zadní tyče.

06:00
    Icing hostů, takže Werenski může zůstat na ledě.

05:24
    Domácí vyhodili na levou stranu a icing to nebyl, takže Tanev musel hrát za vlastní brankou.

05:10
    Motte se dostal po pravém křídle do ofsajdu.
    04:33 Seth JONES - 1:0

04:33
    1:0 po gólu z přesilovky. Edler svedl souboj s Dubouisem, načež před Granlundem nahrával z levého kruhu Foligno křížem na pozici pravého beka. Načež SETH JONES střelou s hokejkou na pravou stranu na zadní tyč poslal Columbus do vedení. Asistence: Nick Foligno, Artěmij Panarin.

04:15
    Dowd v levé části střední třetiny pouze odevzdal kotouč a odjel střídat.

03:50
    Hosté ihned vyhodili a rozehrává Panarin z vlastní třetiny.

03:43
    Henrik Sedin bude vyloučen za faul na Wennberga v levé části domácího útočného pásma, konkrétně za držení protihráče.

03:37
    Columbus sevřel soupeře a bude hrát přesilovku.

03:06
    Bjokstrand nahazoval po pravé straně, posléze pokračoval Savard již před brankou hostů společně s Wennbergem.

02:44
    Edler nahrával na levou stranu Granlundovi, ale ten na kruhu přišel o puk.

02:15
    Gagner nezakončoval z levé části útočného pásma, následně kotouč odehrál Jones na pravou stranu k Andersonovi.

01:50
    Anderson prohrál buly ve středním pásmu a kolem levé ruky Panarina poté útočili hosté.

01:43
    Hostující branka byla posunuta Sedlákem po souboji s Del Zottem.

01:22
    Del Zotto se zbavil kotouče, který poté po levé straně poslal zpět proti brance souepře Harrington.

01:15
    Jones našel zprava po nahrávce spoluhráče na přední tyči lapačku Markströma.

01:01
    Edler zakončoval zleva hodně mimo tři tyče, Bobrovskij si kryl ze svého pohledu pravou brankovou konstrukci.

00:52
    Poté, co se dotkl puku Edler je hra přerušena.

00:48

00:38
    Domácí byli hodně trpěliví a už také vystřídali, na ledě naskočil Anderson.

00:17
    Savard nerozehrál po pravé straně přesně, ale domácí mají Bjorkstrandem ještě jednu možnost.

00:04
    Vancouver měl první útok zápasu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Doby, kdy Kosatky byly pasované do pozice jednoho z favoritů na zisk Stanleyova poháru, jsou pryč. Hosté hráli o nejcennější týmovou hokejovou trofej na jaře 2011, ale tehdy v sedmi zápasech podlehli Bostonu. To vše je pasé. Vancouver momentálně patří k nejhorším týmům v National Hockey League. Před sezonou se objevovaly i spekulace, že se blíží konec Sedinů.

Co se týče zajímavých jmen v hostující sestavě, tak zaujme třeba Sam Gagner. Ten nasbíral v dresu Edmontonu v jednom utkání osm kanadských bodů. Brankářskou jedničkou je Švéd Markström, který dřív patřil Floridě.

Domácí celek může být (možná) i vnímaný jako černý kůň celé National Hockey League. Disponuje ruskou brankářskou silou zvanou Sergej Bobrovskij. Ten si již sáhl na Vezinovu trofej. Columbus se nachází v horní polovině tabulky Západní konference.

Z posledních duelů se mu nepovedl především ten na ledě Colorada, když prohrál poměrem 0:2. V sestavě nechyběl ani ruský útočník Panarin, jenž má (asi) nejšikovnější hokejové ruce na světě. Stejně tak Bjokstrand, který dříve nastupoval s Lukášem Sedlákem v AHL.

VAN – CBJ 2:6

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 5. S. Jones (N. Foligno, Panarin), 53. Harrington (N. Foligno, Calvert) – 22. Bärtschi (Vanek, Gagner), 26. Gudbranson (Eriksson, H. Sedin), 35. B. Gaunce (Vanek, Del Zotto), 38. Edler (D. Sedin, H. Sedin), 60. Virtanen (M. Granlund)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Harrington, J. Johnson (A) – Panarin, Dubois, J. Anderson – Jenner (A), Wennberg, N. Foligno (C) – Calvert, Sedlák, Bjorkstrand – Motte, Schroeder, Hännikäinen.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – B. Hutton, Ch. Tanev, Edler, Stecher, Del Zotto (A), Gudbranson – Vanek, Gagner, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), M. Granlund – Bärtschi, B. Gaunce, Goldobin – Eriksson, Dowd, Virtanen.

Rozhodčí: Jackson, Hebert – Driscoll, Shewchyk