Sprint mužů, 10 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Tour Down Under 4. etapa | Víťaz: Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kitzbühel | Vítěz: A.L. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy 500 metrů, Erfurt | Vítěz: K. Erbanová (CZE) (kon.) | | | Ženy 1000 metrů, Erfurt | Vítěz: J. Ter Morsová (NED) (kon.) |
MS v letech - kvalifikace HS235, Oberstdorf | Daniel-André Tande (kon.) | | | MS v letech - 1. a 2. kolo, HS235, Oberstdorf | (kon.) |
Taneční páry - krátký program | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) | | | Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Fernandez (ESP) (kon.) |
Polsko - Švýcarsko | 1:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Bělorusko | 7:2 (kon.) |
Německo - Ukrajina | 5:1 (kon.) | | | Česko - Rusko | 3:4 (kon.) |
Bělorusko - Švýcarsko | 6:1 (kon.) | | | Polsko - Nizozemsko | 1:4 (kon.) |
Ukrajina - Rusko | 8:4 (kon.) | | | Česko - Německo | 4:3 (kon.) |
konec
SP - SuperG mužů, Kitzbühel
Vítěz: A.L. Svindal (NOR)
Vojtěch Balon
Výsledky:
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 1:30,72
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,50
3. Matthias Mayer (AUT) +0,56
4. Hannes Reichelt (AUT) +0,57
5. Adrien Théaux (FRA) +0,70
6. Beat Feuz (SUI) +0,83
7. Peter Fill (ITA) +0,92
8. Andreas Sander (GER) +1,13
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1,21
10. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,29
11. Christof Innerhofer (ITA) +1,50
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,53
13. Gilles Roulin (SUI) +1,56
14. Christian Walder (AUT) +1,59
15. Thomas Dressen (GER) +1,60
16. Thomas Tumler (SUI) +1,67
16. Dominik Paris (ITA) +1,67
18. Josef Ferstl (GER) +1,71
19. Ralph Weber (SUI) +1,72
20. Boštjan Kline (SLO) +1,73
21. Dustin Cook (CAN) +1,97
22. Alexis Pinturault (FRA) +2,24
23. Martin Čater (SLO) +2,27
24. Andrew Weibrecht (USA) +2,38
25. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +2,39
26. Thomas Biesemeyer (USA) +2,46
27. Bryce Bennett (USA) +2,56
28. Mattia Casse (ITA) +2,74
29. Wiley Maple (USA) +2,90
30. Romed Baumann (AUT) +3,14
__________________________
54. Jan Hudec (CZE) +6,88
55. Andreas Žampa (SVK) +7,02
Startovní listina:
1. Josef Ferstl (GER)
2. Mauro Caviezel (SUI)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Adrien Théaux (FRA)
5. Hannes Reichelt (AUT)
6. Boštjan Kline (SLO)
7. Kjetil Jansrud (NOR)
8. Dustin Cook (CAN)
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
10. Beat Feuz (SUI)
11. Max Franz (AUT)
12. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
13. Vincent Kriechmayr (AUT)
14. Andreas Sander (GER)
15. Aksel Lund Svindal (NOR)
16. Alexis Pinturault (FRA)
17. Peter Fill (ITA)
18. Christof Innerhofer (ITA)
19. Matthias Mayer (AUT)
20. Thomas Dressen (GER)
21. Martin Čater (SLO)
22. Romed Baumann (AUT)
23. Andrew Weibrecht (USA)
24. Thomas Tumler (SUI)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Ralph Weber (SUI)
27. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
28. Blaise Giezendanner (FRA)
29. Christian Walder (AUT)
30. Gilles Roulin (SUI)
31. Mattia Casse (ITA)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Bjørnar Neteland (NOR)
34. Gino Caviezel (SUI)
35. Patrick Schweiger (AUT)
36. Jared Goldberg (USA)
37. Gian Luca Barandun (SUI)
38. Christopher Neumayer (AUT)
39. Matteo Marsaglia (ITA)
40. Sam Mulligan (CAN)
41. Marc Gisin (SUI)
42. Broderick Thompson (CAN)
43. Urs Kryenbühl (SUI)
44. Emanuele Buzzi (ITA)
45. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
46. Felix Monsen (SWE)
47. Brodie Seger (CAN)
48. Tilen Debelak (SLO)
49. Maxence Muzaton (FRA)
50. Patrick Küng (SUI)
51. Brice Roger (FRA)
52. Roy Piccard (FRA)
53. Nils Mani (SUI)
54. Daniel Danklmaier (AUT)
55. James Crawford (CAN)
56. Christoffer Faarup (DEN)
57. Ryo Sugaj (JPN)
58. Victor Schüller (FRA)
59. Andreas Romar (FIN)
60. Luca De Aliprandini (ITA)
61. Steven Nyman (USA)
62. Thomas Mermillod Blondin (FRA)
63. Johan Clarey (FRA)
64. Bryce Bennett (USA)
65. Rasmus Windingstad (NOR)
66. Jan Hudec (CZE)
67. Wiley Maple (USA)
68. Paweł Babicki (POL)
69. Andreas Žampa (SVK)
70. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
71. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
Průběžné bodování Super-G:
1. Kjetil Jansrud (NOR) 180 bodů
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 174 bodů
3. Max Franz (AUT) 172 bodů
4. Josef Ferstl (GER) 144 bodů
5. Hannes Reichelt (AUT) 136 bodů
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 1:30,72
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,50
3. Matthias Mayer (AUT) +0,56
4. Hannes Reichelt (AUT) +0,57
5. Adrien Théaux (FRA) +0,70
6. Beat Feuz (SUI) +0,83
7. Peter Fill (ITA) +0,92
8. Andreas Sander (GER) +1,13
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1,21
10. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,29
11. Christof Innerhofer (ITA) +1,50
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,53
13. Gilles Roulin (SUI) +1,56
14. Christian Walder (AUT) +1,59
15. Thomas Dressen (GER) +1,60
16. Thomas Tumler (SUI) +1,67
16. Dominik Paris (ITA) +1,67
18. Josef Ferstl (GER) +1,71
19. Ralph Weber (SUI) +1,72
20. Boštjan Kline (SLO) +1,73
21. Dustin Cook (CAN) +1,97
22. Alexis Pinturault (FRA) +2,24
23. Martin Čater (SLO) +2,27
24. Andrew Weibrecht (USA) +2,38
25. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +2,39
26. Thomas Biesemeyer (USA) +2,46
27. Bryce Bennett (USA) +2,56
28. Mattia Casse (ITA) +2,74
29. Wiley Maple (USA) +2,90
30. Romed Baumann (AUT) +3,14
__________________________
54. Jan Hudec (CZE) +6,88
55. Andreas Žampa (SVK) +7,02
Startovní listina:
1. Josef Ferstl (GER)
2. Mauro Caviezel (SUI)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Adrien Théaux (FRA)
5. Hannes Reichelt (AUT)
6. Boštjan Kline (SLO)
7. Kjetil Jansrud (NOR)
8. Dustin Cook (CAN)
9. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
10. Beat Feuz (SUI)
11. Max Franz (AUT)
12. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
13. Vincent Kriechmayr (AUT)
14. Andreas Sander (GER)
15. Aksel Lund Svindal (NOR)
16. Alexis Pinturault (FRA)
17. Peter Fill (ITA)
18. Christof Innerhofer (ITA)
19. Matthias Mayer (AUT)
20. Thomas Dressen (GER)
21. Martin Čater (SLO)
22. Romed Baumann (AUT)
23. Andrew Weibrecht (USA)
24. Thomas Tumler (SUI)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Ralph Weber (SUI)
27. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
28. Blaise Giezendanner (FRA)
29. Christian Walder (AUT)
30. Gilles Roulin (SUI)
31. Mattia Casse (ITA)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Bjørnar Neteland (NOR)
34. Gino Caviezel (SUI)
35. Patrick Schweiger (AUT)
36. Jared Goldberg (USA)
37. Gian Luca Barandun (SUI)
38. Christopher Neumayer (AUT)
39. Matteo Marsaglia (ITA)
40. Sam Mulligan (CAN)
41. Marc Gisin (SUI)
42. Broderick Thompson (CAN)
43. Urs Kryenbühl (SUI)
44. Emanuele Buzzi (ITA)
45. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
46. Felix Monsen (SWE)
47. Brodie Seger (CAN)
48. Tilen Debelak (SLO)
49. Maxence Muzaton (FRA)
50. Patrick Küng (SUI)
51. Brice Roger (FRA)
52. Roy Piccard (FRA)
53. Nils Mani (SUI)
54. Daniel Danklmaier (AUT)
55. James Crawford (CAN)
56. Christoffer Faarup (DEN)
57. Ryo Sugaj (JPN)
58. Victor Schüller (FRA)
59. Andreas Romar (FIN)
60. Luca De Aliprandini (ITA)
61. Steven Nyman (USA)
62. Thomas Mermillod Blondin (FRA)
63. Johan Clarey (FRA)
64. Bryce Bennett (USA)
65. Rasmus Windingstad (NOR)
66. Jan Hudec (CZE)
67. Wiley Maple (USA)
68. Paweł Babicki (POL)
69. Andreas Žampa (SVK)
70. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
71. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
Průběžné bodování Super-G:
1. Kjetil Jansrud (NOR) 180 bodů
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 174 bodů
3. Max Franz (AUT) 172 bodů
4. Josef Ferstl (GER) 144 bodů
5. Hannes Reichelt (AUT) 136 bodů
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 1:30,72
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,50
3. Matthias Mayer (AUT) +0,56
4. Hannes Reichelt (AUT) +0,57
5. Adrien Théaux (FRA) +0,70
6. Beat Feuz (SUI) +0,83
7. Peter Fill (ITA) +0,92
8. Andreas Sander (GER) +1,13
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1,21
10. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,29
11. Christof Innerhofer (ITA) +1,50
12. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,53
13. Gilles Roulin (SUI) +1,56
14. Christian Walder (AUT) +1,59
15. Thomas Dressen (GER) +1,60
16. Thomas Tumler (SUI) +1,67
16. Dominik Paris (ITA) +1,67
18. Josef Ferstl (GER) +1,71
19. Ralph Weber (SUI) +1,72
20. Boštjan Kline (SLO) +1,73
21. Dustin Cook (CAN) +1,97
22. Alexis Pinturault (FRA) +2,24
23. Martin Čater (SLO) +2,27
24. Andrew Weibrecht (USA) +2,38
25. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +2,39
26. Thomas Biesemeyer (USA) +2,46
27. Bryce Bennett (USA) +2,56
28. Mattia Casse (ITA) +2,74
29. Wiley Maple (USA) +2,90
30. Romed Baumann (AUT) +3,14
__________________________
54. Jan Hudec (CZE) +6,88
55. Andreas Žampa (SVK) +7,02
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 1:30,72
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,50
3. Matthias Mayer (AUT) +0,56
4. Hannes Reichelt (AUT) +0,57
5. Adrien Théaux (FRA) +0,70