Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
HK Nový Jičín
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 20.01.2018, 17:002. liga skupina Východ • 38. kolo

Je tady konec zápasu, HC Bobři Valašské Meziřičí si odvážejí cenné tři body a stahují tak náskok, na svého soupeře. Těžko říct, kdo byl dnes lepším týmem. Na šance určitě domácí Nový Jičín. Na to se ale hokej nehraje, hraje sa na góly a těch více vstřelili hosté.

Děkuji za pozornost, to je ode mne pro dnešek vše. (19:28:26)

59:15
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je BRUNEC. Asistence: Váňa A je rozhodnuto, Brunec dokázal vybojovat kotouč a od středu hřiště trefit prázdnou bránu!

59:02
    Bobři se opět osvobozují, jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:44
    Václav Sonnek opět odvolán a hraje se 5 na 4.

58:29
    Václav Sonnek je zpět na svém postu.

58:29
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Uhlár – 2 min., nedovolené bránění).

58:29
    Nový Jičín zkouší hru bez brankáře, v šesti! Je to tedy 6 na 4 !

58:08
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Kývala – 2 min., nedovolené bránění).

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty, třetí třetiny.

57:35
    A opět ...

57:21
    Velký tlak domácích a další zakázané uvolnění Bobrů.

57:10
    Oba týmy bojují o každičký centimetr ledu. U moci teď byli domácí Ďáblové, pískáno zakázané uvolnění a domácí si vyžádali oddechový čas.

56:00
    Dobře postavený Sonnek před bránou, Plšek ale měl odkrytý výhled a tohle mu nečinilo nějaké značné problémy.

55:29
    Zakázané uvolnění Bobrů.

55:00
    Bobři se v podstatě nemají kam hnát, vedou jednobrankovým náskokem a o ten rozhodně nebudou chtít přijít. Uvidíme jestli se domácím Ďáblům podaří tento recept zlomit a minimálně vyrovnat. Dá se očekávat, že brzy budou hrát bez brankáře, v šesti.

53:29

52:40
    Z přesilové minuty, nezbývá více než 50. vteřin, vypadá to zatím že bude nepotrestána.

52:00
    Ani tato přesilovka Ďáblům nějak nevychází, ba naopak. Bude se vhazovat u strážce domácí svatyně Václava Sonnka.

51:29
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Váňa – 2 min., hákování).

51:13

51:00
    Až teď se podařilo Ďáblům vymanit ze spárů Bobrů.

49:56
    Minuta přesilové hry je pryč, Bobři se sice dostali do útočného pásma, střely které vysílají směrem k Sonnkovi, neslaví úspěch. Domácí jdou dobře do střel a zmenšují tak úhel.

49:13
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Zedník – 2 min., sekání).

48:01
    Hra přerušena, Plšek drží kotouč ve své lapačce.

47:11
    Ďáblové se dokázali dostat do útočného pásma, kde se i momentálně nacházejí. Zatím ale chybí střela.

45:10
    Autorem branky je BÁCHOR. Asistence: Dalajka a Dvořák. Tak to netrvalo příliš dlouho a Valašské Meziřičí si bere zpět vedení! Bobři v podstatě vyhráli vhazování a Stanislav Báchor protlačil kotouč až za Václava Sonnka – 2:3 !

44:28
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SLOVÁK II. Asistence: Tomeček a Foltýn. A je vyrovnáno! Předchozí akce sice neslavila úspěch ale tato už ano! Foltýn společně s Tomečkem hledali dobrou pozici před bránou, nabídnul se ještě Jiří Slovák II který nekompromisně zakončil 2:2 !

43:28
    Obrovská šance Adama Uhlára, ten zpracoval přihrávku před bránou, ještě chtěl ležícího Plška vymíchat, to se mu také povedlo, jenže do střely se postavil na poslední chvíli jeden z hostujících obránců, to byla opravdu obrovská šance domácího mužstva!

42:29
    Série přerušení pokračuje, teď momentálně zakázané uvolnění domácího manšaftu.

41:03
    Špatná rozehrávka Bobrů, následně rychlý protiútok ale střela Ďáblů míří mimo, opět velice dobrá šance!

40:01

Máme za sebou i druhou třetinu zápasu. Ďáblům se podařilo sice vyrovnat, netrvalo však dlouho a Bobři se ujali zpět vedení. Utkání mírně ztratilo na atraktivě, kde se podepsalo řadu zdržení. Uvidíme, jak se bude vyvíjet poslední třetina, která začne cca v 18:47.

40:00

39:42

39:00
    Blízko dalšího gólu byl Daněk (VAL), který stál v dobré pozici před brankovištěm, nicméně Sonnek tygřím skokem zastavil na poslední chvíli, tento pokus!

38:40

37:42
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min., podražení).

37:31
    Tak z této přesilovky nebude nic, Bobři se dokázali dostat před bránu, kde byli faulováni.

36:40
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Studený – 2 min., nedovolené bránění).

36:40
    Jakub Hruška zůstává ležet na ledě. Po chvilce se ale zvedá, bude v pořádku.

35:45

35:30
    Naopak dokonce Bobři si dokázali vytvořit šanci a to konkrétně Váňa, který dostával křižnou přihrávku, jenomže puk mu přeskočil hokejku!

35:10
    Až teď se podařilo domácím usadit v útočném pásmu, podaří se jim tuto přesilovku zužitkovat?

34:29
    Minuta přesilové hry je takřka pryč, Ďáblům se nedaří přejet útočné pásmo a vytvořit si příležitost.

33:45
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., vysoká hůl).

32:37
    Hru opět přerušuje značná série offisdů, zakázaných uvolnění. Tím pádem i tempo hry se zpomalilo.

30:58
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

30:00
    Máme za sebou půlku zápasu. Nedá se říct, že by jeden z týmů měl vyloženou převahu. Nicméně poslední minutky hry, si dokázal domácí vytvořit pár dobrý šancí a zahrozit.

27:54
    Teď rychlý přesun do útočného pásma Nového Jičína, následně Václav Sonnek skryl kotouč pod svou lapačku.

27:21
    Domácí Ďáblové nejsou jednobrankovým mankem zaskočení, naopak se snaží dělat vše proto, aby utkání vyrovnali.

24:48
    Autorem branky je VARGA D. Asistence: Kuchařík. Tak to byla krásná kombinace, když David Varga dojel zakázané uvolnění a jel sám proti Sonnkovi. Volil střelu švihem do pravého rohu a mířil přesně a posílá tak svůj tým do vedení – 1:2 !

24:23
    Velký závar před bránou Lukáše Plška, pošťuchování puku k ničemu nevedlo, následně Lukáš Plšek pevně sevřel kotouč a hra je přerušna.

22:50
    Nový Jičín mění brankáře! Jiřího Slováka vystřídal Václav Sonnek s číslem 1.

21:15
    Autorem branky je UHLÁR. Asistence: Kocián a Sonnek. Tak a je vyrovnáno! Trio Sonnek, Kocián, Uhlár rozjeli dobrou akci, Plšek teď chvíli nevěděl kde mu hlava stojí, než se stačil zorientovat, Adam Uhlár převzal inciativu a v podstatě do prázdné brány posunul kotouč! 1:1 !

20:01

První třetina nám přinesla gól do domácí branky, v přesilové hře. Domácí Ďáblové měli příležitost srovnat, nicméně zatím je trápí koncovka razance střel. Uvidíme, jestli budou schopni toto napravit v druhé třetině hry, ta začne cca v 17:54.

20:00

19:12
    Ve velké šanci Palacký (NJI), který dostal puk do jízdy, nemířil přesně, tohle byla dobrá gólová šance!

18:30
    Adam Uhlár bojoval společně s Robinem Gebauerem, u mantinelu. Nakonec boj o puk prohráli.

16:11
    Tempo hry mírně opadlo a vystřídalo je řada přerušení hry typu offside, zakázané uvolnění...

14:54
    Zakázané uvolnění Bobrů z Valašského Meziřičí.

13:21
    Pár dobrých střel z domácích hokejek, zatím těmto střelám chybí razance a zakončení. Mnoho z nich nenašlo adresáta – Lukáše Plška.

11:30

11:27
    Na konci přesilové hry zkoušel z těžké pozice střelu ještě Adam Uhlár, to ale pro Lukáše Plška není žádné ohrožení.

10:15
    Daniel Pecha teď měl dobrou možnost od modré čáry, volil střelu mezi betony, ta Plškovi značné problémy nadělala ale dokázal si s ní poradit.

09:30
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., vražení na hrazení).

09:30
    Po nepříjemném střetu, kdy Robin Gebauer byl naražen na hrazení, zůstává ležet na ledě.Následně je za pomocí svých spoluhráčů odvážen na lavičku.

08:00
    Adamík (NJI) nabral dobrou rychlost, podařilo se mu vniknout do útočného pásma, objet si branku ale nenašel vhodnou střeleckou pozici. Volil přihrávku na svého spoluhráče, ta nebyla ale nejpřesnější.

07:02

06:25
    Až teď se podařilo domácím vyhodit kotouče ze svého pásma. Vypadá to, že tuto oslabení přežijí.

05:35
    Jedna přesilovka skončila, střídá jí ale hned druhá. Bobři uzamkli svého soupeře v obranném pásmu a snaží se o vstřelení další branky.

05:02
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

03:01
    Autorem branky je Brunec Asistence: Báchor, Váňa. Máme tady první gól utkání, kdy hosté využívají přesilovou hru a otvírají skóre utkání na 1:0 z jejich pohledu!

02:48
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Slovák II – 2 min., vysoká hůl).

02:24
    Váňa předával kotouč přes útočnou modrou, tam byl k boji připraven Janiczek David, který tuto akci zastavuje.

01:00
    Máme za sebou první minutu hry, zatím jsme mohli sledovat na každé straně po jedné střele.

00:01

Vypadá to, že utkání již konečně začne.

Utkání provázejí nezvyklé prostoje. Zatím nedokážu posoudit, proč se tomu tak děje. Dle rozhodčích, bylo příliš mnoho vody na ledě.

HK Nový Jičín: Slovák (Sonnek), Adamík, Már, Hruška, Foltýn, Tomeček, Janiczek, Palacký, Krupa, Pecha, Hilšer, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák II, Uhlár

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Bechný), Hajda, Báchor, Mikel, Baroš, Varga M, Váňa, Brunec, Studený, Pořický, Kuchařík, Kývala, Varga D, Martinik, Daněk, Dalajka.

Dobrý večer vážení sportovní přátelé. Dnes máme na programu tradiční duel mezi domácím týmem HK Ďáblové Nový Jičín a hostujícími Bobry z Valašského Meziřičí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 22. Uhlár (Kocián, Sonnek), 45. II (Tomeček, Foltýn) – 4. Brunec (Báchor, Váňa), 25. Varga (Kuchařík), 46. Báchor (Dalajka, Dvořák), 60. Brunec (Váňa)