Ostrava – Liberec 8:5 (kon.) | Znojmo – Florbal Ústí 10:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:10 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:4 (1:1, 6:0, 3:3)
Florbal Ústí
Sobota 20.01.2018, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 21. kolo

Je tu konec utkání, ve kterém vítězí Znojmo 10:4! To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:02:57)

59:35 Martin ŠINDELÁŘ - 10:4

59:35
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    tak domácím se to konečně povedlo! MARTIN ŠINDELÁŘ trefuje prázdnou branku a dává desátou branku domácích! Asistence: Jiří Salava.
    59:12 Jakub PROCHÁZKA - 9:4

59:12
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Chudina přiklepl míček na JAKUBA PROCHÁZKU, který zamířil přesně do odkryté klece. Asistence: Michal Chudina.

59:02
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Pánek – 2 minuty, Vysoká hůl + 2 minuty, Hrubost).

58:40
    Hosté jsou stále u míčku a kombinují, ale to jim už dnes body nepřinese.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Pavel Palát měl ještě lepší možnost jak vstřelit desátou branku, ale prázdnou branku opět minul!

57:02
    Až nyní se dostali domácí k míčku a okamžitě zakončovali, ale prázdnou branku netrefili.

56:38
    Ústí pokračuje ve hře v šesti a Znojmo už nějakých 5 minut nemělo míček pod kontrolou.
    56:02 Jakub KOLSTRUNK - 9:3

56:02
    Krásná branka hostů! Krbec natáhl ke střele a tím zmátl všechny protihráče, protože místo střely poslal krosovou nahrávku na pravou stranu, kde byl JAKUB KOLSTRUNK, který střelou z první uklidil míček do prázdné branky. Asistence: Mikuláš Krbec.

55:21
    Faul na středu hřiště a hosté budou mít volný úder.

54:59
    Posledních pět minut dnešního zápasu a ústečtí mají tlak.

54:39
    Ústí je stále v šseti a domácí nedokázali trefit prázdnou branku.

54:00
    Jan Novák se sám zamotal do svých kliček a přišel o míček v rohu hřiště.

53:32
    Radim Kužel tečoval před brankou, ale míček skončil vedle branky.

53:08
    Ústí drží míček a kombinuje na polovině domácích.

52:38
    Hosté to zkoušejí v šesti!

52:30
    Dnešní utkání sleduje 302 diváků.

51:58
    Útočný faul domácích dává míček hostům, kteří jsou už smíření, že se domů budou vracet s prázdnou.

51:12
    Michal Chudina vlezl do brankoviště domácího celku a rozhodčí píská postavení útočícího hráče v brankovišti.
    50:37 Jan NOVÁK - 9:2

50:37
    Tak už o sedm branek! JAN NOVÁK se rozeběhl dopředu, poté udělal kličku na střed a střelou k tyčce uklidil míček do branky. Asistence: Jiří Skácelík.

50:16
    Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a Znojmo vede o šest branek.

49:54
    Domácí sice nemají přesilovou hru, ale míček mají stále pod kontrolou.

49:18

48:41
    Další minutka je pryč a Znojmo stále na polovině Ústí bez jakéhokoliv pokusu o střelu.

47:51
    Znojmo stále drží míček a ke střelbě se vůbec nedostává. Domácí tahají čas a ukrajují cenné vteřiny s míčkem na florbalkách.

47:00
    Hra se vůbec nepřerušuje a přesilovka utíká velmi rychle.

46:21
    Domácí obléhají branku Ústí a kombinují.

45:50
    Další střelecký pokus domácích skončil mimo branku.

45:20
    Pavel Palát pálil do odkryté branky, ale hostující brankář předvedl fantastický zákrok!
    44:56 Martin ŠINDELÁŘ - 8:2

44:56
    první gól z přesilové hry, která bude i nadále pokračovat vstřelil MARTIN ŠINDELÁŘ! Asistence: Martin Pánek.

44:33
    Domácí budou mít 5 minut dlouho přesilovku a o osudu dnešního utkání je definitivně rozhodnuto!

44:18
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Radim Kühnel – 5 minut, Nedovolené vrážení).
    43:32 Michal CHUDINA - 7:2

43:32
    Ústí snižuje! Kopecký vystřelil z otočky, domácí brankář vyrazil míček před sebe a MICHAL CHUDINA dorazil děravý nesmysl do branky. Asistence: Viktor Kopecký.

43:15
    Znojemští jsou na útočné polovině a drží míček bezpečně daleko od své branky.

42:34
    Střela ústeckého hráče skončila hodně vedle.

41:53
    Hosté drží míček, ale kombinují hodně daleko od branky Znojma, které s největší pravděpodobností vyhraje dnešní zápas.

41:15
    Pavel Palát se probíjel do šance, ale na poslední chvíli o míček přišel.

40:45
    Znojmo je stále na útočné polovině a kombinuje.

40:23
    Domácí jsou opět na útočné polovině a začínají dominovat v dnešním utkání.

40:01

Druhá třetina skončila jednoznačným vítězstvím domácích,kteří druhou část hry vyhráli 6:0! Ústí pravděpodobně přišlo o naději na bodový zisk z dnešního utkání.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Znojmo je stále aktivnější a drží míček na svých čepelích.

38:07
    Jak je florbal "jednoduchým" sportem! MARTIN PÁNEK dostal nahrávku ze středu hřiště a střelou z první nedal brankáři šanci. Asistence: Martin Šindelář.

37:32
    Domácí kombinují okolo bránící čtveřice a pokoušejí se ji unavit.

37:12
    V posledních minutáchjsou k vidění

36:18
    Martin Šindelář se chtěl dostat přes dva protihráče, ale nakonec si to rozmyslel a podržel míček.

35:39
    Hosté jsou v útoku, ale ke střele se zatím nedostali.
    34:47 Tomáš KUCHARIČ - 6:1

34:47
    Salava předložil jako na zlatém podnose míček před branku, kde byl TOMÁŠ KUCHARIČ, který nekompromisně zakončil. Asistence: Jiří Salava.

34:35
    Znojmo kontroluje míček a trpělivě kombinuje.

33:40
    Hosté se chtěli probít okolo levého mantinelu, ale to jim jednoznačně zatrhl domácí hráč, který získal míček a odpálil ho do bezpečí.

32:54
    Oba dva týmy dnes předvádějí dobrý taktický florbal, který zatím zvládá lépe domácí celek.

31:25
    Střídání v týmu Florbal Ústí: ze hřiště odchází Petr Weissgarber, přichází Tomáš Fibiger.
    31:25 Tomáš KUCHARIČ - 5:1

31:25
    A TOMÁŠ KUCHARIČ se prosazuje střelou z otočky. Asistence: Jiří Salava.
    30:59 Petr SLÁMA - 4:1

30:59
    Znojmo vede už o tři branky! PETR SLÁMA vystřelil z velkého úhlu z levé strany a trefil se přímo pod břevno. Asistence: Daniel Krejčíř.

30:39
    Faul hostů na polovině hřiště a domácí mají rozehrávku.

29:56
    Jiří Salava se dostal před branku, kde se pokoušel dorážet, ale míček netrefil.

29:22
    Domácí florbalisté kontrolují míček a přitom i střídají.

28:44
    Znojmo je u míčku a nikam se nežene.

28:16
    Domácí vybojovali míček na polovině hostů a mohou se pokusit navýšit vedení.

27:41
    Ústí je stále u míčku a tahle pasáž hry není zrovna nejzábavnější.

26:57
    Střela ústeckého obránce skončila vedle domácí branky.

26:25
    Hosté už přes minutu drží míček, ale nemohou se dostat ani za svou polovinu.

25:42
    Hosté se snaží vstřelit kontaktní branku, ale domácí mají dnes velmi dobře uspořádanou obrannou činnost.
    24:57 Petr ČÍHAL - 3:1

24:57
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! PETR ČÍHAL se dostal mezi dva hostující hráče a jeho střela skončila v brance! Asistence: Pavel Palát.

24:26
    Hosté mají míček pod kontrolou a snaží se vymyslet nějakou akci, která by jim přinesla vyrovnávající branku.
    23:37 Martin ŠINDELÁŘ - 2:1

23:37
    MARTIN ŠINDELÁŘ se nejlépe zorientoval na středu hřiště a z pohotové otočky propálil brankáře Ústí nad Labem. Asistence: Martin Pánek.

23:03
    Martin Pánek trefil pouze obránce s hosté mohou dopředu.

22:32
    Radim Kühnel se dostal ke střele kousek za půlkou a jeho bomba skončila vysoko nad brankou.

21:49
    Znojemští se chtěli akcí na jeden dotek dostat až před branku, což se jim povedlo, ale do zakončení se nikdo nedostal.

21:13
    Další faul ústeckých. Hra se nyní dost přerušuje a hosté se jen brání.

20:44
    Hosté se provinili faulem a Znojmo má volný úder z poloviny hřiště.

20:13
    Domácí mají míček pod svou kontrolou a kombinují.

20:01

První třetina je minulostí a nabídla dvě branky. Nejprve se prosadili domácí, kteří byli od začátku utkání lepší, ale poté se prosadilo Ústí z rychlého brejku a od té doby sledujeme naprosto vyrovnaný zápas, který nám slibuje zajímavou podívanou!

20:00

19:49
    Tomáš Kucharič se dostal k dorážce na velkém brankovišti, ale jeho střela letěla vysoko nad branku.

19:20
    Petr Sláma dostal krosovou nahrávku a vystřelil z první, ale brankář hostů skvěle zasáhl!

18:46
    Znojemští jsou v závěru třetiny aktivnější a mačkají Ústí na jejich polovině.

18:19
    Radim Kužel trefil svou střelou z otočky tyčku!

17:54
    Znojmo je na útočné polovině a ke kombinaci využívá celý prostor hřiště.

17:19
    Střela ústeckého obránce byla přizvednuta nad branku.

16:46
    Jakub Procházka uklidnil hru a oba celky střídají.

16:11
    Domácí hráči získali míček a kombinují u své branky. Oba týmy se nikam zbytečně neženou a hodně taktizují.

15:23
    Ústečtí jsou stále u míčku, ale ke střele se zatím nepropracovali.

14:38
    Hosté drží míček a kombinují na své polovině. Dál se zatím nedostali, protože obranný box domácích funguje velmi dobře.

13:52
    Sledujeme velmi vyrovnané utkání, které pro oko diváka není zrovna dobré, ale pár šancí už k vidění bylo.

13:22
    Daniel Krejčíř to vzal na sebe a střelou z otočky jen těsně minul branku.

12:33
    Martin Šindelář trefil pouze bránícího hráče, ale míček se k němu odrazil zpět a domácí jsou stále u míčku.

12:08
    Znojmo kombinovalo za brankou hostů, ale o míček přišlo a hosté mohou dopředu.

11:50
    Radim Kužel vystřelil od levého mantinelu, ale minul branku a míček tak mají domácí hráči.

11:08
    Ústí od vstřelené branky viditelně ožilo a snaží se otočit průběh první třetiny ve svůj prospěch.
    10:24 Mikuláš KRBEC - 1:1

10:24
    Máme vyrovnáno! Novák nahrál zpoza branky přesně na čepel MIKULÁŠOVI KRBECOVI, který uklidil míček za bezmocného brankáře Znojma. Asistence: Josef Novák.

09:37
    Ústí velmi rychle získalo míček a pokouší se něco vymyslet.

09:21
    Pavel Palát byl faulován a Znojmo bude mít míček z rohu. Oba celky střídají.

08:47
    Hosté se ujali míčku, ale nemohou se dostat z vlastní poloviny hřiště, protože domácí dobře napadají.

08:15
    Vojtěch Procházka pálil od levého mantinelu a jeho pokus byl přizvednutý nad branku.

07:38
    Znojemský hráč byl faulován ve středu hřiště a vznikla z toho dobrá standartka, kterou domácí tým nedokázal zužitkovat.

07:15
    Viktor Kopecký vystřelil z otočky a domácí brankář opět zasahuje!

06:35
    Pavel Palát sváděl tvrdý souboj u branky hostů, ale k dorážce se nedostal.

05:57
    Jakub Kolstrunk se dostal ke střele z pravé strany a domácí brankář musel zasahovat!

05:35
    Znojmo získalo míček a trpělivě kombinuje na polovině hrací plochy.

05:12
    Martin Šindelář šel do brejku dva na jednoho, ale míček mu uskočil a z dobré šance nic nebylo.

04:50
    Hosté mají míček ve své moci, ale kombinují na své polovině.

04:25

03:26
    03:26 Petr SLÁMA - 1:0

03:26
    První branka dnešního utkání je na světě! Rychlá akce domácích začala nahrávkou od vlastní branky přes celé hřiště do levého rohu, kde byl Krejčíř, který nahrál před branku a PETR SLÁMA uklidil míček do branky. Asistence: Daniel Krejčíř.

03:01
    Faul ústeckého celku zastavuje hru.

02:52
    Domácí získali míček a drží ho na své polovině.

02:25
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Šindelář – 2 minuty, Sekání).

02:14
    Martin Šindelář se probil před branku, ale do zakončení se nedostal.

01:51
    Domácí hráči kombinují okolo bránící čtveřice.

01:25
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Martin Fuchsig – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

01:25
    Tomáš Kucharič se ujal exekuce trestného střílení, položil si brankáře, ale branku z bekhendu minul!

01:25
    Petr Sláma běžel sám na branku a byl seknut! Domácí budou mít trestné střílení!

01:21
    Rozehrávka se hostům vůbec nepovedla a s tečí domácího obránce skončí míček za mantinelem.

01:05
    Filip Horák vybojoval míček hned na polovině Ústí a domácí mohou opět kombinovat.

00:54
    Domácí jsou na polovině Ústí a kombinují. Hosté se zatím nedostali k míčku.

00:38
    Jiří Salava se pokoušel zakončit z před brankového prostoru, ale míček netrefil.

00:08
    Střelu z poloviny hřiště v poklidu kryje domácí brankář.

00:01

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Čižmar) – Rada, Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek – Salava, Palát, Číhal – Sláma, Novák, Kučera – Kriš, Šindelář, Kucharič – Krejčíř.

Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Täuber, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Procházka, Kolstrunk – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Fuchsig, Täuber, Krbec – Chudina.

Rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub.

Vzájemné zápasy
    Florbal Ústí 4:3pp Znojmo

Hosté jsou na posledním místě se ziskem osmi bodů po dvaceti utkáních. Ústí dokázalo zvítězit v základní hrací době pouze jednou a to nad Ostravou 5:3. V posledních pěti utkáních si hosté nepřipsali ani jeden bod a v letošní sezóně budou s největší pravděpodobností bojovat o záchranu.

Nejproduktivnější hráči
    Mikuláš Krbec 11+23
    Jakub Kolstrunk 18+3
    Viktor Kopecký 12+3

Domácí florbalisté jsou na předposlední místě se ziskem 16 bodů po 20 utkáních a skóre 89:134. Znojmo z posledních pěti utkání vytěžilo 7 bodů a to když porazilo Otrokovice a Pardubice a remizovalo s Bohemkou. Domácí florbalisté se budou chtít vyhnout boji o záchranu a na desáté místo, které by je udrželo v extralize ztrácí pouze 3 body! Dnes budou mít domácí nejlepší možnost, jak se dotáhnout na desátou Ostravu.

Tomáš Kucharič 19+9
    Jiří Salava 8+12
    Petr Čihal 12+6

Hezký sobotní podvečer všem fanouškům českého florbalu! V tomto přenosu se společně podíváme na souboj mezi Znojmem a Ústím nad Labem!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Sláma (Krejčíř), 24. Šindelář (Pánek), 25. Číhal (Palát), 31. Sláma (Krejčíř), 32. Kucharič (Salava), 35. Kucharič (Salava), 39. Pánek (Šindelář), 45. Šindelář (Pánek), 51. Novák (Skácelík), 60. Šindelář (Salava) – 11. Krbec (Josef Novák), 44. Chudina (Kopecký), 57. Kolstrunk (Krbec), 60. Procházka (Chudina)

Florbal Ústí: Weissgarber (32. Fibiger) – Täuber, Esterka, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Procházka, Kolstrunk – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Fuchsig, Täuber, Krbec – Chudina.

Rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub