SOHO Olomouc – Litvínov 5:2 (kon.) | SHK Zlín – Č.Budějovice 5:0 (kont.) | SHK Mustangové – Karlovy Vary 8:0 (kon.)
Studénka Sledge – Sparta sledge 0:1 (kon.)
konec
SHK Mustangové AUTO IN
8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 21.01.2018, 11:00E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga • 14. kolo
Partner:
   
  Ještě bych chtěl popřát všechno nejlepší k narozeninám pardubickému trenérovi Michalu Tereskovi, který si nyní užívá vyvolávání ze strany domácích fanoušků. Ti v Brně rozhodně chybět nebudou. Pěkný zbytek neděle! (12:45:51)
   
  Ode mě je to z pardubické arény všechno. Těšte se na český superfinálový den, který proběhne v sobotu 3. února v brněnském Sportcentru Lužánky. A pak samozřejmě fanděte našim sledge hokejistům na paralympiádě!
   
  Včera 12:0 s Litvínovem, dnes 8:0 s Karlovými Vary. Domácí Mustangové zvládli bravurně i druhý, těžší duel víkendu a závěr základní části odehráli ve velké formě. Dnešek už nemohl nic změnit na tom, že Pardubice si za dva týdny zahrají o zlato a Vary o bronz.
   
  Konec zápasu.
   
  44:09
  Minutu před koncem přišla největší šance Žraloků. A že byla obrovská. Jiří Berger už mohl střílet, místo toho chtěl akci vyšperkovat přihrávkou na Jakuba Haase. Ten ale prázdnou branku netrefil! To je pro hosty škoda...
   
  43:39
  Bernhard Hering si v sólu zakličkoval, pak ale ztroskotal na Machovi. Ten následně vyčapal i dvojici šancí Davida Motyčky. Už nechce, aby gólové manko narůstalo.
   
  42:46
  Ve hře se teď zkouší prosadit i Vojtěch Buhr. Propadl k němu kotouč na levý kruh, ale jakmile se odhodlal ke střele, už ho zablokoval jeden z protivníků.
   
  42:16
  Michal Geier mohl vstřelit čestnou branku Žraloků, v úprku k němu ale rychle přistoupil David Motyčka a včas ho odzbrojil.
   
  41:51
  Kubeš nabil napříč pásmem Michalcovi, celou akci pak z úhlu ještě zakončoval Lukáš Kořínek. Bohumír Mach ovšem uhájil brankovou čáru.
   
  41:05
  Vzápětí Machovi spoluhráči poslali puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
   
  40:48
  Kubešova střela ze středního pásma před Machem hodně nepříjemně skočila. Naštěstí pro něj tak, že ho kotouč trefil.
   
  40:36
  Karlovarská střídačka si vybírá oddechový čas.
   
  40:36
  Pardubice právě vstřelily branku!
  Také BERNHARD HERING završuje hattrick. A jak! Německý ostrostřelec za brankou nabral puk na hokejku, bleskově s ním vykroužil kolem tyčky a ze vzduchu ho neomylně poslal do sítě – 8:0! Bez asistence.
   
  39:26
  Pavel Kubeš dokázal přes Michala Geiera přihrát na střed hřiště, kam uháněl David Motyčka. Na kotouč ale o malý kousek nedosáhl.
   
  39:03
  Zakázané uvolnění Mustangů. Být ve sledge hokeji hybridní icing, hra by pokračovala, neboť za kotoučem spěchal s velkým náskokem Marek Michalec.
   
  37:46
  Trochu místa se otevřelo Karlu Wágnerovi, nicméně domácí ho rychle dojeli a potenciální šanci zastavili.
   
  36:58
  Michal Geier v obranném pásmu nabral kotouč na čepel hokejky a chvíli přemýšlel, co s ním. Nakonec ho vyhodil do neutrální zóny, kde se k němu dostali domácí.
   
  35:51
  Pavel Kubeš ujížděl dopředu ne sám, ale za sebou měl ještě Lukáše Kořínka. Kapitán zakončoval sám, po kličce ovšem před odkrytou brankou puk netrefil.
   
  35:05
  K volnému poku se dostal znovu Michalec, jeho střelu z otočky Mach vyrazil a na dorážku si najel Hering. Ani ten zblízka gólmana nepřekonal!

  Martin Voltr

  Branky a nahrávky: 1. Hering (Kubeš, Motyčka), 3. Kubeš, 4. Hering (Kubeš), 18. Kubeš, 28. Kubeš (Motyčka), 30. Kořínek (Doležal), 34. Michalec (Hering), 41. Hering


  SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Štěpják, Kubeš (C), R. Buhr – Motyčka, Michalec, Horníček, V. Buhr, Hering, Doležal (A), Kořínek, Ledvinka. Trenér: Michal Tereska.
  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger (A), Wágner – Michalčín, Jeřábek, Haas, Kovářík, Geier (C), Karafiát. Trenér: Miroslav Hrbek.

  Rozhodčí: Mariánus, Špulák.