Znojmo – Fehérvár 3:6 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Fehérvár AV19
Neděle 21.01.2018, 14:15 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • Nadstavba

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.

Ve druhém kole nadstavbové části se na znojemský led se o body přijede porvat maďarský celek, který do nadstavby postoupil z prvního místa. Fehérvár měl za sebou sérii tří výher, ta byla přerušena v minulém zápase, když podlehl v prodloužení Salzburgu 4:5. Orli budou chtít na domácím ledě získat tři body. Z minulého vzájemného zápasu odcházel spokojeněji jejich soupeř. Zda se podaří mladým Orlům zvítězit zjistíme již zítra ve 14:15.

Fehérvár AV19: Szeles (Rubina) – Horvath, Vas, Erdely, Nemeth, Halasi, Szabo – Nagy, Peter, Madacsi – Rajz, Csaszar, Buzas – Almasi, Vertes, Vincze.

Rozhodčí: Homola – Klouda, Zídek.

00:01

00:19
    Zakázané uvolnění domácího celku.

00:47
    Peter střílel z levého kruhu, Kolupaev si však s jeho ránou poradil.

01:30
    Hosté nyní napadají domácí rozehrávku.

03:25
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Zmeškal – 2 min.).

04:35
    Erdely to zkoušel po kombinaci hostů od modré. Znojemskou svatyni však netrefil.

04:57
    Domácí vyhazují.

05:25

06:28
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazování po Szelesově pravici.

07:00
    Madacsi nyní přejel celou ledovou plochu a ujel znojemské obraně. NA zakončení však neměl dostatek prostoru.

07:27
    Vertesovu přihrávku z levého kruhu nyní zblokoval Juraj Rudy.

08:05
    S Brabcovou střelou od modré a Růžičkovými dorážkami si Szeles poradil.

08:34
    Orli právě vstřelili branku!
    Po Sigmundově ráně od modré vznikl před bránou hostů závar, kterého využil DANIEL PIŠ a nekompromisně vsítil puk za Szelesova záda. Asistence: Filip Roubal.

08:54
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hladl – 2 min., krosček).

09:27
    Horvathova střela od modré znojemskou svatyni minula.

09:40
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Peří – 2 min., nedovolené bránění).

10:14
    Peter chtěl nahrát ssvému spoluhráči před bránou, ten vša jeho přihrávku špatně zpracoval.

10:28
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté přesilové hry pět na tři využívají. Střelou z mezikruží se trefuje MILAN HORVATH. Asistence: Andor Peter.

11:26
    Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny.

11:40

11:50
    Piš nyní po vhazování prokličkoval obranou hostů, byl však zastaven ofsajdem.

13:16
    Nyní zaznamenal dvě nebezpečné střely Miščík. Brankáře hostů však nepřekonal.

13:29
    Na znojemskou bránu ujížděl sám Andor Peter, betony znojemského brankáře však nepřekonal.

15:09
    Bousaz nyní po skvělé kombinaci hostů trefil pouze levou tyčku.

15:20
    Hosté se dostávají po skvělém tlaku do vedení. Na znojemského brankáře vyslal z mezikruží ránu HUNOR ROBERT CSACZAR. Kolupaev díky clonícím hráčům nic neviděl a puk tak projel mezi jeho betony. Asistence: Mark Vas.

17:38
    Hosté se nyní ujímají kotouče ve své útočné třetině.

18:05
    Rajzovu střelu z levého kruhu likviduje Kolupaev svými betony.

18:15
    Icing domácího celku. Vhazování o pravici Kolupaeva.

18:40
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Horvath – 2 min. + 10 min. úder do oblasti hlavy, krku).

19:27
    Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny.

20:00
    Útok Znojma nyní zastavil konec první třetiny.

20:00

Orli po první třetině prohrávají 1:2. Jako první se prosadil domácí celek. Hosté však využili přesilové hry pět na tři a brzy dorovnali. V šestnácté minutě si hosté vybudovali tlak, ze kterého vstřelili branku, díky které si mohou do kabin odnášet jednogólový náskok. Další třetina začne přibližně v 15:50.

20:01

20:15
    Vasov střelu z mezikruží Kolupaev vyrazil.

20:40

21:19
    AKOS NAGY se nyní ocitl sám před brankářem hostů, kde obdržel Almasiho přihrávku zpoza branky. Nagy poté nekompromisně zavěsil puk za domácího brankáře. Asistence: Mark Almasi.

23:11
    Vertes nyní objel celé kluziště sám a zpoza branky nahrál HONORU ROBERU CSASZAROVI, který stál sám nehlídaný u pravé tyče znojemské branky, odkud také přesně zakončil do odkryté branky domácího celku. Asistence: Natan Vertes.

24:19
    Štěpanovského rána od modré teď těsně minula branku hostů.

25:05
    Piš se ocitl s pukem sám před bránou hostů, k zakončení se však díky pohotovosti maďarských obránců nedostal.

25:45
    Miščík nahrál do prostoru před branku Kosnarovi, ten však neměl dostatek prostoru k zakončení.

26:02
    Hosté se nyní drželi v útočné třetině, v protiútoku domácí tým zastavil ofsajd.

26:21
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Zmeškal – 2 min., napadení).

27:09
    Kombinaci hostů chtěl od modré zakončovat Vas. Jeho střela byla zlikvidována, domácí vyhazují.

27:25
    Růžička vyhazuje.

27:33
    Zakázané uvolnění hostů.

28:27
    Kosnar vyhazuje, hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

28:38
    Na brankáře hostů ujížděl sám Zmeškal. Neměl však dostatek prostoru a tak brankáře hostů nepřekonal.

29:32
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Vas – 2 min., držení protihráče).

30:05
    Brabcovu střelu od modré Szeles chytá svou lakačkou, vhazování po levici maďarského gólmana.

31:05
    Domácí kombinují v útočné třetině.

31:21
    Sigmundova přihrávka byla tečována jedním z hostů a končí v ochranné síti. Bue se vhazovat po levici Szelese.

31:32

32:05
    Rudyho nahození nyní svou lapačkou zachytil Szeles.

32:54
    Bazala nyní ujížděl na Szelese, byl faulován, bude se vylučovat.

32:54
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Halasi – 2 min., sekání).

33:55
    Domácím se nedaří přejít do útočné třetiny.

34:20
    Nyní jsou na puku dokonce hosté.

34:54

35:06
    Po vyhraném souboji u mantinelu se puku ujal Miščík, který nahrál FILIPU ROUBALOVI, ten si najel k levému kruhu, odkud zavěsil puk za Szelesova záda. Asistence: Richard Miščík.

36:02
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, které zakončoval Vertes, znojemského brankáře však nepřekonal.

37:07
    Zakázané uvolnění Fehérváru.

37:16
    Přihrávku z pravého kruhu se nyní z blízkosti brankáře pokoušel tečovat Patrik Bulín. Byl všaj Szelesovi příliš blízko, a tak puk skrz betony brankáře hostů neprošel.

37:16
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Szeles – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

37:16
    Trenér hostů ještě diskutuje s rozhodčími.

37:16
    Trest odpyká hráč č. 90 Botond Erdely.

37:51
    Domácí nyní zastavuje ofsajd.

38:16
    Juraj Rudy nyní chtěl střílet od modré, do střely se však postavil jeden z hostů.

38:34
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Csaszar – 2 min., sekání).

39:35
    Roubalova nahození do útočné třetiny se ujal jeden z hostů a puk okamžitě vyhodil.

39:48
    Domácímu celku se nedaří projít do útočné třetiny.

40:00

Domácí celek obdržel na začátku třetiny dvě rychlé branky. Hosté tak získali třígólový náskok, ten Znojemští alespoň o jeden gól stáhli ve třicáté šesté minutě trefou Roubala. Do třetí třetiny tak budou mladí Orli vstupovat s dvougólovým mankem. Další třetina začne přibližně v 15:47.

40:01

40:34

41:07
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bulín P. – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Veris – 2 min.).

42:05
    Hosté kombinují v útočné třetině.

42:50
    Madacsiho střelu od modré nyní Kolupaev na poslední chvíli se štěstím chytil svými betony.

43:07

44:50
    Hosty nyní v jejich postupu do útočné třetiny zastavil ofsajd.

45:27
    Stromko nyní z pravého kuhu bránu hostů netrefil.

46:38
    Vertes nyní zavezl puk do útočné třetiny nahrál ho volnému Csaszarovi, který zkusil vystřelit, jeho střela ani Rajzova dorážka však Kolupaeva nepřekonala.

46:50
    Zakázané uvolnění Znojma.

47:01
    Szabova střela od modré byla tečována Kosnarem a zkončila v ochranné síti. Vhazování po Kolupaevově levici.

48:35
    Bulínovo nahození z levého kruhu Szeles chytá. Vhazování po levici brankáře hostů.

49:02

50:05
    Erdelyho střelu zastavil Štěpanovský.

51:18
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bulín P. – 2 min., vražení na hrazení).

51:58
    Peter to zkoušel z levého kruhu, byl však v říliš ostrém úhlu na to, aby dokázal dobře skórovat.

52:26
    Domácí se nyní nestihli vrátit zpět z útočného pásma. Rajz nahrál z pravého kruhu MARKU ALMASIMU, který z prostoru před brankou zasunul kotouč za Kolupaevova záda. Asistence: Aron Rajz, David Szabo.

53:00
    Malá potyčka před bránou domácího celku.

53:15
    Do střely Petera z levého kruhu se postavil Zdeněk Brabec.

53:20
    Icing Znojma.

54:38
    Po Pišově nahrávce se pokoušel prokličkovat obranou hostů Bazala, úspěšný však nebyl.

55:10
    Po špatně zpracované nahrávce maďarských hráčů je pískán hostům icing.

55:10
    Znojmo to zkouší bez brankáře.

55:30

55:57
    Zelenkova nyní při přechodu do útočné třetiny zastavil ofsajd.

56:59
    Miščíkovu střelu z mezikruží následovalo mnoho znojemských dorážek. Hosté však nakonec dokázali vyhodit na zakázané uvolnění.

57:16
    Hosté navyšují své vedení. Přes celé kluziště trefil prázdnou branku AKOS NAGY. Bez asistence.

58:40
    Pišova nahrávka byla tečována jedním z hostů ven ze hřiště. Vhazování po Szelesově pravici.

59:30
    Halasi to zkoušel od modré, Kolupaeva však nepřekonal.

59:40
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy S. – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Vertes – 2 min., vysoká hůl).

59:49
    Po vhazování se puku ujali domácí. Do útočné třetiny puk vyvezl Gleb Zelenkov a nahrál MARTINU KOSNAROVI, ten z prostoru před brankou hostů zakončil za Szeleszova záda.

Znojmo prohrává i druhý zápas nadstavby. Další zápas Orly čeká již ve čtvrtek na ledě rakouského Salzburgu. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne. (16:24:50)

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 9. Piš (Roubal), 36. Roubal (Miščík), 60. Kosnar (Zelenkov) – 11. Horvath (Peter), 16. Csaczar (Vas), 22. Nagy (Almasi), 24. Csaszar (Vertes), 53. Almasi (Rajz, Szabo), 58. Nagy

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy S., Brabec, Štěpanovský, Hladil, Peří, Hrubý, Ligocký, Rudy J. – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Piš, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Miščík, Stromko, Bazala.

Rozhodčí: Homola – Klouda, Zídek