Losování fotbalové Ligy národů UEFA | (kon.) |
konec
Losování fotbalové Ligy národů UEFA
Komentáře nejsou k dispozici.
Základní skupiny Ligy národů UEFA
Liga A:
Skupina 1: Nizozemsko, Francie, Německo
Skupina 2: Island, Švýcarsko, Belgie
Skupina 3: Polsko, Itálie, Portugalsko
Skupina 4: Chorvatsko, Anglie, Španělsko
Liga B:
Skupina 1: Česko, Ukrajina, Slovensko
Skupina 2: Turecko, Švédsko, Rusko
Skupina 3: Severní Irsko, Bosna, Rakousko
Skupina 4: Dánsko, Irsko, Wales
Liga C:
Skupina 1: Izrael, Albánie, Skotsko
Skupina 2: Estonsko, Finsko, Řecko, Maďarsko
Skupina 3: Kypr, Bulharsko, Norsko, Slovinsko
Skupina 4: Litva, Černá Hora, Srbsko, Rumunsko
Liga D:
Skupina 1: Andorra, Kazachstán, Lotyšsko, Gruzie
Skupina 2: San Marino, Moldavsko, Lucembursko, Bělorusko
Skupina 3: Kosovo, Malta, Faerské ostrovy, Ázerbajdžán
Skupina 4: Gibraltar, Lichtenštejnsko, Arménie, Makedonie.
Rozdělení ligy a košů pro los Ligy národů UEFA:
Liga A:
1. koš: Německo, Portugalsko, Belgie, Španělsko
2. koš: Francie, Anglie, Švýcarsko, Itálie
3. koš: Polsko, Island, Chorvatsko, Nizozemsko
Liga B:
1. koš: Rakousko, Wales, Rusko, Slovensko
2. koš: Švédsko, Ukrajina, Irsko, Bosna a Hercegovina
3. koš: Severní Irsko, Dánsko, Česko, Turecko
Liga C:
1. koš: Maďarsko, Rumunsko, Skotsko, Slovinsko
2. koš: Řecko, Srbsko, Albánie, Norsko
3. koš: Černá Hora, Izrael, Bulharsko, Finsko
4. koš: Kypr, Estonsko, Litva
Liga D:
1. koš: Ázerbájdžán, Makedonie, Bělorusko, Gruzie
2. koš: Arménie, Lotyšsko, Faerské ostrovy, Lucembursko
3. koš: Kazachstán, Moldavsko, Lichtenštejnsko, Malta
4. koš: Andorra, Kosovo, San Marino, Gibraltar
Termíny základních skupin a baráže o EURO
1. kolo (6. až 8. září 2018), 2. kolo (9. až 11. září 2018), 3. kolo (11. až 13. října 2018), 4. kolo (14. až 16. října 2018), 5. kolo (15. až 17. listopadu 2018), 6. kolo (18. až 20. listopadu 2018), semifinále ligy A (5. a 6. června 2019), finále a o 3. místo ligy A (9. června 2019).
Baráž o EURO:
semifinále (26. až 28. března 2020), finále (29. až 31. března 2020).
Liga A:
Skupina 1: Nizozemsko, Francie, Německo
Skupina 2: Island, Švýcarsko, Belgie
Skupina 3: Polsko, Itálie, Portugalsko
Skupina 4: Chorvatsko, Anglie, Španělsko
Liga B:
Skupina 1: Česko, Ukrajina, Slovensko
Skupina 2: Turecko, Švédsko, Rusko
Skupina 3: Severní Irsko, Bosna, Rakousko
Skupina 4: Dánsko, Irsko, Wales
Liga C:
Skupina 1: Izrael, Albánie, Skotsko
Skupina 2: Estonsko, Finsko, Řecko, Maďarsko
Skupina 3: Kypr, Bulharsko, Norsko, Slovinsko
Skupina 4: Litva, Černá Hora, Srbsko, Rumunsko
Liga D:
Skupina 1: Andorra, Kazachstán, Lotyšsko, Gruzie
Skupina 2: San Marino, Moldavsko, Lucembursko, Bělorusko
Skupina 3: Kosovo, Malta, Faerské ostrovy, Ázerbajdžán
Skupina 4: Gibraltar, Lichtenštejnsko, Arménie, Makedonie.
Rozdělení ligy a košů pro los Ligy národů UEFA:
Liga A:
1. koš: Německo, Portugalsko, Belgie, Španělsko
2. koš: Francie, Anglie, Švýcarsko, Itálie
3. koš: Polsko, Island, Chorvatsko, Nizozemsko
Liga B:
1. koš: Rakousko, Wales, Rusko, Slovensko
2. koš: Švédsko, Ukrajina, Irsko, Bosna a Hercegovina
3. koš: Severní Irsko, Dánsko, Česko, Turecko
Liga C:
1. koš: Maďarsko, Rumunsko, Skotsko, Slovinsko
2. koš: Řecko, Srbsko, Albánie, Norsko
3. koš: Černá Hora, Izrael, Bulharsko, Finsko
4. koš: Kypr, Estonsko, Litva
Liga D:
1. koš: Ázerbájdžán, Makedonie, Bělorusko, Gruzie
2. koš: Arménie, Lotyšsko, Faerské ostrovy, Lucembursko
3. koš: Kazachstán, Moldavsko, Lichtenštejnsko, Malta
4. koš: Andorra, Kosovo, San Marino, Gibraltar
Termíny základních skupin a baráže o EURO
1. kolo (6. až 8. září 2018), 2. kolo (9. až 11. září 2018), 3. kolo (11. až 13. října 2018), 4. kolo (14. až 16. října 2018), 5. kolo (15. až 17. listopadu 2018), 6. kolo (18. až 20. listopadu 2018), semifinále ligy A (5. a 6. června 2019), finále a o 3. místo ligy A (9. června 2019).
Baráž o EURO:
semifinále (26. až 28. března 2020), finále (29. až 31. března 2020).
Daniel Ryl
@D_Ryl