Groningen – Heracles 3:3 (kon.) | Twente – Eindhoven 0:2 (kon.) | Zwolle – Arnhem 1:2 (kon.)
Breda – Venlo 0:1 (kon.)
FC Twente
0:2 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 27.01.2018, 19:45Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Hostující fotbalisté potvrdili roli favorita, a tak vyhrávají tento zápas 2:0. První branku vstřelili ve čtvrté minutě, a pak na konci druhého poločasu navýšili své vedení. (21:36:47)

90+4

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+3
    Hosté mohli přidat další branku, ale obrana Twente si dokázala poradit.

90+3
    Hostující celek překazil domácí akci, a tak se směr hry rychle otáčí.

90+2
    Žlutou kartu dostává Adam Maher (FC Twente).

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.
    90. Santiago ARIAS - 0:2

90
    PSV právě vstřelilo branku!
    Je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje. Po aktivní hře domácích se prosazují hosté. Míč poslal z blízkosti přesně k tyčce SANTIAGO ARIAS.

87
    Dostáváme se do finální fáze poločasu.

86
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Hidde ter Avest, přichází Jos Hooiveld.
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Mauro Júnior.

84
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme dobrou obrannou hru ze strany PSV.

82
    Marco van Ginkel mohl přidat druhou branku svého týmu, ale do výraznější střelecké pozice se nedostal.

81
    Oussama Assaidi se marně pokoušel propracovat do střelecké pozice, hostující obrana si poradila na výbornou. PSV hraje velmi dobře defenzivně.

80
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Cristián Cuevas, přichází Adnane Tighadouini.

78
    Twente pokračuje v aktivní hře a marné snaze se stabilněji dostat do střelecké pozice.

76
    Jorrit Hendrix kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině. Hosté ale o balon přišli a tak hrají domácí.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápas, domácí celek prohrává o jednu branku a nemůže se propracovat do zakončení.