Peterborough – Leicester | 1:5 (kon.) | | | Huddersfield Town – Birmingham | 1:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Brighton | 0:1 (kon.) |
Notts County – Swansea | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Watford | 1:0 (kon.) | | | Wigan – West Ham | 2:0 (kon.) |
Newport County AFC – Tottenham | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – West Brom | 2:3 (kon.) |
La Coruňa – Levante | 2:2 (kon.) | | | Valencia – Real Madrid | 1:4 (kon.) | | | Malaga – Girona | 0:0 (kon.) |
Villarreal – Real Sociedad | 4:2 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 5:2 (kon.) | | | Dortmund – Freiburg | 2:2 (kon.) | | | RB Lipsko – Hamburg | 1:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Augsburg | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Schalke | 0:2 (kon.) | | | W. Brémy – Hertha | 0:0 (kon.) |
Sassuolo – Atalanta BC | 0:3 (kon.) | | | Chievo – Juventus | 0:2 (kon.) |
PSG – Montpellier | 4:0 (kon.) | | | Angers – Amiens | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – Nantes | 0:3 (kon.) |
Méty – Nice | 2:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Caen | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Troyes | 1:0 (kon.) |
Bristol – Queens Park | 2:0 (kon.) |
Groningen – Heracles | 3:3 (kon.) | | | Twente – Eindhoven | 0:2 (kon.) | | | Zwolle – Arnhem | 1:2 (kon.) |
Breda – Venlo | 0:1 (kon.) |
Charleroi – Antverpy | 1:1 (kon.) | | | Kortrijk – Eupen | 0:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Waregem | 2:2 (kon.) |
Genk – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Hradec Králové – Vysoké Mýto | 5:0 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Hrádok | 6:0 (kon.) | | | Sereď – Púchov | 5:0 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Příbram | 2:1 (kon.) | | | Benešov – Žižkov | 1:1 (kon.) |
Skalica – Šaľa | 12:0 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Dukla Praha | 1:4 (kon.) |
Opava – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Michalovce | 3:3 (kon.) | | | Trenčín – Hajduk Split | 2:4 (kon.) |
konec
Angers SCO
1:0
(1:0)
Amiens SC
Petr Hluchý
Branky:
6. Capelle (Ketkeophomphone)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:19.
Rozhodčí: Thual – Lombard, Aube
Diváci:
Karty: 60. Pavlović (AGR) – 37. Dibassy (AMI), 54. Zungu (AMI), 90. Adénon (AMI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:19.
Angers SCO:
Butelle – Mangani, Pavlović, I. Traoré (C), Andreu – Tait (90+3. Kanga), Manceau, Santamaría, Capelle (86. T. Touré), Ketkeophomphone (79. Puyo) – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Sunu, Kanga, L. Coulibaly, Puyo, Bamba, T. Touré.
Trenér:
Amiens SC: Gurtner – Cissokho, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Zungu (71. Fofana), Monconduit – Gakpé (18. Manzala), G. Kakuta, Mendoza – Mou. Konaté (75. Bodmer).
Náhradníci: Bouet – Manzala, Fofana, Bourgaud, Bodmer, N'Gosso, El Hajjam.
Trenér:
Náhradníci: Michel – Sunu, Kanga, L. Coulibaly, Puyo, Bamba, T. Touré.
Trenér:
Amiens SC: Gurtner – Cissokho, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Zungu (71. Fofana), Monconduit – Gakpé (18. Manzala), G. Kakuta, Mendoza – Mou. Konaté (75. Bodmer).
Náhradníci: Bouet – Manzala, Fofana, Bourgaud, Bodmer, N'Gosso, El Hajjam.
Trenér:
Rozhodčí: Thual – Lombard, Aube
Diváci:
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Domácí se dostávají bleskurychle do vedení! Ekambi sklepl dlouhý centr před hranicí velkého vápna ke Ketkeophomphonovi, který z dálky vystřelil na bránu, avšak gólman Gurtner nedokázal míč zachytit a vyrazil jej pouze před sebe. Následně se k dorážce dostal PIERRICK CAPELLE, který pohotově doklepl balón do sítě.
Angers SCO: Butelle – Mangani, Pavlović, I. Traoré (C), Andreu – Tait, Manceau, Santamaría, Capelle, Ketkeophomphone – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Sunu, Kanga, L. Coulibaly, Puyo, Bamba, T. Touré.
Amiens SC: Gurtner – Cissokho, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Zungu, Monconduit – Gakpé, G. Kakuta, Mendoza – Mou. Konaté.
Náhradníci: Bouet – Manzala, Fofana, Bourgaud, Bodmer, N'Gosso, El Hajjam.
Rozhodčí: Thual – Lombard, Aube.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Angers na jaře dokázalo ze tří zápasů jednou vyhrát, remizovat s Lyonem a prohrát po dobrém výkonu se Stade Rennes. Domácí se momentálně nachází s dvaadvaceti body na sedmnácté příčce, avšak stejný bodový zisk má i osmnácté Lille, které už je pod hranicí sestupu. Největším tahounem týmu je s deseti brankami Karl Toko Ekambi.
Amiens má jakožto nováček letošní sezóny na svém kontě celkem pětadvacet bodů a nachází se na čtrnáctém místě. Hosté na jaře dokázali porazit Guingamp 3:1 a remizovali 1:1 s Montpellierem, těsná byla jednogólová porážka od Nice. Nejlepším střelcem týmu je se sedmi góly Moussa Konaté.