Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warrior Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 3:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
HC Sparta Praha
Sobota 27.01.2018, 12:00 • ZS Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina A
Partner:
   
  Sparta v závěrečném dějství ještě navýšila rozdíl ve skóre a po jasné výhře si odváží z Chomutova tři body, které znamenají posun Pražanů před Piráty na čtvrté místo tabulky. (14:43:32)
   
  Konec zápasu.
   
  59:52
  Tomek se z pravé strany tlačil ještě do poslední šance, ale k zakončení se nedostal. Domácí obrana byla tentokrát pozorná.
   
  59:04
  Spudich inkasoval u střídačky Sparty tvrdý a čistý hit, následně skončil kotouč na hostující střídačce. Poslali ho tam Piráti, takže se vhazuje ve středním pásmu.
   
  58:36
  Postavení mimo hru Pirátů.
   
  58:01
  Sparta právě vstřelila branku!
  Nepřesná přihrávka Pirátů v útočném pásmu od zadního mantinelu poslala do úniku JOSEFA SLAVÍČKA (17), který ujel obránci a sám před Šatným potvrdil pozici nejlepšího střelce Pražanů povedeným forhendovým blafákem. Bez asistence.
   
  56:29
  Hosté v plném počtu.
   
  56:24
  Puk vyletěl ze středního pásma mimo led, vhazuje se ve středovém kruhu.
   
  56:07
  Vrhel přihrával od zadního mantinelu mezi kruhy Prokešovi, jenž z jízdy minul puk, který vyjel z útočného pásma Pirátů.
   
  55:55
  Netrvalo dlouho a puk je znovu za Šatným.
   
  55:23
  Slavíček dobře operoval na obranné modré, takže vytlačil Piráty do středního pásma. Domácí ale brzy získali území zpět a donutili Krbečka přerušit hru po ztečované střele od levého mantinelu.
   
  54:56
  Petrásek zůstal po souboji ve středním pásmu ležet na ledě, ze kterého se však nakonec zvedl sám a odjel na střídačku. Vhazuje se před Krbečkem a pokračuje přesilovka domácích.
   
  54:38
  Kubánek se hnal za vyhozením, ve středním pásmu přebruslil obránce a sám před Šatným šel do bekhendového blafáku. V rozhodující fázi mu však kotouč sjel z hole, takže nezasunul puk mezi brusli levou tyč Šatného branky.
   
  54:29
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Broš – 2 min., podražení).
   
  53:45
  Teď byli dvakrát v akci hostující Adam a domácí Prokeš. Nejprve Pirát zblokoval střelu Sparťana, aby následně Prokeš využil zakopnutí obránce Adama ve středním pásmu a uháněl sám na branku. Puk mezi Krbečkovy betony však nevměstnal.
   
  52:41
  Holec dostal přihrávku na vrchol levého kruhu, ovšem dnes nemá dobře seřízená mířidla. Znovu vypálil jen na zadní mantinel.
   
  51:46
  Hosté v plném počtu.
   
  51:35
  Také na druhé straně jsme viděli dobrý obranný zákrok. Vrhel přihrával volnému spoluhráči u levé tyče hostující branky, ale hokejka obránce akci zhatila.
   
  51:11
  Kuracina dostal ve středním pásmu do jízdy od Vitoucha, ale Petrásek s ním stihl bruslit, takže zamezil zadovce, která by znamenala, že Vitouch by byl sám před Šatným.

  Libor Kult

  Branky a nahrávky: 22. Kulich (Holka, Štefančík) – 3. Adamec (Kubánek, Slavíček), 19. Broš (Adamec, Slavíček), 19. Krupička (Tomek, Adam), 22. Gurjevskij (Tomek, Zemčenkov), 32. Kuracina (Gurjevskij), 41. Slavíček (Adamec, Broš), 59. Slavíček


  Piráti Chomutov: Stuchlík (21. Šatný) – Němec, Petrásek, Holec, Pöschl, Vaněk, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Príhoda, Jiří Kulich, Prokeš, Döring, Štefančík, Holka, Vrhel
  HC Sparta Praha: Krbeček (Potapov) – Zemčenkov, Hamara, Ducháč, Gurjevskij, Adam – Kubánek, Adamec, Krupička, Broš, Slavíček, Vitouch, Tomek, Theimer, Kuracina

  Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš