Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Montreal Canadiens
Pátek 02.02.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (Montreal) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:31
    Jakub Jeřábek (Montreal) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:30 (03:37:43)

Tři hvězdy utkání
    1. Cam Ward (Carolina) – 100% úspěšnost zákroků, 30 zákroků.
    2. Brett Pesce (Carolina) – 1 + 0
    3. Brock McGinn (Carolina) – 1 + 0

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli také jeden gól, když se po pěkné přihrávce od Williamse prosadil Brock McGinn. Montreal se snažil vyrovnat, ale nepodařilo se mu překonat skvěle chytajícího Warda. S konstatováním, že domácí si připisují důležité 2 body se s vámi loučím. Brzy na shledanou u dalších přenosů!

59:30
    Aho se dostal k samostatnému úniku, ale na Price si střelou na vyrážečku nepřišel!

59:10
    Puk za brankou Price a domácí směřují za další výhrou!

58:55
    Střela Faulka minula branku!

58:40
    Noah Hanifin vypálil od modré, Price vyráží betonem.

58:20
    Kotouč za brankou Warda.

58:00
    Petry s Paciorettym kombinují ve třetině soupeře a šetří vteřinky.

57:29
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Daniel Carr – 2 min., hákování).

57:10
    Canadiens bojují o puk ve třetině soupeře, ale za brankou ho vybojoval domácí hráč a vyváží ho.
    54:51 Brock MCGINN - 2:0

54:51
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina uníká do dvougólového náskoku! Domácí nahodili puk do třetiny, za brankou ho jako první našel Justin Williams, který poslal zadovku na rozjetého BROCKA McGINNA, který ujel Jeřábkovi a překonal Price! Asistence: Justin Williams, Victor Rask

54:40
    Jeřábek a Williams se střetli před brankou, ale vylučovat se nebude.

53:40
    Benn nahazuje od modré, Ward si poradil i přes clonícího Hudona.

52:50
    Habs se usadili ve třetině soupeře, Petryho střela od modré nepřinesla úspěch.

51:40
    Rask trefuje tyč! Naděje hostů tak stále žije!

51:10
    Ani jednomu z týmů se nedaří usadit ve třetině soupeře a hraje se tak stále ve středním pásmu.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 23. Pesce (E. Lindholm, Krüger), 55. B. McGinn (Williams, V. Rask)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Pesce, Slavin, Faulk, H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal, Aho – Williams, V. Rask, B. McGinn – Stempniak, D. Ryan, Skinner – E. Lindholm, Krüger, Nordström.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Jeřábek, Morrow, Jo. Benn, Mete – Pacioretty, Byron, Hudon – Galchenyuk, Drouin, Deslauriers – Lehkonen, Plekanec, Gallagher – Froese, J. de La Rose, Carr.

Rozhodčí: O’Rourke, Dwyer – Alphonso, Suchanek