Třinec – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:0 (kon.)
Chomutov – Liberec 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 2:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 02.02.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga • 46. kolo

Dámy a pánové, skončilo nám skvělé utkání 46. kola Tipsport Extraligy. Nejlepším hráčem za domácí je Josef Kořenář, který si tak vysloužil ovace plného stadionu. Co k utkání? Domácí chtěli asi více vyhrát, jejich výhra se dá označit jako zasloužená, ač při nich ve třetí třetině stálo mnoho štěstí. Na konci 59. minuty do prázdné branky zvýšil na 2:0 Adam Zeman a rozhodl o trochu překvapivých třech bodech pro Jihlavu. Na stadionu se děkuje všem, brankářům, hráčům, trenérům a evidentně bude hodně veselo v městě. Dnes je to z Horáckého zimního stadionu vše a příště u extraligy někdy napočtenou. (19:53:08)

59:54
    Ještě poslední nahození Němce, to cinklo o levou tyč!

59:38
    Hubáček vytlačil puk do středního pásma, tam ho nedobruslil Čachotský.

59:14
    Další icing, ještě to tak úplně horké s body pro Jihlavu nebude.

59:05
    Icing pro domácí, Kometa opět zkouší hru v šesti!

58:54
    Oddechový čas pro domácí.
    58:54 Adam ZEMAN - 2:0

58:54
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tři body a divoký večírek pro Duklu! To si můžou dnes objednat hráči v jakékoliv hospodě v Jihlavě. Vyhozený kotouč od Šidlíka si zpracoval ADAM ZEMAN a trefuje se do prázdné! Asistence: Petr Šidlík

58:22
    Kometa v šesti! Zároveň hromada hráčů bojuje o puk, Kometa je v neskutečném tlaku!

57:39
    Mallet neprotlačil kotouč blíže k bráně a Stříteský vyhazuje ven. Další vteřinky pro Duklu.

57:15
    Čiliak ještě jede do brány, bude se vhazovat po levici Kořenáře.

57:15
    Oddechový čas pro hosty. Zřejmě bude hra v šesti.

56:59
    Čachotský chtěl rozhodnout definitivně a volil opět bekhendové zakončení, jenže to mu nesedlo a Kometa otočila hru. Celý stadion vyvolává jméno brankáře Kořenáře, který je dnes aspirantem na Muže utkání.

56:21
    Tady ani Diviš nemohl jinak, musel vyhodit na icing. Kometa posílá čerstvé síly na led.

55:39
    Bartejs si přizvedl kotouč ramenem a poslal ho dále, což neuniklo sudímu a píská tak přihrávku rukou.

54:59
    Dukla se vrátila k tomu, co ji zdobilo prvních pět minut třetiny, tedy forčeking a napadání soupeře. Fanoušci cítí, že by to dnes mohlo klapnout a atmosféra je opravdu úžasná, i z hostující strany. Ofsajd hostí.

53:42
    Malec nahodil na Kořenáře, který raději podržel kotouč. Domácí gólman má zhruba 30 zákroků a je to on, kdo drží Duklu nad vodou.