Skalica – Nové Zámky B 12:0 (kon.) | Trnava – Osmos Bratislava 6:5 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 5:3 (kon.)
Topoľčany – Dubnica 2:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 3:0 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 02.02.2018, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 43. kolo

Tretia tretina už napokon priniesla iba jeden gól, postaral sa oň domáci Solomonchak. Michalovce tak v celkom dramatickom zápase vyhrávajú 5:3 a získavajú tri body do tabuľky. Hostia aj napriek značnému oslabenie v kádri dokázali úspešne vzdorovať a domácich poriadne vytrápiť.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (19:43:17)

59:35
    Považská Bystrica sa však nemôže dostať k tlaku, o osude zápasu sa tak zdá byť už rozhodnuté.

58:55
    Hostia majú v závere k dispozícii ešte presilovú hru, ale času už veľa neostáva. Uvidíme, čo príde teda ešte niečo zaujímavé.

58:45
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., krosček).

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny!

57:36
    Michalovce aj naďalej držia puk na svojich hokejkách, hostia ani moc nejavia aktivitu na napádanie.

57:06
    Pomaly sa už blíži záver tretej tretiny, domáci si pohodlne držia svoj náskok a zatiaľ to tak na drámu nevyzerá.

55:48
    Hostia v plnom počte.

55:08
    Hostia sa aj naďalej bránia úspešne a vyzerá to, že opäť ustoja aj toto oslabenie.

54:44
    Koleda je späť na ľadovej ploche, Považská Bystrica tak hrá so štyrmi hráčmi.

54:00
    Michalovce sa ihneď usadili v útočnom pásme, Buliš zatiaľ všetky puky vyráža do bezpečia.

53:48
    Oddychový čas hostí. Považská Bystrica bude čeliť oslabeniu 5 na 3 a tak si tréner Miroslav Nemček vyžiadal oddychový čas.

53:48
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Nahálka – , podrazenie).

53:36
    Buliš schoval nahodený puk do svojej lapačky a tak uvidíme vhadzovanie v obrannom pásme Považskej Bystrice.

53:00
    Michalovce sú už usadené v útočnom pásme, ale zatiaľ sa ich súper bráni úspešne.

52:45
    Domáci v plnom počte. Michalovce tak rozbiehajú svoju ďalšiu presilovku.

52:44
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., hákovanie).

51:45
    Polovička presilovky už uplynula, domáci tak zatiaľ oslabenie zvládajú úspešne a hostí do zakončenia nepúšťajú.

51:05
    Považská Bystrica má tak teraz šancu v presilovke opäť zdramatizovať vývoj stretnutia, ale má problém pri prechode do útočného pásma.

50:45
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min., sekanie).

50:25
    Hostia sa však ešte nevzdávajú a snažia sa prenikať do útočného pásma. Domáci im nič však nedarujú a do šancí ich nepúšťajú.
    49:37 SOLOMONCHAK - 5:3

49:37
    Dukla Michalovce dala gól!

Je tu piaty gól domáceho mužstva a tak prichádza navýšenie vedenia! Brezniak sa dostal k puku a len tak zľahka ho nahodil pred bránku hostí, tam však šikovne dokázal puk tečovať VLADISLAV SOLOMONCHAK a stav zápasu tak je 5:3!
    Asistencia: Ivan Brezniak, Radovan Cútt.

48:25
    Máme teraz možnosť sledovať útočné výpady na oboch stranách, momentálne držia puk na svojich hokejkách domáci hokejisti.

47:49
    Postupne sa však do útočného pásma dostáva aj Považská Bystrica, takže aj domáci si musia dávať pozor v zadných radoch. Dlhšiu dobu sme však nevideli nič zaujímavé na jednej či druhej strane.

47:03
    Opäť sa vhadzovalo v obrannom pásme hostí, Michalovce tak vyvíjajú tlak na svojho dnešného súpera, ktorý aj napriek kádru, s akým pricestoval vzdoruje veľmi statočne.

46:53
    Strela od modrej v podaní domáceho Kolbu, ale brankár hostí puk vyráža do bezpečia. Michalovce však zakladajú ďalšiu útočnú akciu.

46:09
    Michalovce teda úspešne ustáli oslabenie a momentálne sa dokázali usadiť v útočnom pásme. Stav zápasu je tak aj naďalej 4:3 a tak sa domáci nemusia nikam ponáhľať.

45:22
    Domáci v plnom počte.

44:49
    K strele sa teraz dostal Ligas, ale aj jeho zakončenie skončilo iba pri domácich hokejistoch a tak sa Michalovce opäť oslobodili.

44:22
    Polovička presilovky už uplynula, Považská Bystrica sa momentálne nevie usadiť v útočnom pásme.

43:48
    Spoza modrej čiary sa dostal k strele Turan, ale jeho zakončenie zblokovali domáci do bezpečia.

43:30
    Považská Bystrica už rozbehla svoju presilovku, drží sa v útočnom pásme a snaží sa vypracovať gólovú príležitosť.

43:22
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cútt – 2 min., hrubosť).

43:06
    Od modrej čiary sa teraz k strele dostal Fajčák, ale jeho zakončenie skončilo len v lapačke brankára Buliša.

42:10
    Útočné akcie sa však snažia zakladať aj hostia, ale domáca defenzíva je podobne pozorná a do šancí tak Považskú Bystricu nepúšťa.

41:48
    Postupne však aktivitu na svoje hokejky preberá domáce mužstvo, ale Michalovce majú problém pri prechode do útočného pásma.

41:05
    Úvod tejto tretiny je zatiaľ dosť rozpačitý, hra sa prelieva zo strany na stranu. Uvidíme, kedy príde prvá zaujímavá situácia tejto tretiny.

40:15
    Posledná tretia tretina tohto zápasu je už v plnom prúde, buly vyhrali domáci a tak sa už snažia preniknúť do útočného pásma.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Skončila sa druhá tretina, ktorá priniesla viacero zaujímavých momentov. Domáci sa časom dostali do vedenia 3:1 zásluhou Rusinu a Halása, ale hostia sa nevzdali a zásluhou Stanislava znížili na 3:2. V presilovke sa potom podarilo vyrovnať Ligasovi, ale 10 sekúnd pred koncom sa domáci vrátili späť do vedenia o jeden gól, o čo sa postaral Brezniak. Po dvoch tretinách je tak stav zápasu 4:3 a ešte nás tak čaká zaujímavá tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.
    39:50 BREZNIAK - 4:3

39:50

Desať sekúnd pred koncom druhej tretiny sa predsa len domáci vracajú späť do vedenia o jeden gól! Sledovali sme veľký tlak Michaloviec, pred bránkou hostí sa dostal k odrazenému puku IVAN BREZNIAK a úspešne ho dostal za Bulišov chrbát – 4:3!
    Asistencia: Ľuboš Fajčák, Jakub Linet.

38:26

37:26
    Polovička domácej presilovky uplynula, domáci sa už síce dostali aj do zakončenia, ale brankár Buliš si pripisuje jeden úspešný zákrok za druhým.

36:38
    Domáci môžu teraz vystupňovať svoj tlak, ale majú problém preniknúť do útočného pásma. Hostia sa tak aj naďalej úspešne bránia a držia nerozhodný stav.

36:26
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Rodionov – 2 min., vrazenie na mantinel).

36:20
    Hostia sa tak vracajú späť do zápasu, domáci sú mierne šokovaní, ale ihneď sa snažia strhnúť vedenie na svoju stranu.
    35:26 LIGAS - 3:3

35:26
    Považská Bystrica dala gól!

Považská Bystrica využíva presilovú hru a vyrovnáva tak na 3:3! Najprv mali veľkú šancu v oslabení domáci hokejisti, následne sa hostia dostali do rýchleho protiútoku, na modrú dostal puk PATRIK LIGAS a ten následne presnou strelou prestrelil brankára Juríčka – 3:3!
    Asistencia: Samuel Saboš, David Rodionov.

34:10
    Hostia sú počas presilovky usadení v útočnom pásme, ale domáci sa bránia úspešne.

33:55
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Linet – 2 min., napadnutie).

33:18
    Domáci mohli navýšiť svoje vedenie! Spoza bránky prišla prihrávka na Cútta, ale jeho zakončenie famózne zneškodnil brankár Buliš a ten tak drží svoje mužstvo nad vodou!

32:49
    Pred bránkou hostí sa do nádejnej pozície dostal Mašlonka, ale jeho unáhlená strela skončila len na zadnom mantinely. Zaútočiť tak teraz majú šancu hostia.

32:08
    Momentálne sa hra preliva zo strany na stranu, dlhšiu dobu nemusel zasahovať ani jeden z brankárov. Pomaly sa blíži záverečná časť druhej tretiny, hra sa postupne vyrovnáva.

31:48
    Hra sa však znova presúva do útočného pásma domácich, ale dlhšiu dobu sme už nič zaujímavého nevideli. Michalovce však aj naďalej vyhrávajú o jeden gól a tak sa zatiaľ nikam hnať nemusia.

31:19
    K puku sa teraz dostáva hosťujúce mužstvo a snaží sa preniknúť do útočného pásma. Hostia si tak určite zaslúžia pochvalu, v prípade že by mali viacej hráčov k dispozícii určite by boli vyrovnanejším súperom.

29:08
    Buliš si pripisuje ďalší úspešný zákrok. Michalovce tak znova vyvíjajú veľký tlak na svojho súpera, ale skóre zápasu sa nemení, domáci vyhrávajú o jeden gól.

28:10
    V útočnom pásme sa momentálne držia domáci hokejisti, snažia sa tak opäť odskočiť na rozdiel dvoch gólov. Defenzíva súpera je však aj naďalej pevná a úspešne odoláva tlaku.

27:42
    Určite tak teda ešte bude veľmi zaujímavé sledovať, ako tento gól ovplyvní zvyšok stretnutie. Hostia, ktorí pricestovali na zápas značne oslabení zatiaľ držia tempo, aj keď sa musia poväčšine len brániť.
    26:42 STANISLAV - 3:2

26:42

Hosťom sa napokon podarilo využiť presilovku a ešte tak zdramatizovať vývoj stretnutia! Považská Bystrica založila útok zo svojho pásma, najprv sa prezentoval strelou Zlocha, k odrazenému puku sa pred bránkou dostal FILIP STANISLAV a puk dorazil chrbát Juríčka – 3:2!
    Asistencia: Ján Zlocha, Samuel Saboš.

25:58
    Považská Bystrica hrá v početnej výhode, ale momentálne sa nevie dostať do útočného pásma.

25:48
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., držanie).

25:28
    Považská Bystrica sa úspešne ubránila a momentálne sa snaží presadiť v útočnom pásme. Uvidíme, či hostia ešte dokážu zdramatizovať priebeh tohto zápasu.

25:01

24:10
    Ani táto strela od modrej nič neznamenala, hostia následne vyhodili puk do bezpečia a naďalej sa tak úspešne bránia.

24:01
    Polovička domácej presilovky už uplynula, zatiaľ sa domáci nedostali k poriadnemu ohrozeniu súperovej bránky.

23:26
    Domáci hrajú svoju ďalšiu presilovku, ale nemôžu sa momentálne usadiť v útočnom pásme. Považská posúva puk do stredného pásma.

23:01
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., podrazenie).

22:52
    Obraz hry sa tak aj naďalej nemení, aktívne hrajú domáci hokejisti a snažia sa pridať ďalšie presné zásahy. Uvidíme, či sa teda ešte nejakých dočkáme.
    21:50 HALÁS - 3:1

21:50

A zakrátko pridáva domáce mužstvo tretí gól a odskakuje tak svojmu súperovi na rozdiel dvoch gólov! Pred bránkou hostí vznikol veľký závar, najlepšie sa dokázal zorientovať IGOR HALÁS a puk doklepol za brankára hostí – 3:1!
    Asistencia: ľubor Balko.
    21:12 RUSINA - 2:1

21:12

Domáci otáčajú vývoj zápasu vo svoj prospech a celkom zaslúžene. Po vyhratom buly sa Michalovce usadili v útočnom pásme, Halás poslal puk na modrú na TOMÁŠA RUSINU a ten presnou strelou prekonáva Buliša – 2:1!
    Asistencia: Igor Halás.

21:05
    K odrazenému puku sa pred bránkou hostí dostal Piatak, ale jeho slabšie zakončenie nemohlo brankárovi Bulišovi narobiť problémy. Michalovce získavajú ďalšie buly v útočnom pásme.

20:42
    Brankár hostí si pripisuje ďalší úspešný zákrok, domáci získavajú buly v útočnom pásme a ich tlak tak pokračuje aj naďalej.

20:36
    Puk sa však už dostal na domáceho hokejky a tak sa hra presúva pred brankára Buliša. Zrejme nás čaká podobný obraz hry ako tomu bolo aj v prvej tretine.

20:15
    Druhá tretina tohto zápasu sa už naplno rozbehla, buly vyhrali hostia a už sa tak snažia preniknúť do útočného pásma.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak už čoskoro začne!

Skončila sa prvá tretina tohto zápasu, boli sme svedkami dvoch presných zásahov. Hostia, ktorí hrajú v tomto zápase len s 11 korčuliarmi sa ujali vedenia 0:1 po góle Zlochu, ale domáci dokázali rýchlo v presilovke vyrovnať zásluhou Valečka. Po celý čas boli Michalovce aktívnejšie a mali aj veľké množstvo šancí, ale brankár Buliš drží svoje mužstvo nad vodou. Po prvej tretine je tak stav zápas nerozhodný 1:1 a môžme sa už tešiť na druhú tretinu.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:01
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny!

18:38
    Solomonchak zo skúsil strelou z prvej po presnej prihrávke, ale brankár Buliš bol opäť pozorný. Buly v útočnom pásme domácich.

17:56
    Určitú dobu sa teraz v útočnom pásme držali aj hostia, čo je teda netypický obraz hry. Ale Považská Bystrica z tejto situácie nič nevyťažila a bude sa musieť opäť brániť.

16:39
    Tlak domácich hokejistov pokračuje aj v závere prvej tretiny, ale brankár Buliša je momentálne neprekonateľný. Naopak, brankár domácich zatiaľ nemal veľa možností vyniknúť.

15:58
    Peknú prihrávku pred bránku hostí dostal Kolba, ale jeho zakončenie končí vo výstroji brankára hostí Buliša. Považská Bystrica tak aj so šťastím drží vyrovnaný stav 1:1!

14:28

14:10
    Hostia sa však aj naďalej úspešne bránia a dnes bude defenzíva zrejme ich silnou zbraňou. Pomaly sa už blíži záver domácej presilovky.

13:50
    Považská Bystrica už hrá so 4 hráčmi, pokračuje tak ešte domáca presilovka 5 na 4.

13:17
    Domáci Kolba je späť na ľade, uvidíme tak skrátenú presilovku domáci 5 na 3!

12:48
    Veľký tlak domáceho mužstva pretrváva naďalej, ale brankár Buliš drží hostí nad vodou. Hosťom sa teraz podarilo vyhodiť puk do bezpečia.

12:35
    Presilovku tak hrá momentálne domáce mužstvo, ktoré tak môže ešte viac vystupňovať svoju aktivitu. Hostia sa však aj naďalej úspešne bránia a držia vyrovnaný stav.

12:28

12:00
    Momentálne sledujeme na ľade hru 4 na 4, v ktorej sú takisto aktívnejší domáci hokejisti. Uvidíme, kedy sa dočkáme ďalšieho presného zásahu.

11:50
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

11:07
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min., hákovanie).

11:05
    Na malú chvíľu sa teraz usadili v útočnom pásme aj hostia, ale sledovali sme len propagačný pokus z hokejky Zlochu. Následne sa domáci presúvajú do útoku.

10:58
    Neujala sa ani strela Cútta z tesnej blízkosti, brankár Buliš má v posledných chvíľach plné ruky práce.

10:45
    Prvá útočná formácia domácich spravila poriadny prievan v obrannom pásme hostí, ale defenzíva Považskej Bystrice na čele s brankárom Bulišom celú situáciu ustála.

10:05
    Častejšie sa však hrá v obrannom pásme Považskej Bystrice, po strele od modrej čiary musel zasahovať Buliš, ale brankár hostí podržal svoje mužstvo.

09:28
    Avšak, aj hostia sa ojedinele dostávajú do útočného pásma a tak sa aj domáci hokejisti musia vyvarovať chybám, ako tomu bolo pri inkasovanom góle.

08:32
    Tlak domáceho mužstva pokračuje aj naďalej, hostia majú čo robiť, aby sa ubránili. Považská Bystrica pricestovala s malým počtom hráčom a tak sa môže čoraz viac prejavovať aj únava na hokejistoch hosťujúceho mužstva.
    07:32 VALEČKO - 1:1

07:32

Domáce mužstvo rýchlo využíva presilovú hru a vyrovnáva tak na 1:1! Michalovce sa dobre usadili v útočnom pásme, po výbornej kombinácii sa puk dostal pred bránku hostí k TOMÁŠOVI VALEČKOVI a ten strelou pomedzi nohy prekonáva Buliša.
    Asistencia: Radovan Cútt.

06:43
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Rodionov – 2 min., napadnutie).

06:04
    Domáci sa snažia o rýchly odpoveď, ale ich súper sa dobre bráni vo vlastnom pásme a do zakončenia ich nepúšťa. Tlak Michaloviec však čoraz viac narastá.
    05:04 ZLOCHA - 0:1

05:04

Je tu prvý gól tohto zápasu a prekvapivo sa vedenia ujímajú hostia! Domáci hokejisti nedokázali dostať puk zo svojho pásma, Danielčák po tuhom boji poslal puk na JÁNA ZLOCHU a ten presnou strelou spoza modrej čiary prekonal domáceho brankára – 0:1!
    Asistencia: Jozef Danielčák.

04:35
    Spoza hosťujúcej bránky prišla prihrávka na Mašlonku, ale domáci hokejista zakončil veľmi nepresne a puk skončil len na zadnom mantinely.

03:08
    Ojedinele sa do útočného pásma dostávajú aj hostia, ale ani z ich strany zatiaľ neprichádza žiadne nebezpečenstvo. Častejšie sú však pri puku stále domáci.

02:35
    Podľa očakávania hrajú aktívnejšie zatiaľ domáci hokejisti, ale zatiaľ sme žiadnu zaujímavú príležitosť nevideli. Zápas sa však ešte len rozbieha.

01:48
    Aj naďalej sa hrá v obrannom pásme Považskej Bystrice, domáci sa však nemôžu dostať k presnému zakončeniu. Hostia sa tak zatiaľ bránia úspešne.

01:25
    Michalovce sa usadili v útočnom pásme, po strele od modrej musel zasahovať brankár Buliš. Domáci tak získavajú buly v útočnom pásme.

00:59
    Do rýchleho brejku sa dostalo hosťujúce mužstvo, k strele sa následne odhodlal Rodionov, ale puk poslal iba do výstroje brankára Juríčka.

00:25
    Prvá tretina tohto zápasu sa už naplno rozbehla. Úvodné buly vyhrali domáci hokejisti sa už sa snažia presadiť v útočnom pásme.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvá tretina sa tak už čoskoro začne!

Príjemný piatočný podvečer prajem všetkým, ktorí klikli na tento online textový prenos a nasledujúce chvíle strávia aj jeho sledovaním. Do začiatku zápasu v rámci 43. kola St. Nicolaus 1. ligy medzi mužstvami HK Dukla Ingema Michalovce a HK 95 Považská Bystrica už veľa času neostáva, zatiaľ si môžte prezrieť zostavy oboch mužstiev. V domácej bránke zažije premiéru v drese Michaloviec brankár Martin Juríček. Veľkou zaujímavosťou je, že hostia pricestovali do Michaloviec iba s dvoma brankármi a 11 korčuliarmi, takže majú len dve kompletné päťky a jedného náhradníka. Uvidíme, ako tento fakt ovplyvní toto stretnutie. Zápas z pozície rozhodcov povedú páni Peter Korba – Jaroslav Riš, Matej Janiga. V dejisku zápasu je tak už všetko pripravené, čaká sa len na príchod aktérov a arbitrov tohto stretnutia. Pri sledovaní tohto prenosu vám želám príjemný športový zážitok, z pozície komentátora ho sprostredkuje Miroslav Revaj.

Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Juríček (Dzúr) – Valečko, Meliško, Kolba, Korenko, Rusina, Balko, Fajčák – Solomonchak, Cútt, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Halás – Mesaroš, Toma, Hamráček

HK 95 Považská Bystrica: Buliš (Dzubina) – Koleda, Saboš, Nahálka, Filo – Danielčak, Ligas, Turan – Stanislav, Zlocha, Rodionov – Bednár

Rozhodca: Peter Korba – Jaroslav Riš, Matej Janiga

Vítam všetkých priaznivcov hokeja pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá HK Dukla Ingema Michalovce a HK 95 Považská Bystrica. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 17:30!

Druhá najvyššia hokejová súťaž na Slovensku pokračuje ďalšími zápasmi, do konca základnej časti ostáva odohrať ešte tri kolá. Mužstvá tak bojujú ešte o lepšie umiestnenie, či prípadne účasť v play-off.

HK Dukla Ingema Michalovce:
    Domáci hokejisti sa momentálne nachádzajú na druhom mieste. Na svojom konte má domáce mužstvo 97 bodov a na prvú Skalicu tak stráca 4 body. Posledná forma Michaloviec je celkom priaznivá, v poslednom kole uspeli na ľade rezervy Nových Zámkov jednoznačne 6:0 a stále tak živia šancu na prvenstvo v základnej skupine.

HK 95 Považská Bystrica:
    Hostia sa momentálne nachádzajú na ôsmom mieste, teda poslednej priečke zaručujúce play-off. Po príchode trénera Miroslava Nemčeka sa začala Považská Bystrica po zbabranom úvode sezóny výkonnostne dvíhať a pred 9. Trnavou má náskok 7 bodov a o play-off bude musieť ešte tvrdo bojovať. Posledná forma hostí je dosť kolísavá, v poslednom zápase prehrali na svojom ľade s Prešovom 1:4.

Favorit:
    Papierové predpoklady do tejto úlohy stavajú domáce mužstvo. Považská Bystrica však už dokázala v tejto sezóne prekvapiť Michalovce a obe mužstvá ešte majú o čo bojovať. Uvidíme, ako napokon toto stretnutie dopadne.

Z pozície komentátora vám tento prenos sprostredkuje Miroslav Revaj.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 8. Valečko (Cútt), 22. Rusina (Halás), 22. Halás (Balko), 40. Brezniak (Fajčák, Linet), 50. Solomonchak (Brezniak, Cútt) – 6. Zlocha (Danielčák), 27. Stanislav (Zlocha, Saboš), 36. Ligas (Saboš, Rodionov)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Juríček (Dzúr) – Valečko, Meliško, Kolba, Korenko, Rusina, Balko, Fajčák – Solomonchak, Cútt, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Halás – Mesaroš, Toma, Hamráček

Rozhodčí: Peter Korba – Jaroslav Riš, Matej Janiga