Sjezd žen, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: D.A. Tande (NOR) (kon.) |
Skoky HS134, Hakuba | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Hakuba | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
konec
SP - skoky HS134, Hakuba
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Petr Sumbal
Konečné pořadí skokanské části
1. Akito Watabe (JPN)
2. Kristjan Ilves (EST) +16 sekund
3. Manuel Faisst (GER) 52
4. Jan Schmid (NOR) +1:08 minuty
5. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:18
6. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:27
7. Hisaki Nagamine (JPN) +1:30
8. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33
9. Go Jamamoto (JPN) +1:36
10. Erněst Jachin (RUS) +1:36
11. Jošito Watabe (JPN) +2:03
12. Go Sonehara (JPN) +2:20
13. Terence Weber (GER) +2:26
14. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
15. Aguri Šimizu (JPN) +2:34
16. Ben Berend (USA) +2:36
17. Mikko Kokslien (NOR) +2:38
18. Christian Deuschl (AUT) +2:42
19. Tajhej Kato (JPN) +2:51
20. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:52
21. David Welde (GER) +2:53
22. Takehiro Watanabe (JPN) +3:04
23. Viktor Pasičnik (UKR) +3:10
24. Tobias Simon (GER) +3:14
25. Lukas Greiderer (AUT) +3:19
26. Tim Hug (SUI) +3:54
27. Hidefumi Denda (JPN) +3:57
28. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:03
29. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +4:06
30. Hideaki Nagai (JPN) +4:18
31. Miroslav Dvořák (CZE) +4:36
32. Če-un Pak (KOR) +5:16
33. Thomas Jöbstl (AUT) +5:27
34. Tom Lubitz (GER) +5:32
35. Karl-August Tiirmaa (EST) +5:44
36. Paul Gerstgraser (AUT) +5:53
37. Bernhard Flaschberger (AUT) +7:19
38. Adam Loomis (USA) +7:26
Startovní listina
1. Hisaki Nagamine (JPN)
2. Go Sonehara (JPN)
3. Aguri Šimizu (JPN)
4. Hidefumi Denda (JPN)
5. Viktor Pasičnik (UKR)
6. David Welde (GER)
7. Tom Lubitz (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Thomas Jöbstl (AUT)
10. Sindre Ure Søtvik (NOR)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Bernhard Flaschberger (AUT)
13. Paul Gerstgraser (AUT)
14. Truls Sønsthagen Johansen (NOR)
15. Christian Deuschl (AUT)
16. Vjačeslav Barkov (RUS)
17. Tobias Simon (GER)
18. Adam Loomis (USA)
19. Ben Berend (USA)
20. Harald Johnas Riiber (NOR)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Mikko Kokslien (NOR)
23. Hideaki Nagai (JPN)
24. Miroslav Dvořák (CZE)
25. Tim Hug (SUI)
26. Espen Bjørnstad (NOR)
27. Tajhej Kato (JPN)
28. Takehiro Watanabe (JPN)
29. Go Jamamoto (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Terence Weber (GER)
32. Lukas Greiderer (AUT)
33. Kristjan Ilves (EST)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Magnus Hovdal Moan (NOR)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Jan Schmid (NOR)
38. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN)
2. Kristjan Ilves (EST) +16 sekund
3. Manuel Faisst (GER) 52
4. Jan Schmid (NOR) +1:08 minuty
5. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:18
6. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:27
7. Hisaki Nagamine (JPN) +1:30
8. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33
9. Go Jamamoto (JPN) +1:36
10. Erněst Jachin (RUS) +1:36
11. Jošito Watabe (JPN) +2:03
12. Go Sonehara (JPN) +2:20
13. Terence Weber (GER) +2:26
14. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
15. Aguri Šimizu (JPN) +2:34
16. Ben Berend (USA) +2:36
17. Mikko Kokslien (NOR) +2:38
18. Christian Deuschl (AUT) +2:42
19. Tajhej Kato (JPN) +2:51
20. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:52
21. David Welde (GER) +2:53
22. Takehiro Watanabe (JPN) +3:04
23. Viktor Pasičnik (UKR) +3:10
24. Tobias Simon (GER) +3:14
25. Lukas Greiderer (AUT) +3:19
26. Tim Hug (SUI) +3:54
27. Hidefumi Denda (JPN) +3:57
28. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:03
29. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +4:06
30. Hideaki Nagai (JPN) +4:18
31. Miroslav Dvořák (CZE) +4:36
32. Če-un Pak (KOR) +5:16
33. Thomas Jöbstl (AUT) +5:27
34. Tom Lubitz (GER) +5:32
35. Karl-August Tiirmaa (EST) +5:44
36. Paul Gerstgraser (AUT) +5:53
37. Bernhard Flaschberger (AUT) +7:19
38. Adam Loomis (USA) +7:26
Startovní listina
1. Hisaki Nagamine (JPN)
2. Go Sonehara (JPN)
3. Aguri Šimizu (JPN)
4. Hidefumi Denda (JPN)
5. Viktor Pasičnik (UKR)
6. David Welde (GER)
7. Tom Lubitz (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Thomas Jöbstl (AUT)
10. Sindre Ure Søtvik (NOR)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Bernhard Flaschberger (AUT)
13. Paul Gerstgraser (AUT)
14. Truls Sønsthagen Johansen (NOR)
15. Christian Deuschl (AUT)
16. Vjačeslav Barkov (RUS)
17. Tobias Simon (GER)
18. Adam Loomis (USA)
19. Ben Berend (USA)
20. Harald Johnas Riiber (NOR)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Mikko Kokslien (NOR)
23. Hideaki Nagai (JPN)
24. Miroslav Dvořák (CZE)
25. Tim Hug (SUI)
26. Espen Bjørnstad (NOR)
27. Tajhej Kato (JPN)
28. Takehiro Watanabe (JPN)
29. Go Jamamoto (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Terence Weber (GER)
32. Lukas Greiderer (AUT)
33. Kristjan Ilves (EST)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Magnus Hovdal Moan (NOR)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Jan Schmid (NOR)
38. Akito Watabe (JPN)
Z českých závodníků se skok lépe povedl Tomáši Portykovi. Ten dopadl na metu 119 metrů a vyběhne jako čtrnáctý. Na desítku ztrácí necelou minutu. Miroslav Dvořák bude útočit zezadu, odstartuje jako 31.
1. Akito Watabe (JPN)
2. Kristjan Ilves (EST) +16 sekund
3. Manuel Faisst (GER) 52
4. Jan Schmid (NOR) +1:08 minuty
5. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:18
6. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:27
7. Hisaki Nagamine (JPN) +1:30
8. Espen Bjørnstad (NOR) +1:33
9. Go Jamamoto (JPN) +1:36
10. Erněst Jachin (RUS) +1:36
11. Jošito Watabe (JPN) +2:03
12. Go Sonehara (JPN) +2:20
13. Terence Weber (GER) +2:26
14. Tomáš Portyk (CZE) +2:32
15. Aguri Šimizu (JPN) +2:34
16. Ben Berend (USA) +2:36
17. Mikko Kokslien (NOR) +2:38
18. Christian Deuschl (AUT) +2:42
19. Tajhej Kato (JPN) +2:51
20. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:52
21. David Welde (GER) +2:53
22. Takehiro Watanabe (JPN) +3:04
23. Viktor Pasičnik (UKR) +3:10
24. Tobias Simon (GER) +3:14
25. Lukas Greiderer (AUT) +3:19
26. Tim Hug (SUI) +3:54
27. Hidefumi Denda (JPN) +3:57
28. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:03
29. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +4:06
30. Hideaki Nagai (JPN) +4:18
31. Miroslav Dvořák (CZE) +4:36
32. Če-un Pak (KOR) +5:16
33. Thomas Jöbstl (AUT) +5:27
34. Tom Lubitz (GER) +5:32
35. Karl-August Tiirmaa (EST) +5:44
36. Paul Gerstgraser (AUT) +5:53
37. Bernhard Flaschberger (AUT) +7:19
38. Adam Loomis (USA) +7:26
1. Hisaki Nagamine (JPN)
2. Go Sonehara (JPN)
3. Aguri Šimizu (JPN)
4. Hidefumi Denda (JPN)
5. Viktor Pasičnik (UKR)
6. David Welde (GER)
7. Tom Lubitz (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Thomas Jöbstl (AUT)
10. Sindre Ure Søtvik (NOR)
11. Karl-August Tiirmaa (EST)
12. Bernhard Flaschberger (AUT)
13. Paul Gerstgraser (AUT)
14. Truls Sønsthagen Johansen (NOR)
15. Christian Deuschl (AUT)
16. Vjačeslav Barkov (RUS)
17. Tobias Simon (GER)
18. Adam Loomis (USA)
19. Ben Berend (USA)
20. Harald Johnas Riiber (NOR)
21. Erněst Jachin (RUS)
22. Mikko Kokslien (NOR)
23. Hideaki Nagai (JPN)
24. Miroslav Dvořák (CZE)
25. Tim Hug (SUI)
26. Espen Bjørnstad (NOR)
27. Tajhej Kato (JPN)
28. Takehiro Watanabe (JPN)
29. Go Jamamoto (JPN)
30. Tomáš Portyk (CZE)
31. Terence Weber (GER)
32. Lukas Greiderer (AUT)
33. Kristjan Ilves (EST)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Magnus Hovdal Moan (NOR)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Jan Schmid (NOR)
38. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN) 745 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 705
3. Jörgen Graabak (NOR) 528
4. Fabian Riessle (GER) 527
5. Johannes Rydzek (GER) 500
...
28. Tomáš Portyk (CZE) 88
44. Miroslav Dvořák (CZE) 16
Z českých barev bude mít největší šanci na úspěch, třeba nejlepší desítku, Tomáš Portyk. Kromě něj o body do Světového poháru zabojuje také Miroslav Dvořák.