Warrior Brno – Třinec 2:1 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Vsetín 0:3 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
konec
Piráti Chomutov
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 04.02.2018, 12:30 • ZS Chomutov • Extraliga staršího dorostu • O umístění
Partner:
   
  Ode mě je pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou. (14:40:04)
   
  Utkání je u konce. Třetí třetina nám nabídla snižující branku Havlíčkova Brodu, v přesilové hře se trefil Tomáš Křehlík. Následně bylo k vidění více trestů než dobrých akcí. Nicméně platí fakt, že domácí celek vítězí 4:3 a získává důležité body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Štěpán Dudycha – 2 min., nedovolené bránění).
   
  59:38
  Hosté zakončovali od modré čáry. Střela byla před Běhulou tečována a šla do protipohybu, kotouč ale nakonec skončil jen vedle branky.
   
  58:40
  Hosté hrají přesilovku, brankář Arbelovský totiž opustil branku a hosté poslali pátého bruslaře na led!
   
  58:30
  Oddechový čas pro domácí.
   
  58:30
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kryštof Ouřada – 2 min., nedovolené bránění).
   
  57:54
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pavel Dudek – 2 min., podražení).
   
  56:45
  Dominik Vacík si najel do útoku a z pravého kruhu zakončoval na Běhulu. Jeho slabší střela ovšem neměla šanci na úspěch, domácí brankář kotouč zachytil.
   
  55:35
  Následoval útok Rebelů, kteří se dostali do útoku a vybojovali vhazování po levici Běhuly. Bruslařům chybí stále jediná branka.
   
  55:08
  Rozehrávka hostů nyní nebyla úplně jistá a kotouč skončil v brankovišti. Dominik Arbelovský jej tak raději zachytil a vhazovat se bude po jeho pravici.
   
  54:47
  Hosté v plném počtu.
   
  53:35
  Do úniku se následně dostal Jiří Hromádka, jehož pokus skončil na betonu připraveného Běhuly. Dorazit se mu v plné rychlosti již nepovedlo.
   
  53:11
  Michal Gut si najel mezi kruhy a zakončoval. Svým pokusem ovšem napálil jen bránící hráče. Následně se hostům povedlo vyhodit.
   
  52:47
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jakub Petržilka – 2 min., sekání).
   
  52:28
  Jiří Hromádka se dostal do zakončení před brankou, kde ale Běhulu nepřekonal. Následně přes chomutovského brankáře přepadl.
   
  51:42
  Eriku Mežnarovi se povedlo dát branku, ale přes dlouhé protestování je branka odvolána a neplatí. Těžko říct, jaký byl důvod. Chomutovský útočník zakončoval klasický závar.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 11. Lobodowski (TS), 13. Gut (Koláček, Mežnar), 24. Gut (Mežnar, Zeman), 34. Zeman (Jarý, Černý) – 7. Křehlík (Cachnín, Hromádka), 31. Rybáček, 47. Křehlík (Dudycha, Vacík)


  Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Zeman, Váchal, Jarý, Vaněk, Štochl – Černý, Baier, Vjačka, Jaroš, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner.
  BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (34. Arbelovský) – Vacík, Dvořák, Adam, Krejčí, Dudycha, Kerber – Vaňous, Kopic, Pejchal, Petržilka, Hromádka, Dudek, Rybáček, Křehlík, Vyvial, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál.

  Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Hřebíček