Středa 07.02.2018, 17:00 • Sport centrum Prostějov • Liga mistryň • Skupina B

0:0
    Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:26:30)

0:0
    Po nadějném prvním setu se nakonec hráčky Prostějova vítězství alespoň v jednom setu ani nepřiblížily. Hráčky Novary potvrdily roli favorita a převzal iniciativu a v posledních dvou setech nedal domácím šanci. Za hodinu a dvacet minut tak zaslouženě poráží Prostějov 0:3.

15:25
    Třetí set skončil.

15:25
    Hráčky Novary přehodily hráčky Prostějova, které byly vytaženy na síti. Je konec!

13:23
    Weissová ze druhé ulila míč a získává bod.

12:23
    Hosté nyní bodují chytrou ulejvkou.

12:22
    I hráčky Novary chybují na servisu.

11:22
    Hosté přidávají další nekompromisní útok.

11:21
    Nová zařídila 11 bod pro domácí.

10:21
    Hráčky Novary přidaly další hřebík na půlku Prostějova.

10:20
    Míč letí ze servisu do zámezí.

10:19
    Kossanyiová se po dlouhé době prosazuje.

9:19
    Další z úspěšných bloků Novary.

9:18
    Novara směřuje ke tříbodovému vítězství.

9:17
    Bod pro domácí.

8:17
    Novara dvakrát vrátila téměř ztracený míč. Třetí útok domácích byl nasměrován už do zámezí.

Otto Slabý

VK Prostějov: Kossanyiová, Horká, Trnková, Weissová, Tomašeková, Herelová, Weidenthalerová, Kovářová, Nová, Zatloukalová, Slavíková, Emonts Weihenmaierová
    Igor Gorgonzola Novara: Vasilantonakiová, Cameraová, Plaková, Gibbemeyerová, Enrightová, Skorupová, Bonifaciová, Chiricellová, Sansonnová, Piccininiová, Zannoniová, Egonuová

Rozhodčí: Michličová (POL), Guillet (FRA)