Jakubčovice nad Odrou – Vyškov 7:9 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Atraps-Hombres Brno 4:4 (kon.) | Hodonín – Ž. Vlci Brno 6:1 (kon.)
FC Tango Hodonín
6:1 (2:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 09.02.2018, 20:45 • TEZA Hodonín • 2. Futsal liga východ • 15. kolo

Vítám vás u utkání z druhé nejvyšší futsalové ligy, ve kterém se utká FC Tango Hodonín a Žabinští Vlci Brno. Zápas, a i tento přenos začínají ve 20:30.

Tangu se v minulém kole nepodařilo navázat na skvělé představení ze zápasu proti VŠB TU Ostrava a remizovalo s Atraps-Hombres Brno 5:5. Dnešní utkání je pro domácí velmi důležité, jelikož kvůli případné prohře by se mohli vzdálit vysněnému postupu zpět do první nejvyšší soutěže.

To brněnští mají jiné starosti. Tým z moravské metropole se aktuálně nachází na předposlední příčce a reálně mu hrozí sestup do nižší soutěže.
    V minulém zápase hostující tým remizoval v přímém souboji o osmou příčku s Jakubčovicemi 8:8. Ladislav Hansl v tomto utkání nastřílel čtyři branky, a potvrdil tak pozici druhého nejlepší střelce ligy.

FC Tango Hodonín: Kunický (Dvořák) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Novotný, Beneš, Janulík, Pospiš, Levčík, Doubravský, Dvořák, Vanda

Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Stoklásek, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Chroust, Mezník

Rozhodčí: Čep – Kolář.

Výkop tohoto utkání obstará hostující celek.

00:01

00:10
    Hned od začátku jsou aktivnější domácí. Jejich akci se jim dotáhnout do úspěšného konce nepodařilo, a tak jdou do útoku hosté.

01:10
    Chroustův dlouhý pas byl příliš dlouhý.

02:20
    Pšurný hledal dlouhým výhozem Starého, ten ale míč v těžké pozici nezpracoval.

03:03
    Pospiš si udělal prostor na levé straně a poté i zakončoval, ovšem jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

03:45
    Z poměrně velké vzdálenosti to zkoušel Levčík, jenže míč neměl ideální trajektorii a skončil mimo bránu hostujícího celku.

04:25
    Hra zatím nabírá celkem jasný směr. Většina akcí se odehrává před bránou brněnského týmu, který se snaží hrozit spíše z brejků.

05:26
    Novotný se ocitl v gólové šanci, když se ocitl po nahrávce z pravé strany sám před hostujícím brankářem. Naštěstí pro Brno pouze přestřelil.

06:43
    Chroust skvělým obranným zákrokem získal míč a aspoň na chvíli dává možnost svým spoluhráčům k tomu, aby si odpočinuli od neustálého tlaku domácích.

07:26
    Pospiš vyslal prudkou přízemní střelu, kterou ale zablokoval jeden z dobře postavených hráčů hostí.

08:59
    Kunický vyrazil až na půlící čáru, a posiluje tak útočné snažení Tanga.

09:30
    Kunický se snažil překvapit hostujícího brankáře střelou skoro z půli hřiště, vyslaný projektil ale byl velice nepřesný.

11:35
    Tango tlačí svého soupeře, avšak zatím se jim nedaří přetavit tuto snahu v nějakou zajímavější situaci. Tento fakt chtěl změnit Janulík, jeho střela ale končí mimo.

12:14
    Starý si počínal nedovoleně a přidává další akumulovaný faul do sbírky brněnského celku.

13:23
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Přece se Hodonín dočkal! Doubravský našel před bránou volného PATRIKA LEVČÍKA, kterému už nedělalo problém dorazit míč do prázdné brány. Asistence: Doubravský

14:23
    Levčík hezkým dloubáčkem vybízel Veselovského k zakončení z voleje a ten jeho nabídku neodmítl, jenže jeho tvrdá dělovka minula o dobrých pět metrů Pšurného svatyni.

15:13
    Hodonín bude zahrávat ze zajímavé pozice standardní situaci.

15:13
    Oddechový čas pro domácí.

16:10
    Po delší době se ke kombinaci dostali i hostující hráči, ovšem u ni příliš dlouho nevydrželi.

16:46
    Novotný byl faulován, a tím pádem se mění skóre akumulovaných faulů, které je momentálně 2:4.

17:28
    Chadzidis nepropálil jednoho z obránců hostí, i tak ale pokračuje tlak domácích.

17:44
    Oddechový čas pro hosty.

18:09
    Z dobré pozice střílel Doubravský, toho ale skvělým zákrokem vychytal Pšurný.

18:30
    A je to už o dvě branky! Cenek z velkého úhlu trefil odkrytou bránu a navyšuje vedení Tanga. Asistence: Doubravský

19:00
    Poslední minuta prvního poločasu.

19:35
    Krátce před koncem první půle mají hosté k dispozici rohový kop.

20:00

Většinu prvního poločasu se hrálo na jednu bránu, i tak se hostující celek velmi udatně bránil a povolil Hodonínu "pouze" dvě branky. Tango ještě nemá nic jistého, a proto se dá očekávat, že druhá půle bude velmi vypjatá.

Druhý poločas začne přibližně v 21:20.

20:01

20:28
    Domácí pokračují v trendu z prvního poločasu a znovu se pokouší dobýt bránu hostí.

21:25
    Kunický skvěle vyběhl proti Mezníkovi a ve skluzu odkopl míč do zámezí.

22:18
    Střela Pospiše byla pro Pšurného rutinní záležitostí.

23:12
    Pospiš chtěl nahrávat do prostoru před bránou, jenže balón se mu nepodařilo zpracovat.

23:52
    Svoboda se nádherně uvolnil a následně i nebezpečně zakončil, jeho pokus ale neměl gólové parametry a skončil mimo Kunického svatyni.

24:36
    Levčík se pokoušel najít patičkou někoho ze svých spoluhráčů, ovšem jeho přihrávka nebyla příliš přesná.

25:14
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    To je šok pro domácí! Kunický si vyběhl až na půli soupeře, a to se mu stalo osudným, protože po získání míče Pšurný našel přesně hlavu PETRA STARÉHO, jenž prázdnou bránu trefil. Asistence: Pšurný

26:21
    Další skvělý zákrok pro Pšurného! Hostujcíí brankář si dokázal poradit se zmatek před svou bránou, a tím zažehnal nebezpečí.

27:54
    K ostré výměně názorů došlo po souboji Starého a Cenka. Po celé situaci přišel rozhodčí oběma hráčům rázně domluvit.

28:50
    Kratochvíl byl zfaulován a hosté budou mít k dispozici přímý volný kop.

29:35
    Vypadá to na velmi dramatický závěr! Hostující tým ožívá a v posledních minutách pořádně zavařuje domácímu Tangu.

30:48
    Hostující obránci se dostali pořádně pod tlak a celou situaci musel vyřešit až Kratochvíl vysokým odkopem.

31:05
    To je futsal nahoru-dolů! Dvě šance na obou stranách.V krátkém časovém úseku teď předvedli své schopnosti i brankáři, kteří vytáhli nádherné zákroky.

31:48
    Levčík dal křižnou nahrávku na TOMÁŠE POSPIŠE, který napálil míč do odkryté brány, a zvýšil tak na 3:1. Asistence: Levčík

33:23
    Doubravský v pádu zakončil, jeho střelu ale vychytal skvělý Pšurný.

34:22
    Nejspíš je rozhodnuto! MILAN SVOBODA dostal přihrávku od Novotného a nádherným lobem překonal hostujícího brankáře. Asistence: Novotný

34:22

35:26
    Levčík v obrovské šanci pouze nastřeluje bližší tyč!

36:23
    Domácí už kontrolují hru a vypadá to, že si pohlídají zisk tří bodů v dnešním utkání.

36:48
    Kunický vyslal do běhu BOHUMÍRA DOUBRAVSKÉHO, který procpal míč mezi nohama Pšurného.

37:34
    Skvělý zákrok vytáhl Kunický proti Svobodovi!

38:14
    TOMÁŠ POSPIŠ trefuje prázdnou bránu a přidává šestou branku Tanga. Asistence: Bez asistence

39:00
    Poslední minuta tohoto utkání.

39:13
    Další vynikající zákrok Kunického! Tentokrát vychytal Starého.

Tangu se podařilo navýšit vedení a v druhém poločase jasně dominovalo. Za domácí nastoupil v posledních minutách i dorostenec Beneš, který tak získával cenné zkušenosti mezi dospělými.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný z zbytek večera. (22:20:28)

Michal Hladký

Branky: 14. Levčík (Doubravský), 19. Cenek (Doubravský), 32. Pospiš (Levčík), 35. Svoboda (Novotný), 37. Doubravský (Kunický), 39. Pospiš – 26. Starý (Pšurný)

Rozhodčí: Čep – Kolář