Hr. Králové – Miedź 0:2 (kon.) | Brno – Chabarovsk 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)
SKA Chabarovsk
Pátek 09.02.2018, 15:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Zbrojovka Brno a SKA Chabarovsk.

SKA Chabarovsk odehrál dva přípravné zápasy. Nefci Baku porazil 8:1 a s Beltikou prohrál 0:3. Chabarovsk je poslední v ruské nejvyšší fotbalové soutěži, kam na jaře loňského roku slavně postoupil. Tehdy město žilo vedle hokeje také fotbalem.

FC Zbrojovka Brno odehrála 10 přípravných utkání včetně Tipsport Ligy. Osm zápasů vyhrála, jednou remizovala a jednou prohrála. V posledních dvou zápasech nevyhrála. Nejprve s Hradcem Králové remizovala 1:1, a pak nestačila na Bate 0:1.

1

1
    Brno hraje v červeném, jeho soupeř oblékl bílé dresy.

2
    Brno se rychle dostalo na útočnou polovinu, kde kombinuje, ale zatím se nemůže dostat k zakončení.

3
    Autové vhazování pro brněnský tým.

6
    Sledujeme poklidnou hru, český klub má více ze hry, ale zatím se nemůže probojovat do zakončení.

7
    Melichárek rozehrává od své branky, sledujeme postupný přechod hráčů v červeném na útočnou polovinu.

7
    Kabutov špatně rozehrál , a tak mají k dispozici autové vhazování fotbalisté Zbrojovky.

8
    Rohový kop pro Chabarovsk.

9
    Následoval centr před branku a hlavička, kterou poslal Fedotov nad branku.

10
    Ruský celek má nyní více ze hry, ale obrana Brna hraje zatím zodpovědně.

11
    Brněnský obránce vrací míč svému brankáři, který následně postupně rozehrává.

11
    Fedotov centroval před branku, jeho projektil odvrátil Pavlík.

12
    Rohový kop si vyzkouší také fotbalisté Brna, kteří mají první podobnou příležitost.

13
    Centr se sice snesl před branku, ale tam nikdo z českých hráčů nebyl pro hlavičku.

13
    Další rohový kop, tentokrát do byl střílený centr v podání Brna. Míč ale končí mimo hrací plochu, a tak bude vykopávat gólman Krivoručko.

15
    Kryštůfek rozehrává od své branky, založil rychlou akci, ve které pokračovali jeho spoluhráči.

16
    Úvodní čtvrthodina hry je pryč, mnoho šanci k vidění momentálně není.

17
    Kabutov vedl další akci svého týmu. Tento hráč hraje aktivně, vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině.

18
    Polák vybojoval míč, ale následně je hra přerušena. Rozehrává zástupce českého klubového fotbalu.

19
    Výborně nyní vypálil Vraštil, s jehož pokusem měl brankář Krivoručko velké problémy. Rohový kop pro Brno.

20
    Jeden z hráčů Zbrojovky nyní pálil z první, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

21
    Brněnská obrana rozehrává od své branky, Vraštil na dlouhý centr ale nedosáhl, a tak vhazuje Chabarovsk.

23
    Český klub hraje aktivně, nyní byl při přechodu do střelecké pozice faulovaný Zikl.

24
    Momentálně se bojuje zejména ve středu hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Optickou převahu mají fotbalisté Brna.

25
    Krejčí rozehrává na své polovině. Chabarovsk velmi dobře napadá, a tak Brno nemá prostor na výraznější kombinaci.

27
    Rozehrávat nyní bude tým vedený jako domácí, jmenovitě Vraštil.

28
    Ruský klub nyní kombinuje na své polovině a pokouší se něco vymyslet. Vybojoval na útočné polovině autové vhazování.

29
    Volný kop pro Chabarovsk. Samsonov centroval před branku, ale obrana Zbrojovky si dokázala zkušeně poradit. Směr hry se rychle otáčí.

30
    Půlhodina hry je minulostí, více ze hry mají fotbalisté českého klubu.

31
    Krivoručko bude po nepovedené kombinaci protiuhráčů vykopávat od své branky.

32
    Ruský celek kombinuje na své polovině, nikam se nežene a pokouší se něco vymyslet. Obrana Brna hraje ale pozorně.

33
    Kryštůfek a Lutonský se pokoušeli něco vymyslet, ale nepodařilo se jim najít recept na soupeřovu obranu.

34
    Kratochvíl rozehrával nepřesně, a tak musí ruský brankář od své branky uvést míč do pohybu.

35
    Deset minut hry zbývá z prvního poločasu, sledujeme aktivní hru Brna, naopak jeho soupeř se musí bránit.

36
    Bogajev vedl dobrou akci, kterou brněnská obrana odvrátila jen za cenu rohového kopu.

37
    Další rohový kop pro SKA. Rozehrávat jej bude Nikoforov. Jeho centr se snesl před branku, a tak musel jeden z obránců Zbrojovky hlavičkovat. Další rohový kop.

38
    Nikdo z hráčů Chabarovsku nedokázal míč po centru usměrnit za brankovou čáru, a tak bude vykopávat Melichárek.

40
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy. Brno má míč pod kontrolou.

41
    Karpov ukončil brněnskou akci, a tak hrají fotbalisté Chabarovsku.

42
    Fedotov zakončoval z velké dálky, jeho projektil snadno kryje brankář Melichárek.

43
    Chabarovsk rozehrává na své polovině. Autové vhazování provádí Karpov.

44
    Krejčí se dostal do zakončení, jeho projektil byl ale zblokovaný. Zajímavá příležitost brněnského týmu.

44
    Krivoručko vykopává od své branky.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, sudí nemají důvod mnoho času nastavovat.

45+0

Po prvním poločase je stav přípravného zápasu mezi Brnem a Chabarovskem nerozhodný 0:0. Více ze hry a optickou převahu měl zástupce českého klubového fotbalu, ale brankáře soupeře nepřekonal.

46

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Acosta, přichází Pilík.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Ashiru.

47
    V Poklidném tempu pokračuje druhý poločas, Brno udělalo v sestavě dvě změny, Chabarovsk zdá se beze změny.

49
    Pavlík se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině, Polák se pokoušel hlavičkovat.

50
    Vykopávat bude ruský brankář od své branky. Brno vstoupilo do druhého poločasu velmi aktivně.

51
    Sukup hledal před brankou spoluhráče, ten byl ale obsazený obranou ruského týmu.

52
    Melichárek rozehrává od své branky, následoval dlouhý míč na Krejčího, který ale nedokázal zpracovat.

53
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Více ze hry má Brno. Nyní se Kryštůfek do zakončení nedostal.

54
    Fotbalisté v červeném se pokouší něco vymyslet na polovině hrací plochy. Ruský celek jim ale nedává mnoho prostoru.

58
    Karpov se nyní probojoval do zakončení, se kterým si tak tak dokázala obrana Brna poradit.

59
    Brno se vrací k aktivní hře, z velké dálky to zkoušel Krejčí, ale jeho projektil končí mimo branku. Vykopávat tak bude Krivoručko.

60
    Polák se propracoval do dobré střelecké pozice, ale pálil nad branku.
    60. Polák a jeho šance.

62
    Další zajímavá příležitost Brna končí mimo branku, míč byl ale tečovaný, a tak uvidíme rohový kop Zbrojovky.

62
    Brno se dopustilo faulu, na hrací ploše zůstává ležet Nikiforov. Volný kop pro Chabarovsk.

64
    Ruský celek se dopustil útočného faulu, a tak bude rozehrávat brankář Melichárek.

65
    Krivoručko za pomoci své obrany dokázal vyřešit další zajímavou příležitost Brna. To proti prvnímu poločasu zjednodušilo hru-

66
    Dlouhý míč na Pilíka postrádal přesnost, a tak na své polovině bude vhazovat Chabarovsk.

67
    Ruský celek se zmocnil na půlce míče, dostal se k rychlé akci, ale výborně se vrátil Sukup, který zastavil akci soupeře.

68
    Chabarovsk má více ze hry, centr před branku snadno ze vzduchu získal brankář Zbrojovky.

70
    SKA Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Brněnský celek udělal chybu na své polovině hrací plochy, čehož využil DMITRY KABUTOV. Propracoval se před brankáře a zkušeně poslal balon na vzdálenější tyč.
    70. Dmitry KABUTOV - 0:1

72
    Brněnský celek vybojoval rohový kop. Kratochvíl centroval před branku, akce pokračovala dál. Pak se do zakončení dostal Pilík, jehož rána končí nad.

73
    Brno prohrává o jednu branku, ale snaží se aktivní hrou co nejrychleji vyrovnat.

74
    Ashiru nedokázal zasáhnout dlouhý míč, a tak končí akce u brankáře Chabarovsku.

77
    Sledujeme pasáž hry, ve které přibývá drsnějších zákroků, zatím vše řeší sudí domluvou.

78
    Brno rozehrává ze své poloviny, postupným přechodem se pokouší získat tlak v útočném pásmu. SKA hraje zodpovědně v defenzivně.

79
    Dlouhý balon nyní mířil na naběhnutého hráče Brna, ale ten zpracovat nedokázal.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu. Chabarovsk stále vede o jednu branku.

81
    Jeden z ruských hráčů si počínal v souboji nedovoleně, rozehrávat tak bude Brno.

82
    Český klub má více ze hry, hraje na útočné polovině. Další akci zakončoval tvrdou ránou z první Vraštil. Jeho projektil končí mimo branku.

84
    Krivoručko rozehrává od své branky, jeho tým se pokouší překazit útočné akce soupeře. To se zatím nedaří. Převahu má Zbrojovka.

85
    Makarov vypálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval jeden z hráčů Brna.

85
    Polák vypálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná. Rohový kop pro Brno.

85
    Ashiru z dobré pozice poslal balon vysoko nad branku.

86
    Melichárek rozehrává od své branky, českému klubu už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

87
    Po nepovedené kombinaci Brna bude rozehrávat Chabarovsk na své polovině.

88
    Krivoručko si vyskočil pro míč, a tak vykopává od své branky.

89
    Chabarovsk se dostal do rychlé protiakce, ale přesněji vypálit nedokázat. A tak rozehrává Melichárek.

90
    Probíhá poslední minuta hry, Brno má více ze hry, je na útočné polovině, ale nedaří se mu vyrovnat.

90
    Útočného faulu se dopustil Kryštůfek, a tak rozehrávat bude brankář SKA.

90+0

Brněnský celek prohrává tento přípravný zápas s Chabarovskem 0:1. Zástupce českého klubového fotbalu hrál převážnou část druhého poločasu aktivně, vypracoval si několik dobrých šancí, ale míče byly buď zblokované, nebo končily mimo branku. (16:48:12)