Zlín – Šaľa 25:29 (kon.) | Olomouc – Trenčín 27:23 (kon.) | Bánovce – Prešov 25:29 (kon.)
Handball PSG Zlín
25:29 (15:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 10.02.2018, 15:00MOL liga žen • 17. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (16:35:32)

HC Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa 25:29 (15:14)

Nejvíce branek: Nygrýnová 4, Ševčíková 3/2, Baumbachová 3 – Klučková 7/4, Vargová 5/1, Königová 4.
    Rozhodčí: Kosa, Švidernoch.
    Sedmimetrové hody: 5/2 – 8/5.
    Vyloučení: 6:3.

Je dobojováno! Po první vyrovnané první půli si domácí hráčky odnesly do kabin jednobrankové vedení a druhá půle tak slibovala zajímavou podívanou. V její úvodní polovině se oba celky přetahovaly o vedení, ale poté přišla šňůra tří branek Šaľy, která se ukázaly jako rozhodující. Zlín už toto manko nedokázal dohnat a hosté nakonec mohou slavit dva body za výhru 29:25.

Konec zápasu. (25:29)
    60
    Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Trochtová). (25:29)

59
    Domácí navíc z pravého křídla míří jen do tyče a je rozhodnuto definitivně. (25:28)
    59
    A nejspíše je rozhodnuto! Rácková se šikovnou kličkou dostala až na brankoviště, odkud dává osmadvacátý gól Šaľy. (25:28)

59
    Následuje oddechový čas pro hostující lavičku. (25:27)

59
    Technická chyba domácích však stojí zlínské míč a Šaľa může navýšit své vedení. (25:27)

58
    Ševčíková ovšem pohrdá nabídnutou šancí a z hranice sedmimetrového hodu trefuje jen břevno. (25:27)

57
    Zareagovaly sehrávkou do pivota, kde byly domácí faulovány a bude z toho sedmička pro Zlín. (25:27)

56
    Vargová ovšem nastřeluje jen domácí brankářku do nohy. Jak na to zareagují zlínské hráčky? (25:27)

56
    Sedmimetrový hod pro hostující Šaľu. (25:27)
    55
    Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková). (25:27)
    55
    Hostům time-out prospěl, protože Némethová z deseti metrů trefuje prostor u pravé tyče. (24:27)

54
    Hostující tým se bere oddechový čas. (24:26)
    54
    Baumbachová ovšem vzápětí snižuje z levé spojky a drama bude pokračovat i nadále. (24:26)
    53
    To se mu však nepodařilo a při následném útoku navíc Šaľa vede 26:23 zásluho Bujnochové. (23:26)

52
    Bujnochová svou další ránu z pravé spojky namířila jen do nohou domácí gólmanky a Zlín tak může snížit na rozdíl jediného gólu. (23:25)