Pardubice – Ml. Boleslav U21 5:1 (kon.) | Ústí n. L. – Brozany 2:0 (kon.) | Jihlava – Vlašim 2:0 (kon.)
Jablonec – Štěchovice 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 7:0 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 1:0 (kon.)
Olomouc – Liberec 1:2 (kon.) | Zlín – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Žilina – Poprad 2:4 (kon.)
Trnava – Karviná 3:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 1:0 (kon.) | Ostrava – Slavia 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Ružomberok 1:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
konec
FC Baník Ostrava
2:3 (2:1)
SK Slavia Praha
Sobota 10.02.2018, 15:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy: 3.88 3.75 1.73
   
  90+1
  Konec zápasu. (16:53:50)
   
  90+1
  Stanislav Tecl šel v souboji s Azackým k zemi a Pražané mohou pošetřit několik dalších desítek vteřin.
   
  90
  Nastavuje se 1 minuta.
   
  89
  O pár chvil později měla Slavia možnost rozhodnout! Miroslav Stoch skvěle odcentroval na hlavu Micka van Burena, jehož pokus skončil na tyči!
   
  87
  Slavia právě vstřelila branku!
  Sešívaní měli prakticky po celou druhou půlí více ze hry a pár minut před koncem zaslouženě otáčí skóre! Stochův roh proletěl až na pravou stranu, ze které centroval Danny. Diop u bližší tyče promáchl a balón tak propadl k MICHAELU NGADEUOVI, jenž z bezprostřední blízkosti pracírkou doklepl balón do sítě.
   
  87
  Jan Laštůvka podle rozhodčích nezachytil Bredovu malou domů uvnitř hřiště a se svými kolegy bude muset čelit dalšímu rohovému kopu.
   
  86
  Van Buren dostal přihrávku od Frydrycha, ale k centru se neprobil. Následoval přetažený roh, který mířil pouze na Martina Suse.
   
  85
  S narůstajícím mrazem tempo hry malinko opadává. Utkání v poklidu směřuje k remízovému konci.
   
  83
  Jirásek z úhlu nastřeloval míč k bližší tyči. Až k ní však balón neprošel a domácí pokračují jen autovým vhazováním ze středu hřiště.
   
  82
  Stáňa byl napravo od pokutového území povalen Sobolem. Je z toho faul a slibná standardka pro Baník.
   
  81
  Stoch ještě stihl přispěchat k míči a sraženou přihrávkou z koncové čáry vybojoval roh, který sám rozehrál. Laštůvka centr podskočil, a to hlavně kvůli faulu Pokorného.
   
  80
  Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martin Fillo a Dyjan Carlos de Azevedo, přichází Bronislav Stáňa s Martinem Susem.
   
  79
  Nakonec Pražané zvolili konstruktivnější řešení na pravé straně, jenomže Frydrychova nahrávka do vápna letěla jen na domácí kopačky.
   
  78
  De Azevedo se marně rozčiloval po neodpískaném faulu Sobola. Slavia tak znovu přešla do útoku a může zahrozit z dlouhého autu.
   
  77
  Ani teď Frydrych neposlal přesnou přihrávku, kterou ve velkém vápně hledal Stanislava Tecla. Míč skončil v autu a zpět do hry ho uvede Jan Laštůvka.
   
  76
  Mick van Buren se nejprve stal obětí faulu Diopa a o pár sekund později se zjevil v ofsajdu, kam mu posílal míč Michal Frydrych.
   
  74
  Van Buren roztáhl hru na Frydrycha, který si zasekl míč na levačku a přihrál do druhé vlny Stochovi, kterému střela z pětadvaceti metrů nesedla a Laštůvkovu branku neohrozil.
   
  73
  Stanislav Tecl dostal od Sobola parádní přihrávku za obranu. Laštůvka ale využil nedokonalého zpracování hrudníkem a míč odkopl.
   
  72
  V dresu Slavie vyběhlo na hřiště hned devět nových hráčů, kterými jsou Ngadeu, Tecl, Hromada, Frydrych, Stoch, van Buren, Sobol, Danny a Pokorný.

  Michal Břuchanský

  Branky: 10. Poznar, 28. Poznar – 14. Škoda, 61. Škoda, 87. Ngadeu

  Karty:   50. Azevedo (OVA) – 52. Souček (SLA)


  FC Baník Ostrava: Laštůvka – Pazdera (46. Breda), Psyché (46. Šindelář), Procházka (C), Fleišman (70. Azackij) – Hrubý, Hlinka (46. Jirásek) – Mičola (46. Granečný), Fillo (80. Stáňa), de Azevedo (80. Sus) – Poznar (46. Diop).
  Náhradníci: Budinský, Breda, Šindelář, Azackij, Jirásek, Sus, Stáňa, Granečný, Diop.

  SK Slavia Praha: Kolář – Jugas (72. Frydrych), Kúdela (72. Pokorný), Deli (72. Ngadeu), Sýkora (72. Sobol) – Mingazov (72. Stoch), Hušbauer (72. Danny), Souček (72. Hromada), Zmrhal (72. van Buren) – Necid (58. Bucha), Škoda (C) (72. Tecl).
  Náhradníci: Kovář – Frydrych, Pokorný, Sobol, Bucha, Danny, Ngadeu, Hromada, Stoch, van Buren, Tecl.

  Diváci: 3 388