Salzburg – Slavia 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Olomouc – Letňany 7:0 (kon.)
Havířov – Warrior Brno 9:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:7 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:4 (kon.)
konec
HC Olomouc
7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
HC Letci Letňany
Neděle 11.02.2018, 13:15 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga staršího dorostu • O umístění
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (15:14:03)
   
  Ve třetí třetině přidali Kohouti ještě dvě branky po trefách Matěje Kořenka a Davida Štefky. Do tabulky si tak připsali další tři důležité body.
   
  Konec zápasu.
   
  49:55
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Netrvalo dlouho a Kohouti se radují z dalšího gólu, když se branky dočkal i aktivní DAVID ŠTEFKA. Asistence: Matěj Kořenek, David Kalač.
   
  46:17
  Olomouc právě vstřelila branku!
  O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto. Chvíli po začátku třetí třetiny poslal puk za Zeithamelova záda MATĚJ KOŘENEK, který si tak připsal už druhé gól v utkání. Asistence: David Štefka, David Kalač.
   
  40:40
  První přesilovku si zahrají také Kohouti. Jakub Janča (LET) si odpyká menší trest za hákování.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  I ve třetí třetině byli šťastnější domácí, kterým se povedla především druhá polovina prostřední dvacetiminutovky. Do tříbrankového náskoku poslal Kohouty Daniel Indrák, o dva slepené góly v závěru druhé třetiny se pak postarali Petr Mader a Daniel Paťava.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  37:51
  Olomouc právě vstřelila branku!
  O pouhých 23 vteřin později se Kohouti radují z dalšího gólu, pod který se tentokrát podepsal DANIEL PAŤAVA. Asistence: Daniel Indrák, Dominik Liška.
   
  37:28
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Pár minut před koncem uskakují domácí už do čtyřbrankového náskoku, když přesnou mušku prokázal kapitán PETR MADER. Asistence: Matěj Kořenek.
   
  31:18
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Kohouti vedou už o tři branky, když v polovině utkání vyzrál na hostujícího strážce svatyně DAVID KALAČ. Asistence: Matěj Kořenek, David Vosátko.
   
  24:30
  Kohouti se musí znovu bránit. Dominik Liška (OLO) si odpyká menší trest za podražení.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Po prvních dvaceti minutách odchází do kabin spokojenější domácí, když se v 15. minutě nejprve trefil Matěj Kořenek a o chvíli později navýšil vedení Kohoutů Daniel Indrák.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  16:01
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Neuběhly ani dvě minuty a Hanáci uskakují svému soupeři o další gól, když přesně za záda letňanského brankáře mířil DANIEL INDRÁK. Asistence: David Vosátko.
   
  14:39
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Kohouti jako první dokázali vyzrát na brankáře soupeře a po střele MATĚJE KOŘENKA otevírají skóre utkání. Asistence: David Rosecký, David Štefka.

  Zuzana Spurná


  Hledáme zpravodaje z extraligy st. a ml. dorostu pro tým HC Letci Letňany. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 15. Kořenek (Rosecký, Štefka), 17. Indrák (Vosátko), 32. Kalač (Kořenek, Vosátko), 38. Mader (Kořenek), 38. Paťava (Indrák, Liška), 47. Kořenek (Štefka, Kalač), 50. Štefka (Kořenek, Kalač)


  HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek.
  HC Letci Letňany: Zeithamel (Brugioni) – Štěpánek, Zedek, Pelant, Hlínka, Klatt – Nárovec, Kyclt, Pětník, Janča, Soukup, Bespalchenko, Srbek, Vojinovič, Slavík, Pejchal, Škutina.

  Rozhodčí: Přikryl – Novotný, Šimčík