Olympik Mělník B – Rapid Ústí n/L 8:11 (kon.) | FTZS Liberec – Kladno 2:1 (kon.)
FTZS Liberec
2:1 (0:1)
FK Kladno
Neděle 11.02.2018, 19:30 • SH TU Liberec - Harcov • 2. Futsal liga západ • 17. kolo

Ode mne to je pro toto utkání vše a přeju Vám hezký zbytek nedělního večera. (21:19:37)

Máme tu konec utkání a domácí futsalisté si připisují do tabulky velice důležité body a utíkají dnešnímu soupeři na čele tabulky. Domácím se podařilo ve druhém poločase dvěmi brankami otočit vývoj utkání zásluhou Němce a Žočeka. Největší šanci na vyrovnání měl dvě minuty před koncem Šnídl, ale Vogt podržel domácí mužstvo.

37:52
    Vogt teď podržel domácí celek proti zakončení Šnídla.

Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí vývoj utkání. Němec předložil JAKUBU ŽOČKOVI a ten posílá domácí do vedení. Asistence: Josef Němec.

36:00
    Domácí mohli jít do vedení. Benek ve vyložené šanci trefil pouze Tetoura.

35:03
    Faul domácích.

32:30
    Žlutou kartu dostává Martin Kaválek (FK Kladno).

33:10
    Hra se odvíjí v tuto chvíli na středu hřiště.

33:04
    Hra se přiostřuje.

31:48
    Domácím se přeci jen podařilo překonat Tetoura. Benek našel přihrávkou JOSEFA NĚMCE, který k radosti domácích vyrovnává. Asistence: Jakub Žoček

31:25
    Kaválek znovu v dobré šanci tentokrát Vogt musel zasahovat.

29:51
    Kaválek v dobré šanci Kladna netrefuje branku.

29:13
    Další vyložená šance pro Benka, ale znovu netrefuje. Aby to domácí mužstvo nakonec nemrzelo.

28:48
    Žlutou kartu dostává Bína Pavel (FT Zlej se(n) Liberec).

25:59
    Dvě šance domácích v krátkém sledu. Obě střely však Tetour s přehledem chytá.

25:29
    Hosté mohli přidat druhou branku. Sám na Vogta postupoval Stejkal, ale nedává.

23:23
    Žlutou kartu dostává Tomáš Marek (FK Kladno) nesportovní chování nepočítá se do akumulovaných faulů.

22:00
    V obrovské šanci na vyrovnání se zjevil Vrabec, Tetour chytá.

20:01
    Úvodní výkop obstarali domácí.

20:01

Druhý poločas začne přibližně v 20:25.

Máme tu konec prvního poločasu po kterém možná překvapivě vedou hosté z Kladna 1:0. První poločas nabídl množství šancí na obou stranách, ale více vyložených měli domácí a hlavně trio Benek, Šisler a Milan Soukup. Uvidíme jestli se ve druhém poločase podaří domácím skóre obrátit a nebo si hosté odvezou všechny body.

20:00

19:24

18:45
    Mohlo být vorovnáno. Benek vyslal na Tetoura ránu. Hostující brankář s velkým štěstím chytá.

18:27

17:23
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají do vedení zásluhou TOMÁŠE MARKA. Asistence: David Muller.

15:55
    Faul hostů.

14:48
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat.

14:09
    Milan Soukup vyprodukoval jedovatou střelu, Tetour chytá.

13:50
    Žlutou kartu dostává Petr Šnídl (FK Kladno).

12:37
    Petr Šnídl ve velké šanci přestřeluje branku.

11:12
    Další obrovská šance domácích. Aleš Benek v 100% šanci nedává.

10:13

10:08
    Milan Soukup se objevil v obrovské šanci, trestuhodně přestřeluje.

09:16
    U obou týmů je vidět hlad po gólu, avšak oba brankáři zatím drží své týmy.

07:21
    Do kombinace se dostali Benek se Šislerem. Jiří Šisler mířil do prázné branky, Tetour s velkým štěstím chytá.

06:30
    Fauly: 1:2.

06:19
    Faul hostů.

06:03
    Benek se dostal do brejku s Žočkem. První jmenovaný vystřelil ovšem pouze do Tetoura. Obrovská šance Liberce.

05:25
    Stejkal se zjevil sám před Vogtem, ten však chytá.

04:39
    Roh pro Kladno nezahráli hosté vůbec dobře a byl z toho rychlý protiútok, střelu Šislera však hosté zablokovali.

04:35

03:16
    Šnídl v obrovské šanci netrefuje branku.

01:34
    Šisler vyslal tvrdou střelu na Tetoura, ten střelu chytá a také i následnou dorážku.

00:44
    Faul hostů.

00:29
    Kladno se usadilo na liberecké polovině.

00:01
    Úvodní výkop pro Kladno.

00:01

FT Zlej se(n) Liberec: Vogt (Soukup R.) – Bína P. (C), Žoček, Šisler, Vrabec, Benek, Němec, Soukup M., Krasnický, Bína M.

FK Kladno: Tetour – Stejskal (C), Kaválek, Marek, Muller, Šnídl, Vašák, Bejbl, Čurda, Jaráb.

Rozhodčí: Šmíd – Košťál.

Poslední vzájemný zápas

První letošní střetnutí bylo k vidění v 6. kole na palubovce Kladna a skončilo výhrou hostujícího týmu v poměru 6:9. Branky střelili za hosty Benek 3x, Kazda 2x, Toman, Soukup, Vodička a Vogt všichni 1x.

FK Kladno

Kladno se nachází po 16. kolech na 2. místě z 12. Na dnešního soupeře ztrácí Západočeši pouhé 3 body.

FT Zlej se(n) Liberec

Liberec se nachází po 16. kolech na 1 místě z 12. Severočeši mají na čele tabulky tří bodové vedení. Nejlepším střelcem týmu je Aleš Benek se 30 brankami.

Příjemný nedělní večer všem fanynkám a fanouškům futsalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze šlágru 17. kola Futsalové 2. Ligy skupiny Západ mezi FT Zlej se(n) Liberec a FK Kladno. Výkop je stanoven na 19:30 hodin. V tomto zápase je těžké najít favorita.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.