Dallas – Vancouver 0:6 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:5 (kon.) | New Jersey – Boston 3:5 (kon.)
NY Islanders – Calgary 2:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 1:4 (kon.) | Anaheim – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.)
Vegas Golden Knights
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Philadelphia Flyers
Pondělí 12.02.2018, 02:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Střelecky aktivnější domácí celek nedokázal proměnit své šance, a tak prohrává tento duel poměrem 1:4. Spolehlivý výkon podal brankář Michal Neuvirth, který inkasoval jen jednu branku. (04:49:53)

59:45
    Ještě jedno přerušení hry. Buly před brankou Vegas.

59:00
    Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky.

58:55
    Hostující celek se dostal po postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:16
    Michal Neuvirth přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Domácí fanoušci už ví, že jejich oblíbenci dvacátou domácí výhru v sezóně nepřidají.

57:46
    Po komerční přestávce pokračuje závěr zápasu.
    57:34 Radko GUDAS - 1:4

57:34
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí celek se odhodlal ke hře bez brankáře, čehož využil hostující tým. Z vlastního obranného pásma poslal kotouč do prázdné branky RADKO GUDAS.

57:30
    Domácí hrají bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Golden Knights se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím ale marně.

55:27
    Hostující brankář si poradil s pokusem, který vyslal Reilly Smith.

55:20
    Vhazovalo se před brankou Flyers, hostující celek přišel o kotouč, a tak hrají domácí.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Vegas se zatím marně pokouší vypracovat si nějaký výraznější tlak.

54:40
    Philadelphia se usadila v útočném pásmu. Hostující celek se ale do výraznější střelecké pozice propracovat nedokázal.

53:51
    Michal Neuvirth si snadno poradit s pokusem, který vyslal z mezikruží James Neal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. McNabb (R. Smith, W. Karlsson) – 18. Couturier (Konecny, Giroux), 38. MacDonald (Couturier, Konecny), 40. Giroux (Couturier, Provorov), 58. Gudas

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – Leipsic, Eakin, O. Lindberg – Tuch, Bellemare, Carpenter.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Voráček, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Laughton, Weal – Lehterä, Filppula, Weise.

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Alphonso, Brisebois

Diváci: 18 220