Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.den | (kon.) |
Ženy - Stíhací závod (10 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Muži - Stíhací závod (12,5 km) | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Ženy - Střední můstek | Vítěz: M. Lundbyová (NOR) (kon.) |
Ženy - 1500 m | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: J. Andersonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) |
Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: D. Woo Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: M. Kingsbury (CAN) (kon.) |
Smíšené dvojice - 1. semifinále (Kanada – Norsko) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - 2. semifinále (OAR – Švýcarsko) | 5:7 (kon.) |
konec
Ženy - Half pipe (kvalifikace)
Vítěz: Ch. Kimová (USA)
Petr Sumbal
Konečné výsledky kvalifikace
1. Chloe Kimová (USA) 95.50
2. Ťia-jü Liou (CHN) 87.75
3. Haruna Macumotová (JPN) 84.25
4. Maddie Mastrová (USA) 83.75
5. Queralt Castalletová (ESP) 71.50
6. Süe-tchung Cchaj (CHN) 69.00
7. Sena Tomitaová (JPN) 66.75
8. Emily Arthurová (AUS) 66.50
9. Sophie Rodriguezová (FRA) 65.00
10. Mirabelle Thovexová (FRA) 64.25
11. Kelly Clarková (USA) 63.25
12. Arielle Goldová (USA) 62.75
...
13. Holly Crawfordová (AUS) 57.50
14. Verena Rohrerová (SUI) 55.00
15. Kurumi Imaiová (JPN) 54.75
16. Leng Čchiou (CHN) 53.75
17. Hikaru Oeová (JPN) 51.00
18. Mercedes Nicollová (CAN) 50.00
19. Elizabeth Hoskingová (CAN) 36.75
20. Sunoo Kwon (KOR) 35.00
21. Kaja Verdniková (SLO) 34.00
22. Šuang Li (CHN) 24.50
23. Calynn Irwinová (CAN) 23.25
24. Clemence Grimalová (FRA) 14.25
Startovní listina
1. Maddie Mastrová (USA)
2. Queralt Castalletová (ESP)
3. Chloe Kimová (USA)
4. Sophie Rodriguezová (FRA)
5. Emily Arthurová (AUS)
6. Kurumi Imaiová (JPN)
7. Šuang Li (CHN)
8. Kelly Clarková (USA)
9. Mirabelle Thovexová (FRA)
10. Ťia-jü Liou (CHN)
11. Haruna Macumotová (JPN)
12. Hikaru Oeová (JPN)
13. Holly Crawfordová (AUS)
14. Arielle Goldová (USA)
15. Süe-tchung Cchaj (CHN)
16. Sena Tomitaová (JPN)
17. Verena Rohrerová (SUI)
18. Mercedes Nicollová (CAN)
19. Leng Čchiou (CHN)
20. Elizabeth Hoskingová (CAN)
21. Kaja Verdniková (SLO)
22. Sunoo Kwon (KOR)
23. Clemence Grimalová (FRA)
24. Calynn Irwinová (CAN)
1. Chloe Kimová (USA) 95.50
2. Ťia-jü Liou (CHN) 87.75
3. Haruna Macumotová (JPN) 84.25
4. Maddie Mastrová (USA) 83.75
5. Queralt Castalletová (ESP) 71.50
6. Süe-tchung Cchaj (CHN) 69.00
7. Sena Tomitaová (JPN) 66.75
8. Emily Arthurová (AUS) 66.50
9. Sophie Rodriguezová (FRA) 65.00
10. Mirabelle Thovexová (FRA) 64.25
11. Kelly Clarková (USA) 63.25
12. Arielle Goldová (USA) 62.75
...
13. Holly Crawfordová (AUS) 57.50
14. Verena Rohrerová (SUI) 55.00
15. Kurumi Imaiová (JPN) 54.75
16. Leng Čchiou (CHN) 53.75
17. Hikaru Oeová (JPN) 51.00
18. Mercedes Nicollová (CAN) 50.00
19. Elizabeth Hoskingová (CAN) 36.75
20. Sunoo Kwon (KOR) 35.00
21. Kaja Verdniková (SLO) 34.00
22. Šuang Li (CHN) 24.50
23. Calynn Irwinová (CAN) 23.25
24. Clemence Grimalová (FRA) 14.25
Startovní listina
1. Maddie Mastrová (USA)
2. Queralt Castalletová (ESP)
3. Chloe Kimová (USA)
4. Sophie Rodriguezová (FRA)
5. Emily Arthurová (AUS)
6. Kurumi Imaiová (JPN)
7. Šuang Li (CHN)
8. Kelly Clarková (USA)
9. Mirabelle Thovexová (FRA)
10. Ťia-jü Liou (CHN)
11. Haruna Macumotová (JPN)
12. Hikaru Oeová (JPN)
13. Holly Crawfordová (AUS)
14. Arielle Goldová (USA)
15. Süe-tchung Cchaj (CHN)
16. Sena Tomitaová (JPN)
17. Verena Rohrerová (SUI)
18. Mercedes Nicollová (CAN)
19. Leng Čchiou (CHN)
20. Elizabeth Hoskingová (CAN)
21. Kaja Verdniková (SLO)
22. Sunoo Kwon (KOR)
23. Clemence Grimalová (FRA)
24. Calynn Irwinová (CAN)
1. Chloe Kimová (USA) 91,50 bodů
2. Ťia-jü Liou (CHN) 87,75
3. Maddie Mastrová (USA) 83,75
4. Haruna Macumotová (JPN) 80,75
5. Queralt Castalletová (ESP) 71,50