Kladno – Havířov 3:1 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 4:2 (kon.) | Třebíč – Kadaň 4:0 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (1:0 po s.n.)
konec
SK Horácká Slavia Třebíč
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 17.02.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • WSM Liga • 50. kolo
Předzápasové kurzy: 1.14 9.0 9.0
Partner:
   
  A je za námi i třetí třetina. V té jsme mohli vidět poněkud výraznou dominanci Třebíče, která si ale zároveň pohlídala veškerou aktivitu Kadaně a nepouštěla Trhače do větších akcí. V této třetině jsme byli také svědky dalších dvou vyloučení a to obou na straně Kadaně. Ani jedno z nich ale nebylo tím, které by zapříčinilo zvýšení třebíčského náskoku, který se i tak zvětšil dvojnásobně. První branku v této třetině v čase 49:09 vstřelil Luboš Horký, který kotouč srazil za záda Běhuly a navýšil třebíčské vedení na 3:0. Dále v čase 55:11 vstřelil gól Jan Wasserbauer, ke kterému se puk dostal zpoza brány od vyjíždějícího Kristla a Třebíč tak už vedla 4:0. Tento stav nám zůstal až do samotného konce utkání, kdy se už žádné změny neodehrály. Horácká Slavia si tak dnes odnáší z domácí půdy tři body naprosto zaslouženě. Z dnešního onlajn přenosu to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:46:33)
   
  Konec zápasu.
   
  59:52
  Ofsajd domácích, vhazování si berou třebíčští hráči, kteří se pouze zbavují kotouče jeho vyhozením za bránu Běhuly.
   
  59:25
  Třebíčští hráči již dohrávají posledních pár sekund do konce v poměrně klidném tempu.
   
  58:10
  Kristl od pravého mantinelu zkoušel nahrát kotouč najíždějícímu Janu Wasserbauerovi, jeho pokus o přihrávku se ale nepovedl, kdy puk byl o pár metrů dál, než Wasserbauer potřeboval. Kotouč si tak berou Trhači.
   
  56:50
  Hosté se dostávají do útočného pásma, tam však moc dlouho nezůstávají, jsou v podstatě ihned vyhnáni obranou domácích hráčů, kteří pokračují útokem na Běhulu.
  55:11 Jan WASSERBAUER - 4:0
   
  55:11
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Třebíčští hráči předvedli krásnou souhru přihrávek v prostoru před Běhulou, kdy se zpoza brány dostal kotouč před svatyni hostů, kde stál připravený JAN WASSERBAUER, který měl volný výhled a propálil kotouč za záda Běhuly. Asistence: Kristl, Havránek.
   
  54:35
  Trhači rozehrávají zpoza své brány, jejich akce ale končí ve středním pásmu, kdy jsou zastaveni třebíčským týmem a za bránou Běhuly hraje Kristl.
   
  54:00
  Kusko dostává kotouč za bránou Běhuly, Čejka nebyl daleko od střely z levé strany, obrana hostů si ho ale pohlídala.
   
  53:08
  Blaha vyčkává na svoji přihrávku, ta k němu ale nepřichází, místo toho se ke kotouči dostávají třebíčští hráči, kteří vyváží kotouč do útočného pásma. Tam se chvíli ohřejí a po napadání Trhačů se dostávají zpět do středního pásma.
   
  52:50
  Nahození od modré čáry na Vejmelku si třebíčský brankář podrží a bude se vhazovat před jeho bránou.
   
  52:15
  Malec se rozjíždí podél pravého mantinelu, dostává se k následné střele, kterou likviduje Běhula svým betonem.
   
  52:05
  Hosté v plném počtu.
   
  51:20
  Havránek se dostává ke střele, ta se odráží od obránců hostů a ti vyváží kotouč pryč ze své třetiny.
   
  50:40
  Dolníček nahazuje kotouč za bránu na Kuska, hráči se ale nepohodli při další rozehrávce a hosté se osvobozují z třebíčského sevření.
   
  50:05
  Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., krosček).
  49:09 Luboš HORKÝ - 3:0
   
  49:09
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Po krásné souhře tří třebíčských hráčů se ke střele dostal z prostoru před bránou jeden z útočníků, jeho pokus ale skončil mimo bránu. Po následném odrazu a neshodě hráčů hostů před jejich bránou se ke kotouči dostal LUBOŠ HORKÝ a ten lehkou střelou dostal kotouč přes brankoviště až k levé tyči a do brány. Asistence: bez asistence.

  Jan Míšek

  Branky a nahrávky: 19. Süss (Paták, L. Vágner), 32. R. Erat (Čejka, Dolníček), 50. L. Horký, 56. Jan Wasserbauer (Kristl, T. Havránek)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Kaláb, Čejka, Hort, Půža, Jiří Wasserbauer – P. Kratochvíl, Dolníček, R. Erat – L. Horký, Kusko, Vodný – Kristl, Jan Wasserbauer, T. Havránek – Paták, Süss, Malec.
  SK Trhači Kadaň: Běhula (Danylec) – Novák, Kadeřávek, Blaha, Šefl, Hlaváček – Chlán, Hejcman, Kůs – Tůma, Havlíček, Chrpa – J. Müller, Rindoš, Dufek – Bláha, Polák, Rezek – Krejčiřík.

  Rozhodčí: Dědek, Koziol – Bubela, Komínek.

  Diváci: 1146