Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 8.den | (kon.) |
Ženy - Závod s hromadným startem (12,5 km) | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Ženy - Štafeta (4x5 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Super-G | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Velký můstek | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Ženy - 1500 m (finále) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Girard (CAN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: L. Yarnoldová (GBR) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: E. Dahlströmová (SWE) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: S. Höfflinová (SUI) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: J. Lillis (USA) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - večerní program
Ondřej Jícha
Konečné výsledky 6. kola
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 5:10 (konečný výsledek)
Čína – Dánsko 10:7
Jižní Korea – Velká Británie 7:4
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 5:10 (konečný výsledek)
Čína – Dánsko 10:7
Jižní Korea – Velká Británie 7:4
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 5:10 (konečný výsledek)
Čína – Dánsko 10:7
Jižní Korea – Velká Británie 7:4
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 5:10 (konečný výsledek)
Čína – Dánsko 10:7
Jižní Korea – Velká Británie 6:4
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 5:8
Čína – Dánsko 6:7
Jižní Korea – Velká Británie 4:4
USA – Kanada 3:11 (konečný výsledek)
OS z Ruska – Japonsko 4:8
Čína – Dánsko 6:6
Jižní Korea – Velká Británie 2:4
USA – Kanada 3:7
OS z Ruska – Japonsko 4:5
Čína – Dánsko 5:6
Jižní Korea – Velká Británie 2:2
USA – Kanada 2:7
OS z Ruska – Japonsko 4:4
Čína – Dánsko 5:6
Jižní Korea – Velká Británie 2:1
USA – Kanada 2:4
OS z Ruska – Japonsko 3:4
Čína – Dánsko 5:4
Jižní Korea – Velká Británie 1:1
USA – Kanada 1:4
OS z Ruska – Japonsko 3:2
Čína – Dánsko 4:4
Jižní Korea – Velká Británie 0:1
USA – Kanada 1:3
OS z Ruska – Japonsko 1:2
Čína – Dánsko 4:1
Jižní Korea – Velká Británie 0:0
USA – Kanada 0:3
OS z Ruska – Japonsko 1:0
Čína – Dánsko 4:0
Jižní Korea – Velká Británie 0:0