Bohemians – Jičín 5:6 (kon.) | Ne – Židenice 6:3 (kon.) | Tatran – Vítkovice 3:6 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:4 (kon.) | Panthers – Chodov 5:4 (kon.) | Ostrava – Královské Vinohrady 11:2 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 17.02.2018, 17:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 20. kolo

59:04
    Tatran právě vstřelil branku!
    V závěrečné minutě už jen kosmeticky upravila skóre KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Tato inkasovaná branka ale radost z výhry hostujícím hráčkám určitě nepokazí. Asistence: Anna Válková.

56:55
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Už je to nad slunce jasné, zápas ovládne 1. SC TEMPISH. Ruce nad hlavou má HANA KONÍČKOVÁ. Asistence: Zuzana Halfarová.

47:45
    Druhý přesný zásah nejen pro Tatran, ale také pro ŽANETU REKOVOU. Střešovický klub ještě neskládá zbraně. Asistence: Daniela Reindlová.

34:54
    Po třech asistencích se teď DENISA FERENČÍKOVÁ převtělila do role střelkyně a navýšila náskok svého týmu na 5:1. Asistence: Michaela Šponiarová.

31:08
    Vůbec poprvé se prosazují také Pražanky. Kubíčkovou v brance pokořila ŽANETA REKOVÁ. Asistence: Karolína Vachušková.

29:34
    Na čtvrtý gól se čekalo hodně dlouho. V polovině zápasu ho vsítila MICHAELA ŠPONIAROVÁ, ta využila skrumáže před bránou. Asistence: Denisa Ferenčíková.

16:55
    Hattrick je na světě! Zkompletovala ho zatím jediná úspěšná střelkyně VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

10:41
    Ostravanky se radují podruhé a znovu je to po trefě VERONIKY ENENKELOVÉ, která má zaděláno na hattrick už po deseti minutách. Asistence: Michaela Šponiarová.

03:12
    Favoritky už jsou ve vedení! Potřebovaly k tomu něco málo přes tři minuty. Skóre zápasu otevřela VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

Lukáš Jasoněk

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 32. Reková (Vachušková), 48. Reková (Reindlová), 60. Vachušková (Válková) – 4. Enenkelová (Ferenčíková), 11. Enenkelová (M. Šponiarová), 17. Enenkelová (Ferenčíková), 30. M. Šponiarová (Ferenčíková), 35. Ferenčíková (M. Šponiarová), 57. Koníčková (Halfarová)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Humlová – Sedmíková, Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Vachušková, Reindlová – Viplerová, Marko, Matěvosová – Chaloupková, Vlachová, Brandová – Malecká, Chaloupková, Kramperová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Příleská) – Halfarová, Kolářová, Hložánková, Niemcová, Koníčková, Theimerová – Žurková, M. Šponiarová, Ferenčíková – Enenkelová, K. Kociánová, Šupáková – Boľová, Planková, Krzywaková – Martináková.

Rozhodčí: David Bezucha, Michal Bezucha