Bohemians – Jičín 5:6 (kon.) | Ne – Židenice 6:3 (kon.) | Tatran – Vítkovice 3:6 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:4 (kon.) | Panthers – Chodov 5:4 (kon.) | Ostrava – Královské Vinohrady 11:2 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Parádní střelou z poloviny hřiště se prosazuje kapitánka KLÁRA LEIEROVÁ. Asistence: Nikol Pekárková.

52:29
    Mlejnková od pravého mantinelu trefuje boční síťku.

51:17
    Hosté se zásluhou MICHAELY MLEJNKOVÉ dostávají opět do vedení. Asistence: Oxana Šamaninová.

46:48
    Je opět srovnáno! Zmatku před domácí brankou využila Mlejnková, která našla volnou OXANU ŠAMANINOVOU. Ta již neměla problém se zakončením do odkryté brány. Asistence: Michaela Mlejnková

43:53
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARTA HORÁČKOVÁ. Asistence: Barbora Pařízková.

38:03
    A je srovnáno! Za Štěpánovou se trefuje LUCIE CHOLINSKÁ. Asistence: Petra Mandátová.

36:56
    Domácí v obrovské šanci! Přečíslení 2 na 1 nevyužito!

31:42
    Mandátová nyní měla několik vyložených šancí. Naposledy trefila břevno hostující branky!

27:12
    Vyloučení v týmu FBS Olomouc (Karolína Šablaturová – 2 minuty, Sekání).

26:59
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Klára Leierová – 2 minuty, Hrubost).

26:13
    Tak to byla paráda. Velmi aktivní hrou se k míčku dostala Vejdělková, která našla ADÉLU DLOUHOU. Ta napodruhé zakončila do šibenice. Asistence: Michaela Vejdělková.

19:48
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Nikola Čermáková – 5 minut, Sekání).

18:59
    Krásná akce libereckého týmu! Leierová vybojovala balónek a poslala ho na volnou Mlejnkovou. Liberecká útočnice však trefuje jen tyčku!

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 39. Cholinská (Mandátová), 44. Horáčková (Pařízková) – 27. Dlouhá (Vejdělková), 47. Šamaninová (M. Mlejnková), 52. M. Mlejnková (Šamaninová), 57. Leierová (Pekárková)

FBS Olomouc: Franková (Kollárová) – Mandátová, Podroužková, Peterková, Pejzlová, Mikulová – Pavlíková, Suchánková, Tomanová – Pařízková, Rozenbergová, Oháňková – Horáčková, Šablaturová, Sklenářová – Reimerová, Cholinská.
    Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Kadlecová) – Dlouhá, Ljachová – Čermáková, Leierová, Rumlová – Pekárková, Kronychová, M. Mlejnková – Šamaninová, Vejdělková.

Rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš