Calgary – Boston 1:2 (po pr.) | Nashville – Ottawa 5:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 1:3 (kon.)
Vegas – Anaheim 0:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Anaheim Ducks
Úterý 20.02.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné úterní ráno! (07:01:42)

Konečný výsledek: Golden Knights vs Ducks 0:2

Ducks vítězí na ledě Golden Knights 2:0 a připisují si tak třetí výhru v řadě za sebou! Utkání to bylo velmi vyrovnané. Anaheim podrželi zejména gólmani John Gibson a Ryan Miller. Gibson opustil brankoviště po druhé třetině zřejmě kvůli nějakému zranění v dolní části těla, zkušený Miller jej však velmi dobře zastoupil. Góly Kačerů vstřelili Jakob Silfverberg a Josh Manson.

59:45
    Henrique to zkoušel z neutrální zóny, trefil ale pouze boční oblouk opuštěné branky Vegas.

59:33
    Oddechový čas pro domácí.

59:33
    Velký závar před Millerem! Haula ani Perron však nedokázali dostat puk za záda brankáře Ducks.

59:14
    Montour vyhazuje touš přes všechny čáry na zakázané uvolnění. 45,7 vteřiny před koncem se tak bude vhazovat před Millerem.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Silfverberg odehrává po buly kotouč do střední třetiny.

58:32
    Vhazovat se bude po pravici Ryana Millera.

58:32
    Střela Schmidta sražena do ochranné sítě.

58:12
    O puk se nyní bojuje u pravého mantinelu.

57:31
    Obrovská příležitost pro Hyku! Po přihrávce Marchessaulta ale zakončil pouze do Millerovy rukavice.

57:22
    Fleury už míří na střídačku, Golden Knights budou hrát v šesti!

56:55
    Carpenter neprošel přes Mansona, útočná akce Vegas tak zase rychle končí.

56:00
    Eakin a Kesler na vhazování po levici Marc-Andre Fleuryho.

56:00
    Přesně čtyři minuty před koncem třetí periody proběhne v T-Mobile Areně poslední reklamní přestávka.

55:59

55:50
    Colin Miller nyní střílel z první, netrefil však branku.

55:38
    K prudké ráně napřáhl Colin Miller. Ryan Miller schoval touš ve svém náručí.

55:00
    Začíná druhá minuta z Coglianova trestu.

54:49
    Marchessaultova střela z pravého kruhu končí na horní tyči!

54:27
    Manson vyhazuje z obranné třetiny, Ducks tak mohou prostřídat své hráče.

53:59
    Druhá početní výhoda pro Golden Knights! Podaří se jim snížit?

53:59
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., sekání).

53:43
    Haula vystřelil z ostrého úhlu, přestřelil ovšem Millerovu branku.

53:02
    Bieksa byl podražen soupeřem, píská se ale pouze zakázané uvolnění hostů.

52:33
    Ducks mohli přidat třetí gól! Po Ritchieho přihrávce zakončoval Kesler, Fleury však ještě podržel naděje Vegas na nějaké body.

52:05
    Střela Carpentera od levého mantinelu Millera neohrozila.

51:20
    Konec reklamní pauzy, vhazuje se ve střední zóně.

51:20
    Hru nám přerušuje ofsajd Anaheimu, hrát se bude znovu až po další reklamní přestávce.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:11
    Necelých devět minut do konce, Ducks momentálně o dva kroky vpřed.

50:21
    Čároví pískají zakázané uvolnění hostujícího mužstva.

50:00
    Pokus z hole McNabba byl zblokován, Miller tak bez práce.

49:51
    Střely na branku: 21 – 16

49:16
    Lindberg otestoval Millera střelou z pravé strany, gólman Anaheimu schoval puk mezi svými betony.

49:05
    Icing ze strany Vegas.

48:52
    Bieksa nespěchá s rozehrávkou a vrací se s kotoučem zpět na vlastní branku.

48:21
    Oba týmy v plném počtu.

47:52
    Silfverberg na Granta, Fleury měl nyní celkem i štěstí, že puk neskončil za jeho zády.

47:42
    McNabbův střelecký pokus zblokován, kupředu míří Silfverberg.
    47:01 Josh MANSON - 0:2

47:01
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kačeři jdou do dvoubrankového vedení! Getzlafovu střelu z pravého kruhu tečoval za Fleuryho záda pravou bruslí JOSH MANSON. Pro šestadvacetiletého beka je to čtvrtý branka v sezoně 2017/2018! Asistence: Ryan Getzlaf, Rickard Rakell.

46:50
    Rakellova střela z levé strany zblokována Engellandem, Fleury tak mohl zůstat v klidu.

46:21
    Je tomu tak. Vhazuje se mezi hole Hauly a Getzlafa ve střední třetině.

46:21
    Po reklamní přestávce by se mělo hrát ve čtyřech na obou stranách.

46:21
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., krosček).

46:06
    Miller střílel od modré, Miller vyrazil do pravého rohu.

45:35
    Vegas odpískána přihrávku rukou, vhazovat se bude před Fleurym.

45:06
    Střelecký pokus Henriquea od pravého mantinelu míjí Fleuryho svatyni.

45:01
    Střely na branku: 18 – 14

44:41
    Nyní je tu pokus Schmidta z druhé strany, gólman Ducks hru přerušuje.

44:35
    McNabbova střela od modré čáry zblokována před brankou Anaheimu.

44:10
    Golden Knights se dostali do situace 3 na 2. Haula to vzal na sebe a vystřelil z pravého kruhu, Miller dokázal vyrazit.

43:30
    Marchessault nahodil z neutrální zóny na Millera, ten rychle vytřepal puk z lapačky a hra může pokračovat.

42:37
    Po zásahu střídačky Vegas proběhne další buly ve střední zóně.

42:25
    Kotouč tečován do ochozů T-Mobile Areny, vhazovat se bude dle signalizace sudích ve střední třetině.

42:08
    Eakin obdržel přihrávku od Noska, Miller se vytáhl skvělý zákrok!

41:28
    První zákrok pro Millera, který se letos v brance Anaheimu objevuje podvacáté.

41:05
    Getzlaf vystřelil z pravého kruhu, Fleury vykopl pravým betonem. Perry se následně už k dorážce nedostal.

40:36
    Karlsson zkoušel štěstí z levé strany, minul ale Millerovu branku.

40:01
    Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.

40:01

Hokejisté Golden Knights a Ducks se vrátili zpět ze šaten na led T-Mobile Areny. Závěrečná dvacetiminutovka začne za malou chvíli!

Ryan Miller si vzal při odchodu do šatny s sebou masku. Je tedy možné, že ve třetí třetině nahradí Johna Gibsona v brance Ducks.

Po 2. třetině: Golden Knights vs Ducks 0:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Ze středového kruhu ještě poslal na Fleuryho puk Fowler.

39:57
    Gibson byl lehce podražen Smithem za brankou, když rozehrával kotouč. Čtyřiadvacetiletý Američan bude ale zdá se pokračovat v utkání.

39:57
    Hra přerušena, na zemi zůstává ležet brankář Ducks John Gibson.

39:45
    Postavení mimo hru ze strany Anaheimu.

39:01
    Hlasatel ohlásil poslední minutu druhé třetiny.

38:51
    Perry střílel dobře z pravého kruhu a minul jen těsně Fleuryho branku.

38:16
    O kotouč se bojuje v pravém rohu v obranném pásmu Ducks.

37:54
    Čároví pískají hostům icing, vhazovat se tak bude poblíž Gibsona.

37:33
    Domácí s toušem ve vlastní zóně, obě mužstva střídají.

37:20
    Kesler zkoušel přihrát Silfverbergovi, avšak nepřesně.

36:49
    Vhazuje se ve střední třetině.

36:49
    Branka neplatí – přechod Anaheimu do útočného pásma nebyl v pořádku.

36:49
    Čároví zkoumají celou situaci, bude to opravdu těsné.

36:49
    Lavička domácích si ale ještě bere choach's challenge! Domnívá se totiž, že došlo k ofsajdu.

36:49
    Ryan Getzlaf se ujal puku u levého mantinelu a následně z levého kruhu prostřelil Fleuryho, který čekal spíše přihrávku na Perryho. Anaheim se tak dostává do vedení 2:0!

35:15
    Perron nabil Haulovi, Gibson musel předvést dobrý zákrok.

34:46
    Střely na branku: 12 – 9

34:17
    Pokračujeme. Po pravé ruce Marc-Andre Fleuryho se na buly staví Haula a Henrique.

34:17
    Fleury má kotouč ve své rukavici, ke slovu se hlásí další z reklamních přestávek.

33:56
    Fowler zkoušel překvapit Fleuryho střelou od modré, minul však tři tyče.

33:22
    Pokus Smithe zblokován Fowlerem, Kačeři konečně budou moci dostřídat.

33:04
    Engellandova rána z pravé strany, Gibson vyráží ramenem.

32:45
    Pětice hráčů Ducks je již dost unavená a potřebuje vystřídat.

32:33
    Marchessault dostal nabito od Sbisy, Gibson ale bez práce.

31:57
    McNabbovo nahození od modré čáry minulo Gibsonovu svatyni.

31:01
    Odehráno 31 minut. Anaheim vede stále v T-Mobile Areně nad Vegas 1:0.

30:43
    Haula vracel Perronovi, tomu však touš přeskočil v rozhodující chvíli hokejku.

30:08
    Zpět do utkání. Haula a Kesler na buly ve střední zóně před střídačkou Vegas.

30:08
    Branka za Gibsonovými zády mimo své obvyklé postavení, rozhodčí jsou tedy nuceni hru přerušit. Pokračovat budeme znovu až po reklamní přestávce.

29:51
    Střely na branku: 11 – 8

29:32
    Před Fleurym se natahoval za pukem v posledních minutách aktivní Kesler, brankář Golden Knights ale dával pozor.

28:11
    Kesler vyhrál buly, na modré se poté odhodlal ke střele Bieksa a Fleury našel touš ve své lapačce.

28:06
    Kesler se dostal za obranu soupeře, zakončit však díky dobré práci Millera nedokázal.

27:42
    Nyní Getzlafova střela z pravého kruhu, Fleury vyráží před sebe.

27:01
    Ihned po buly vystřelil Rakell, brankář Vegas připraven.

26:56

26:56
    Kaše schoval svou střelu z pravé strany za beka Vegas, Fleury však zasáhl lapačkou. Následuje první reklamní přestávka ve druhé třetině.

26:16
    Střely na branku: 11 – 4

26:05

25:33
    Silfverberg se dostal do dobré příležitosti při vlastním oslabení, Fleury se měl co ohánět.

25:06
    První polovina z trestu Vermettea je pryč.

24:57
    Wagner se dostal na puk a ihned jej poslal až k Fleurymu.

24:23
    Domácí vyhráli buly a kombinují v útočném pásmu.

24:05
    Golden Knights si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání! Vhazuje se po pravici Johna Gibsona.

24:05
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., hákování).

23:50
    Hosté následně posílají touš na zakázané uvolnění.

23:44
    Marchessault přihrával před branku, trefil ale pouze brusli soupeře Fowlera.

22:47
    Od levého mantinelu vypálil z první Marchessault, Gibson zasahovat nemusel.

22:43
    Další zakázané uvolnění od Ducks.

22:32
    Icing ze strany Anaheimu, hra se tak vrátí zpět před Gibsona.

21:44
    Střela Millera byla zase zblokována Coglianem do ochranné sítě.

21:25
    Perron se dostal s Haulou do situace 2 na 1. První jmenovaný však ztratil kontrolu nad pukem, a tak z toho nakonec nic nebylo.

20:48
    Puk opustil hrací plochu, hra je tedy přerušena.

20:13
    Kačeři se provinili ofsajdem, vhazování nařízeno před Gibsona.

20:02
    Druhé dějství nám otevřelo buly mezi Karlssonem a Getzlafem.

20:01

Oba týmy se vrátily zpět na ledovou plochu T-Mobile Areny. Druhá perioda nám odstartuje za několik málo okamžiků.

Po 1. třetině: Golden Knights vs Vegas 0:1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59
    V poslední vteřině ještě Smith nahodil ze střední třetiny na Gibsona, ten vyrazil před sebe.

19:01
    Ohlášena poslední minuta prvního dějství.

18:40
    Tuch se obtočil kolem branky, Gibson byl u své tyče včas připraven.

18:23
    Perry si nerozuměl s Rakellem, zaútočit tak budou moci znovu hokejisté Vegas.

18:06
    Rozhodčí pískají domácím hru vysokou holí, následovat by mělo buly v neutrální zóně.

17:42
    Silfverberg zkusil z levé strany Fleuryho pozornost, ten vyrazil.

17:05
    Nahození Sbisy ze střední třetiny nadělalo Gibsonovi větší problémy, než se čekalo.

16:04
    Marchessault v dobré šanci, Gibson se ale stačil přemístit a vyrazil pravým betonem do ochranné sítě.

15:35
    Henriqueova přihrávka před branku adresáta nenašla.

15:06
    Střely na branku: 5 – 3

14:43
    Ze zajímavé pozice střílel Perry, jeho pokus však nebyl z nepřesnějších.

14:17
    Golden Knights vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

14:08
    Zpět do akce. Na buly ve střední zóně u boxu časoměřičů se připravují Haula a Kesler.

14:08
    Fowler již neudržel puk v útočné zóně, čároví pískají Anaheimu postavení mimo hru. Je tu další reklamní přestávka.

13:40
    Domácí se pokouší ihned o odpověď. Střelecký pokus Karlssona ovšem Gibson kryje.
    13:32 Jakob SILFVERBERG - 0:1

13:32
    Hosté otevírají v polovině čtrnácté minuty skóre dnešního utkání! Coglianovu střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy za Fleuryho záda JAKOB SILFVERBERG. Švédský útočník tak zapisuje třináctý gól v sezoně, 1:0 pro Ducks! Asistence: Andrew Cogliano, Rickard Rakell.

12:55
    Getzlaf se snažil přihrát bekhendem na Rakella, dobře ale defenzivně Engelland.

12:25
    Vhazovalo se po levici Johna Gibsona.

12:23
    Puk si to namířil na střídačku Kačerů.

12:06
    Anaheimu nevyšla rozehrávka, Gibson následně raději přikryl puk pod svou rukavici.

11:27
    Domácí v ofsajdu, hra tedy znovu přerušena.

11:14
    Rozhodčí pískají Ducks hru vysokou holí, vhazovat se bude ve střední zóně.

10:54
    Karlsson vystřelil nepříjemně z levé strany, Gibson schoval puk do své lapačky.

10:32
    Fowler zblokoval střelu Marchessaulta do ochranné sítě, vhazovat se bude vzápětí znovu před Gibsonem.

10:22
    Můžeme pokračovat. Marchessault a Vermette v souboji na buly po levici Johna Gibsona.

10:22
    Gibson má kotouč ve své moci, sudí hru přerušují. Na řadu následně přichází druhá reklamní přestávka.

10:01
    Střely na branku: 4 – 2

09:51
    Na druhé straně se snažil natlačit do šance Eakin, dobře ale defenzivně zahrál Pettersson.

09:20
    Do velké šance se ovšem dostal po pasu od Getzlafa Rakell! Fleury podržel své spoluhráče.

08:43
    Silfverberg se snažil přenechat na levé straně Lindholmovi, na puk se ale dostali domácí.

08:22
    Grant zkusil štěstí z levé strany, gólman Vegas zapisuje první zákrok.

07:55
    Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Lindberga a Vermettea po levici Marc-Andre Fleuryho.

07:55
    Střela Henriquea byla zase zblokována McNabbem do ochranné sítě, Fleury tak stále čeká na první zásah v dnešním utkání. Proběhne reklamní přestávka.

07:37
    Kaše nabil Fowlerovi, jeho rána byla tečována Ritchiem a skončila na zadním mantinelu.

06:55
    Útočná akce Golden Knights neměla dlouhého trvání, kupředu míří znovu hosté.

06:32
    Getzlaf hledal střílenou přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů, avšak neuspěl.

05:31
    Wagner se natlačil s toušem před Fleuryho branku, k zakončení se ale díky dobré práci Hauly nedostal.

05:01
    Střely na branku: 2 – 0

04:53
    Ihned po buly opustil kotouč hrací plochu, vhazovat by se nyní ale mělo ve střední třetině.

04:49
    Bekhendové nahození Hauly od pravého mantinelu, Gibson ukryl bez rpoblému puk ve svém náručí.

04:19
    Rozehrávka Golde Knights nepřesná, čároví pískají zakázané uvolnění.

03:58
    Cogliana na Silfverberga, ten ovšem nedokázal před Fleurym zpracovat.

02:56
    Střelecký pokus Hyky zblokován Fowlerem.

02:44
    Nepřesná rozehrávka Anaheimu, hrát může soupeř.

02:29
    Ani jeden z brankářů zatím nemusel zasahovat.

01:54
    Ducks s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.

01:37
    Od modré čáry vypálil Bieksa, minul však tři tyče.

00:53
    Kesler hledal před brankou Cogliana, do přihrávky ale vložil hůl jeden z hráčů Vegas.

00:23
    Perry přihrál nepřesně na Rakella, domácí ovšem následně vyhazují na zakázané uvolnění.

00:03
    Buly pro Ducks, ti ihned nahazují do útočné třetiny.

00:01

Na úvodní vhazování se staví Jonathan Marchessault a Ryan Getzlaf, jdeme na to!

Hymna je minulostí, poslední vzájemné utkání letošní sezony mezi Golden Knights a Ducks začne co nevidět!

Diváci v T-Mobile Areně si nyní vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:45 REC:21-15-6 OG:110 PR:2,55 %ÚS:92,4 SO:1

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – Schmidt, McNabb, Sbisa (A), Engelland (A), Hunt, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Matteau – Hyka, Eakin, Tuch – Carpenter, O. Lindberg, Nosek.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Bieksa, M. Pettersson, Manson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, D. Grant, Vermette.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton – Devin Berg, Matt MacPherson.

Dobré ráno, vítejte ještě jednou při sledování NHL. Utkání mezi Golden Knights a Ducks začne zhruba za 20 minut!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Češi a Slováci v tomto utkání

Tomáš Nosek (VEG) – levé křídlo, 25 let, CZE
    Ondřej Kaše (ANA) – pravé křídlo, 22 let, CZE
    Brankář Ducks John Gibson zastavil v minulém utkání 36 ze 38 střel Minnesoty a jeho Ducks zvítězili 3:2 po samostatných nájezdech

Vegas Golden Knights vs Anaheim Ducks
    Útočník Golden Knights Ryan Carpenter skóroval v každém z posledních třech utkání

8. Arizona Coyotes – 59 záp., 143:197, 44 B

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! Její program nabízí dnes v noci celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat čtvrté a zároveň poslední vzájemné střetnutí mezi Vegas Golden Knights a Anaheimem Ducks. Úvodní buly bude v T-Mobile Areně vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Silfverberg (Cogliano, Rakell), 48. Manson (Getzlaf, Rakell)

Anaheim Ducks: Gibson (41. R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Bieksa, M. Pettersson, Manson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, D. Grant, Vermette.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton – Devin Berg, Matt MacPherson

Diváci: 18 267