Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Winnipeg Jets
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Los Angeles Kings
Středa 21.02.2018, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

59:08
    Drew Doughty (LAK) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Winnipeg tedy bude hrát v šesti proti čtyřem.

53:46
    Dustin Byfuglien (WPG) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když trefil Thompsona holí do obličeje.

41:03
    Přesilovka Los Angeles však končí předčasně, protože Michael Amadio (LAK) podrazil jednoho z domácích, a dostává tak dvě minuty.

40:39
    Právě Dustin Byfuglien (WPG) je následně vyloučen na dvě minuty za podražení.

36:07
    Tak to je hodně zbytečné vyloučení Nicka Petana (WPG), jenž zcela nesmyslně oslabuje svůj tým, když vysekl hůl jednomu z hostujících hráčů, který do něj vletěl u mantineli.

20:13
    Kyle Connor (WPG) dostává hned na začátku druhé třetiny dvě minuty za podražení.

13:48
    Jake Muzzin (LAK) ztratil puk na útočné modré, a tak musel následně hákovat Wheelera, za což dostává dvě minuty.

13:32
    Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra, když na trestnou lavici putuje Patrik Laine (WPG), jenž dostává dvě minuty za sekání.

05:12
    Kings jdou do tří! Folin (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak si domácí zahrají dlouhou dvojnásobnou přesilovku.

04:34
    Drew Doughty (LAK) je prvním vyloučeným v utkání, když dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Wheeler (Byfuglien, Laine), 39. Byfuglien (T. Myers, Roslovic), 60. Laine (Wheeler, Scheifele) – 22. Martinez (Kempe, Pearson), 38. Phaneuf (Martinez, Amadio), 47. T. Mitchell (Kempe, Muzzin), 56. D. Brown (Toffoli, Kopitar)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, T. Myers, Enström, Byfuglien, Chiarot, D. Kulikov – Connor, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Roslovic – Ehlers, Copp, Laine – Petan, Hendricks, Armia.
    Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty, Forbort, Martinez, Phaneuf, Folin, Muzzin – D. Brown, Kopitar, Iafallo – T. Mitchell, Kempe, Pearson – Toffoli, N. Thompson, Clifford – Brodzinski, Amadio, Andreoff.