Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 12.den | (kon.) |
Ženy - Týmový sprint | Vítěz: USA (kon.) | | | Muži - Týmový sprint | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Sjezd | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Ženy - týmový závod (finále) | (kon.) | | | Muži - týmový závod (finále) | (kon.) |
Ženy - krátký program | Vítěz: A. Zagitovová (RUS) (kon.) |
Muži - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: C. G. Knight (NZL) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: M. Jamankaová, Buckwitzová (GER) (kon.) |
Muži - Skikros (kvalifikace) | Vítěz: A. Fiva (SUI) (kon.) | | | Muži - Skikros (finále) | Vítěz: B. Leman (CAN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Muži - Týmový sprint
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Norsko 15:56,2
2. OAR +1,7
3. Francie +2,0
4. Švédsko +3,1
5. Itálie +18,6
6. USA +20,7
7. Česko +28,6
8. Kanada +35,6
9. Finsko +36,1
10. Německo +46,0
Výsledky
Pořadí 1. semifinále
1. OAR 15:58,8
2. Švédsko +0,1
3. Německo +1,7
4. Finsko +2,6
5. Česko +9,9
6. Velká Británie +31,8
7. Bělorusko +33,5
8. Rakousko +44,8
9. Rumunsko +53,5
10. Španělsko +1:01,0
11. Slovinsko +1:25,9
12. Litva +1:42,9
13. Jižní Korea +1:57,9
14. Turecko +2:46,9
Pořadí 2. semifinále
1. Norsko 16:03,9
2. Francie +0,5
3. USA +0,7
4. Itálie +3,2
5. Kanada +3,3
6. Švýcarsko +6,6
7. Polsko +17,9
8. Kazachstán +26,2
9. Estonsko +26,4
10. Ukrajina +1:28,6
11. Slovensko +1:30,2
12. Bulharsko +1:34,3
13. Austrálie +1:34,4
14. Čína +2:08,0
Startovní listina
Semifinále A
OAR (Spicov, Bolšunov)
Švédsko (Hellner, Halfvarsson)
Velká Británie (Musgrave, Young)
Finsko (Jylhä, Hakola)
Německo (Eisenlauer, Bing)
Česko (Jakš, Razým)
Bělorusko (Semjonov, Astapenka)
Rakousko (Tritscher, Baldauf)
Turecko (Aycicek, Dursun)
Rumunsko (Pepene, Cioanca)
Španělsko (Rojo, Vigo)
Slovinsko (Simenč, Lampič)
Jižní Korea (M. Kim, E. Kim)
Litva (Strolia, Vaiciulis)
Semifinále B
Norsko (Sundby, Klaebo)
Švýcarsko (Furger, Cologna)
Itálie (Nöckler, Pellegrino)
Francie (Manificat, Jouve)
Kazachstán (Volotka, Poltoranin)
USA (Bjornsen, Hamilton)
Kanada (Valjas, Harvey)
Estonsko (Kilp, Tammjarv)
Bulharsko (Čučuganov, Cinzov)
Polsko (Bury, Starega)
Ukrajina (Orlyk, Krasovskij)
Slovensko (Mlynár, Segec)
Austrálie (Watson, Bellingham)
Čína (Wang, Sun)
1. Norsko 15:56,2
2. OAR +1,7
3. Francie +2,0
4. Švédsko +3,1
5. Itálie +18,6
6. USA +20,7
7. Česko +28,6
8. Kanada +35,6
9. Finsko +36,1
10. Německo +46,0
Výsledky
Pořadí 1. semifinále
1. OAR 15:58,8
2. Švédsko +0,1
3. Německo +1,7
4. Finsko +2,6
5. Česko +9,9
6. Velká Británie +31,8
7. Bělorusko +33,5
8. Rakousko +44,8
9. Rumunsko +53,5
10. Španělsko +1:01,0
11. Slovinsko +1:25,9
12. Litva +1:42,9
13. Jižní Korea +1:57,9
14. Turecko +2:46,9
Pořadí 2. semifinále
1. Norsko 16:03,9
2. Francie +0,5
3. USA +0,7
4. Itálie +3,2
5. Kanada +3,3
6. Švýcarsko +6,6
7. Polsko +17,9
8. Kazachstán +26,2
9. Estonsko +26,4
10. Ukrajina +1:28,6
11. Slovensko +1:30,2
12. Bulharsko +1:34,3
13. Austrálie +1:34,4
14. Čína +2:08,0
Startovní listina
Semifinále A
OAR (Spicov, Bolšunov)
Švédsko (Hellner, Halfvarsson)
Velká Británie (Musgrave, Young)
Finsko (Jylhä, Hakola)
Německo (Eisenlauer, Bing)
Česko (Jakš, Razým)
Bělorusko (Semjonov, Astapenka)
Rakousko (Tritscher, Baldauf)
Turecko (Aycicek, Dursun)
Rumunsko (Pepene, Cioanca)
Španělsko (Rojo, Vigo)
Slovinsko (Simenč, Lampič)
Jižní Korea (M. Kim, E. Kim)
Litva (Strolia, Vaiciulis)
Semifinále B
Norsko (Sundby, Klaebo)
Švýcarsko (Furger, Cologna)
Itálie (Nöckler, Pellegrino)
Francie (Manificat, Jouve)
Kazachstán (Volotka, Poltoranin)
USA (Bjornsen, Hamilton)
Kanada (Valjas, Harvey)
Estonsko (Kilp, Tammjarv)
Bulharsko (Čučuganov, Cinzov)
Polsko (Bury, Starega)
Ukrajina (Orlyk, Krasovskij)
Slovensko (Mlynár, Segec)
Austrálie (Watson, Bellingham)
Čína (Wang, Sun)
1. Norsko 15:56,2
2. OAR +1,7
3. Francie +2,0
4. Švédsko +3,1
5. Itálie +18,6
6. USA +20,7
7. Česko +28,6
8. Kanada +35,6
9. Finsko +36,1
10. Německo +46,0