Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 2:3 (kon.) | Washington – Ottawa 3:2 (kon.)
Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 8:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:6 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Los Angeles Kings
Středa 28.02.2018, 04:30 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

56:37
    T-Mobile Arena bučí jako jeden muž, protože domácí Ryan Reaves byl podruhé v řadě vyloučen. Tentokrát za hrubost. Tým navíc dostal 2 minuty za napadení rozhodčích, které odpyká Tomáš Hyka. Kings mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3!

52:20
    Ryan Reaves za bránou Kings tvrdě narazil na hrazení Dereka Forborta, div, že s ním neprorazil ochranné sklo, a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Reklamní přestávka.

48:45
    Jake Muzzin fauloval Tomáše Hyku během závaru před bránou a dostal dvě minuty za podržení.

21:45
    Nate Thompson vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a také Golden Knights budou mít k dispozici třetí přesilou hru.

19:00
    Brayden McNabb dostal dvě minuty za nedovolené bránění a zbytek třetiny stráví zřejmě na trestné lavici.

11:40
    Alec Martinez byl vyloučen na dvě minuty a 34 sekund se bude hrát ve Vegas ve hře 4 na 4. Poté začne zkrácená přesilová hra domácích Golden Knights.

10:13
    David Perron vyfasoval dvě minuty za hrubost a Los Angeles má k dispozici druhou přesilovou.

03:19
    Drew Doughty vyfasoval dvě minuty za hákování a také Golden Knights si v úvodu zápasu vyzkouší přesilovou hru.

00:29
    Nate Schmidt šel do brankáře Jacka Campbella příliš důrazně a hned v úvodu byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith) – 9. Clifford, 27. Toffoli, 40. Kopitar (Iafallo), 59. J. Carter (Kopitar, Phaneuf)

Vegas Golden Knights: Lagacé (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Sbisa (A), Engelland (A), Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Tuch – Tatar, Eakin, Hyka – Nosek, Carpenter, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Phaneuf, Muzzin, Folin – Rieder, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Iafallo, Kempe, N. Thompson – Clifford, Amadio, T. Mitchell. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Garrett Rank, Dan O'Halloran. Čároví: Jonny Murray, Mark Shewchyk

Diváci: 18328