Hermannová, Sluková – Meppelinková, Keizerová 2:0 (kon.) | Kolocová, Kvapilová – Plesiutschnigová, Schützenhöferová 2:1 (kon.) | Evandro, Andre – Perušič, Schweiner 2:0 (kon.)
Hermannová, Sluková – S. Rossová, Sweatová 2:0 (kon.)
Kolocová, Kvapilová
2
20 21 15
Plesiutschnigová, Schützenhöferová
1
22 16 12
Středa 28.02.2018, 17:45 • Side Court 3, Fort Lauderdale • World Tour 5* – Fort Lauderdale • Skupina H

15:12
    Je dobojováno. Parádní obrat se podařilo českému týmu dokonat. Po obraně v poli se dostala k útoku Kvapilová, která už zkušeně umístila balon mimo dosah soupeřícího týmu.

14:12
    Dva mečboly! Schützenhöferová zazmatkovala v útoku, její smeč vyletěla do autu a to je šance pro českou dvojici.

8:7
    Kvapilová boduje i po nepřesné nahrávce. Lehké sklepnutí balonu kolem bloku rakouského týmu. Rakušanky si berou oddechový čas.

21:16
    O vítězkách rozhodne třetí sada. Kolocová znovu skvěle zapracovala v poli a poté už tradičně zakončila bodovou příležitost vytlučením bloku.

20:16
    Čtyři setboly! Kvapilová to vzala v důležitý moment na sebe a smečí kolem bloku rakouské hráčky bere bod.

15:10
    Navíc ke svému výkonu na útoku přidává také eso mezi obě hráčky. To už by si měly české volejbalistky pohlídat. Rakouský celek si bere oddechový čas.

12:9
    Kolocová dokázala v poli ubránit útok Plesiutschnigové, následně dostala skvěle nahráno od Kvapilové a vytlučením bloku posílá obě dvojice k technickému oddechovému času.

5:7
    Navíc přichází také smeč Kolocové do sítě a Češky podobně jako v prvním setu začínají ztrácet. České dvojky si bere oddechový čas.

20:22
    První sada jde nakonec po dramatické koncovce na stranu rakouského dua. Poslední slovo měla Kristýna Kolocová, ale té nevyšel útok po čáře, míč dopadl do autu a Češky budou muset ve druhé setu zabrat, aby měly ještě šanci na výhru.

18:20
    Tak to je škoda. Kvapilová v důležitý moment podává jen do sítě. Dva setboly.

16:18
    Že by se ještě Češky dostaly do hry? Plesiutschnigová smečuje jen do pásky a rázem to je jen o dva body. Rakušanky si berou před samotnou koncovkou prvního setu oddechový čas.

7:14
    Následně přidává přímý bod ze servisu Lena Plesiutschnigová a s českým týmem to v prvním setu začíná vypadat zle. Je tady technický oddechový čas.

7:12
    Naopak na druhé straně se podobný útok za blok nepodařil Kolocové. Rakušanky odskakují již na pět bodů a na to již reaguje česká dvojice oddechovým časem.