Strade Bianche 2018 | Benoot (Lotto) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Crans-Montana | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko II (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) |
Snowboardcross žen, La Molina | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Paralelní obří slalom žen, Kayseri | Vítěz: M. Bykovová (RUS) (kon.) |
konec
SP - snowboardcross žen, La Molina
Vítěz: E. Samková (CZE)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Eva Samková (CZE)
2. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Sofia Belingheriová (ITA)
7. Tess Critchlowová (CAN)
8. Muriel Jostová (SUI)
Výsledky
Semifinále
1/2
1. Charlotte Bankesová (FRA)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Tess Critchlowová (CAN)
4. Sofia Belingheriová (ITA)
2/2
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Eva Samková (CZE)
3. Alexandra Jekovová (BUL)
4. Muriel Jostová (SUI)
---------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Sofia Belingheriová (ITA)
2. Charlotte Bankesová (FRA)
3. Lara Casanovová (SUI)
4. Michela Moioliová (ITA)
2/4
1. Raffaella Bruttová (ITA)
2. Tess Critchlowová (CAN)
3. Zuzanna Smykałová (POL)
4. Simona Meilerová (SUI)
3/4
1. Alexandra Jekovová (BUL)
2. Muriel Jostová (SUI)
3. Chloé Trespeuchová (FRA)
4. Carle Brennemanová (CAN)
4/4
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Eva Samková (CZE)
3. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
4. Katharina Neussnerová (AUT)
1. Eva Samková (CZE)
2. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Sofia Belingheriová (ITA)
7. Tess Critchlowová (CAN)
8. Muriel Jostová (SUI)
Výsledky
Semifinále
1/2
1. Charlotte Bankesová (FRA)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Tess Critchlowová (CAN)
4. Sofia Belingheriová (ITA)
2/2
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Eva Samková (CZE)
3. Alexandra Jekovová (BUL)
4. Muriel Jostová (SUI)
---------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Sofia Belingheriová (ITA)
2. Charlotte Bankesová (FRA)
3. Lara Casanovová (SUI)
4. Michela Moioliová (ITA)
2/4
1. Raffaella Bruttová (ITA)
2. Tess Critchlowová (CAN)
3. Zuzanna Smykałová (POL)
4. Simona Meilerová (SUI)
3/4
1. Alexandra Jekovová (BUL)
2. Muriel Jostová (SUI)
3. Chloé Trespeuchová (FRA)
4. Carle Brennemanová (CAN)
4/4
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Eva Samková (CZE)
3. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
4. Katharina Neussnerová (AUT)
1. Eva Samková (CZE)
2. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Sofia Belingheriová (ITA)
7. Tess Critchlowová (CAN)
8. Muriel Jostová (SUI)
Charlotte Bankesová (FRA)
Eva Samková (CZE)
Raffaella Bruttová (ITA)
Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
1. Alexandra Jekovová (BUL)
2. Sofia Belingheriová (ITA)
3. Tess Critchlowová (CAN)
4. Muriel Jostová (SUI)
Alexandra Jekovová (BUL)
Sofia Belingheriová (ITA)
Tess Critchlowová (CAN)
Muriel Jostová (SUI)
1/2
1. Charlotte Bankesová (FRA)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Tess Critchlowová (CAN)
4. Sofia Belingheriová (ITA)
2/2
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Eva Samková (CZE)
3. Alexandra Jekovová (BUL)
4. Muriel Jostová (SUI)