Meziboří – Děčín 2:12 (kon.) | Dukla – Nordics Most 10:2 (kon.)
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
10:2 (4:0, 3:1, 3:1)
HC Nordics Most
Neděle 04.03.2018, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne. (15:23:20)

I třetí třetinu Dukla kontrolovala průběh zápasu a zaslouženě si připisuje další tři body do tabulky.

43:46
    Dukla právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ SOUKUP se nakonec dočkal hattricku a zároveň za radosti spoluhráčů dokončuje desítku. Tady si zřejmě klubové prasátko zachrochtá. Asistence: Jiří Petružálek, Lukáš Haluza.

42:36
    Dukla se ještě tlačí za desátou brankou.

39:59
    Další branku v síti hostů zaznamenává z dorážky LUKÁŠ BEZDĚKOVSKÝ. Asistence: Jan Trončinský.

39:30
    Lukáš Soukup opět nedokončuje hattrick ve velké příležitosti po pohledné individuální akci.

38:45
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale přesilová hra je bez nápadu.

37:40
    Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Janák – 2 min., napadení).

35:09
    Další průnik MILANA JANÁKA už končí brankou, když zamířil přesně nad vyrážečku Dolejše. Asistence: Roland Baxa, Václav Jirkovský.

34:09
    Pokus o vysunutí Soukupa do šance končí zakázaným uvolněním.

32:42
    Janák z vlastního pásma proběhl až do úniku, jenže trefil dnes velice vytížené pravé rameno Dolejše.

31:37
    Nordics Most právě vstřelil branku!
    Hosté utkání sympaticky nezabalili a druhou branku střílí PETR ŠTĚPANOVSKÝ. Asistence: Radek Křivan, Ladislav Šafařík.

30:32
    Další pokus Lukáše Soukupa končí ve výstroji Dolejše.

30:01

Druhá třetina je minulostí a Dukla potvrdila svojí převahu. Navýšila své vedení a není pochyb o tom, kdo si dnes kráčí pro tři body.

30:00

29:00
    Po střele Nováka zazvonila za Jandou tyč!

28:34
    Tempo zápasu aktuálně lehce povadlo, Dukla pozvolně kombinuje.

Jan Melicher

Branky a nahrávky: 5. Jirkovský (Hůja, Baxa), 11. Baxa (Hůja, Jirkovský), 14. Soukup, 15. Janák (Haluza, Hůja), 17. Baxa (Petružálek), 20. Soukup (Trončinský), 27. Petružálek (Soukup, Grosse), 36. Janák (Baxa, Jirkovský), 40. Bezděkovský (Trončinský), 44. Soukup (Petružálek, Haluza) – 27. Froněk (Křivan, Štěpanovský), 32. Štěpanovský (Křivan, Šafařík)

HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Janda – Janák, Veselý, Trončinský, Hossinger, Haluza, Jirkovský – Bezděkovský, Hůja, Petružálek, Grosse, Baxa, Sedláček, Soukup, Poulíček, Chmelina,
    HC Nordics Most: Dolejš – Mach, Stütz, Froněk, Šafařík, Kunrt – Krastenics, Křivan, Nechala, Novák, Štěpanovský

Rozhodčí: Langr, Beránek