Smíšená štafeta jednotlivců, Kontiolahti | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Kontiolahti | Vítěz: Itálie (kon.) |
Ženy - 1500 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Ženy - 5000 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | MIKEL LANDA (Movistar) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .den | (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Muži 50 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Paralelní obří slalom, Scuol | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Snowboardcross žen, Moskva | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
SP - snowboardcross žen, Moskva
Vítěz: E. Samková (CZE)
Jan Vojkůvka
Výsledky
Finále
1. Eva Samková (CZE)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Lara Casanovová (SUI)
5. Chloé Trespeuchová (FRA)
6. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
O 7. - 12. místo
1. Alexandra Jekovová (BUL)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
4. Zoe Bergermannová (CAN)
5. Francesca Gallinaová (ITA)
6. Tess Critchlowová (CAN)
-----------------------------------
Semifinále
1/2
1. Michela Moioliová (ITA)
2. Lara Casanovová (SUI)
3. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Zoe Bergermannová (CAN)
6. Francesca Gallinaová (ITA)
2/2
1. Eva Samková (CZE)
2. Chloé Trespeuchová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Tess Critchlowová (CAN)
-----------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Michela Moioliová (ITA)
2. Zoe Bergermannová (CAN)
3. Francesca Gallinaová (ITA)
4. Katie Andersonová (CAN)
5. Simona Meilerová (SUI)
2/4
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Lara Casanovová (SUI)
4. Kristina Paulová (RUS)
5. Meghan Tierneyová (USA)
6. Jekatěrina Loktěvová-Zagorská (RUS)
3/4
1. Eva Samková (CZE)
2. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
3. Alexandra Jekovová (BUL)
4. Carle Brennemanová (CAN)
5. Sára Veselková (CZE)
6. Anastasia Privalovová (RUS)
4/4
1. Charlotte Bankesová (FRA)
2. Tess Critchlowová (CAN)
3. Chloé Trespeuchová (FRA)
4. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
5. Colleen Healeyová (USA)
Finále
1. Eva Samková (CZE)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Lara Casanovová (SUI)
5. Chloé Trespeuchová (FRA)
6. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
O 7. - 12. místo
1. Alexandra Jekovová (BUL)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
4. Zoe Bergermannová (CAN)
5. Francesca Gallinaová (ITA)
6. Tess Critchlowová (CAN)
-----------------------------------
Semifinále
1/2
1. Michela Moioliová (ITA)
2. Lara Casanovová (SUI)
3. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Zoe Bergermannová (CAN)
6. Francesca Gallinaová (ITA)
2/2
1. Eva Samková (CZE)
2. Chloé Trespeuchová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Tess Critchlowová (CAN)
-----------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Michela Moioliová (ITA)
2. Zoe Bergermannová (CAN)
3. Francesca Gallinaová (ITA)
4. Katie Andersonová (CAN)
5. Simona Meilerová (SUI)
2/4
1. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
2. Raffaella Bruttová (ITA)
3. Lara Casanovová (SUI)
4. Kristina Paulová (RUS)
5. Meghan Tierneyová (USA)
6. Jekatěrina Loktěvová-Zagorská (RUS)
3/4
1. Eva Samková (CZE)
2. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
3. Alexandra Jekovová (BUL)
4. Carle Brennemanová (CAN)
5. Sára Veselková (CZE)
6. Anastasia Privalovová (RUS)
4/4
1. Charlotte Bankesová (FRA)
2. Tess Critchlowová (CAN)
3. Chloé Trespeuchová (FRA)
4. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
5. Colleen Healeyová (USA)
1. Eva Samková (CZE)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Lara Casanovová (SUI)
5. Chloé Trespeuchová (FRA)
6. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
7. Alexandra Jekovová (BUL)
8. Raffaella Bruttová (ITA)
9. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
10. Zoe Bergermannová (CAN)
11. Francesca Gallinaová (ITA)
12. Tess Critchlowová (CAN)
Eva Samková (CZE)
Chloé Trespeuchová (FRA)
Charlotte Bankesová (FRA)
Michela Moioliová (ITA)
Lara Casanovová (SUI)
Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
O 7. – 12. místo
Raffaella Bruttová (ITA)
Zoe Bergermannová (CAN)
Francesca Gallinaová (ITA)
Manon Petitová Lenoirová (FRA)
Alexandra Jekovová (BUL)
Tess Critchlowová (CAN)
1/2
1. Michela Moioliová (ITA)
2. Lara Casanovová (SUI)
3. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
4. Raffaella Bruttová (ITA)
5. Zoe Bergermannová (CAN)
6. Francesca Gallinaová (ITA)
2/2
1. Eva Samková (CZE)
2. Chloé Trespeuchová (FRA)
3. Charlotte Bankesová (FRA)
4. Manon Petitová Lenoirová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Tess Critchlowová (CAN)