Losování čtvrtfinále LM | (kon.) | | | Losování čtvrtfinále EL | (kon.) |
Týmová soutěž, Åre | Švédsko (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 8. den | (kon.) |
Kvalifikace HS240, Vikersund | (kon.) |
Sprinty mužů a žen volně, Falun | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a H. Falková (SWE) (kon.) |
konec
Finále SP - týmová soutěž, Åre
Švédsko
Michal Hladký
Výsledky
Finále
Francie - Švédsko
O 3. místo
Německo - Rakousko
Semifinále
Rakousko – Francie
Německo – Švédsko
Čtvrtfinále
Rakousko - Slovinsko
Norsko - Francie
Itálie - Německo
Švýcarsko - Švédsko
Startovní listina
Rakousko (Katharina Gallhuberová, Katharina Liensbergerová, Katharina Truppeová, Manuel Feller, Michael Matt, Marco Schwarz)
Švýcarsko (Denise Feierabendová, Wendy Holdenerová, Luca Aerni, Daniel Yule, Ramon Zenhäusern)
Itálie (Marta Bassinová, Chiara Costazzová, Irene Curtoniová, Stefano Gross, Riccardo Tonetti, Alex Vinatzer)
Norsko (Kristin Lysdahlová, Maren Skjøldová, Sebastian Foss-Solevåg, Jonathan Nordbotten)
Francie ( Romane Miradoliová, Tessa Worleyová, Julien Lizeroux, Clement Noël)
Německo (Lena Dürrová, Marina Wallnerová, Fritz Dopfer, Alexander Schmid, Linus Strasser)
Švédsko (Frida Hansdotterová, Anna Swenn-Larssonová, Emelie Wikströmová, Mattias Hargin, André Myhrer, Matts Olsson)
Slovinsko (Ana Buciková, Maruša Ferková, Meta Hrovatová, Martin Čater, Boštjan Kline, Žan Kranjec)
Finále
Francie - Švédsko
O 3. místo
Německo - Rakousko
Semifinále
Rakousko – Francie
Německo – Švédsko
Čtvrtfinále
Rakousko - Slovinsko
Norsko - Francie
Itálie - Německo
Švýcarsko - Švédsko
Startovní listina
Rakousko (Katharina Gallhuberová, Katharina Liensbergerová, Katharina Truppeová, Manuel Feller, Michael Matt, Marco Schwarz)
Švýcarsko (Denise Feierabendová, Wendy Holdenerová, Luca Aerni, Daniel Yule, Ramon Zenhäusern)
Itálie (Marta Bassinová, Chiara Costazzová, Irene Curtoniová, Stefano Gross, Riccardo Tonetti, Alex Vinatzer)
Norsko (Kristin Lysdahlová, Maren Skjøldová, Sebastian Foss-Solevåg, Jonathan Nordbotten)
Francie ( Romane Miradoliová, Tessa Worleyová, Julien Lizeroux, Clement Noël)
Německo (Lena Dürrová, Marina Wallnerová, Fritz Dopfer, Alexander Schmid, Linus Strasser)
Švédsko (Frida Hansdotterová, Anna Swenn-Larssonová, Emelie Wikströmová, Mattias Hargin, André Myhrer, Matts Olsson)
Slovinsko (Ana Buciková, Maruša Ferková, Meta Hrovatová, Martin Čater, Boštjan Kline, Žan Kranjec)
Francie – Švédsko
O 3. místo
Německo – Rakousko