Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (po pr.) | Colorado – Nashville 2:4 (kon.)
Calgary – San Jose 4:7 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Chicago 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 0:3 (kon.)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hráč.

A je konec dnešního zápasu. New Jersey sice nebyla tak střelecký aktivní, ale i tak zvítězila o tři branky. Los Angeles sice například v první třetině vystřelilo celkem 19 krát, ale i tak prostě gól nepadl na domácí straně. To hosté ti využili naprosto všeho, ze čtyř střel padly hned dvě branky, druhá třetina poté už byla bezbranková. Hosté ve třetí třetině vstřelili ještě další branku. Keith Kinkaid se stal zcela zaslouženě první hvězdou dnešního zápasu, pochytal naprosto všechno a převedl vlastně bezchybný výkon. Více se už nestalo a tím zápas skončil. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc. New Jersey se v tabulce západní konference přesouvá na šesté místo, soupeř zůstává osmý.

59:53
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

59:10
    Drew Doughty špatně zpracoval přihrávku a nedostal se tak k žádné střele.

58:15
    Stefan Noesen ztratil kotouč, ale nevypadá to, že by ho to nějak štvalo. Puk se objevil za brankou Quicka.

57:40
    Ani jeden z týmu se už vůbec nikam nehrne, ani jeden z celků už vůbec nic nevymýšlí.

57:29

57:00
    Rychlý protiútok domácího celku skončil nepřesnou kombinací.

56:32
    Sami Vatanen a jeho pokus, ten byl odvracený obranou, která posléze kotouč vyhazuje.

56:00
    Necelé čtyři minuty před koncem budou mít hosté ještě výhodu přesilové hry, ale neočekává se nějaká výrazná aktivita.

55:29
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tyler Toffoli – 2 min., krosček).

55:10
    Nahození jednoho z domácích obránců do útočného pásma.

54:35
    Blake Coleman si ještě chtěl vylepšit svou střeleckou pozici, poté už mu ale kotouč utekl a ke střele vůbec nedošlo.

53:30
    Anže Kopitar se zbavil obránce, jeho následná střela letěla mimo tři tyče.

52:38
    Keith Kinkaid a jeho další zásah, tento brankář je dneska prostě nezastavitelný a vypadá to, že udrží čisté konto.

51:45
    Torrey Mitchell a jeho rána od modré čáry, před brankářem poté došlo k velkým zmatkům , puk ale nakonec letěl mimo hrací plochu.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 9. Grabner, 14. Hischier (Severson, Gibbons), 47. Wood (Boyle)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty (A), Forbort, Phaneuf, Martinez, Muzzin, LaDue – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Rieder, J. Carter (A), Lewis – Pearson, Kempe, Toffoli – Clifford, Amadio, T. Mitchell.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher – Hall (A), Zajac (A), Palmieri – Grabner, Hischier, Gibbons – Bratt, Coleman, Noesen – Wood, Boyle, Stafford.