Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (po pr.) | Colorado – Nashville 2:4 (kon.)
Calgary – San Jose 4:7 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Chicago 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 0:3 (kon.)

2. Colton Sissons (NSH) 2+0
    3. Gabriel Landeskog (COL) 1+0 (04:40:08)

Statistiky: Střely na bránu: 35-28; Zablokované střely: 15-7; Vhazování: 39%-61%; Hity: 18-18; Přesilové hry: 0/4-0/4; Trestné minuty: 8-8.

Colorado na začátku druhé třetiny dokázalo otočit skóre na svou stranu, jenže Nashville ještě během druhé třetiny předvedl rychlý obrat a dokráčel k vítězství, které mu zajistilo jako prvnímu týmu v letošní sezóně účast v playoff. O vítězství Predators se postarali dva dvougólový střelci Colton Sissons a Filip Fosberg. Konečný výsledek střetnutí v Pepsi Center. Colorado Avalanche 2 Nashville Predators 4.

59:55
    Dnešní utkání sleduje 17273 diváků.

59:40
    Roman Josi vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov puk podržel v náručí.

59:17
    Nathan MacKinnon dostal dvě minuty za podražení a to je zřejmě konec nadějí Colorada na vyrovnání.

59:00
    Těsně předtím, než byla ohlášena poslední minuta utkání Semjon Varlamov podruhé naskočil na střídačku.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:51
    Colorado možná ještě zkusí odvolat brankáře. Střídačka Avalanche si vyžádala oddechový čas.
    58:51 Filip FORSBERG - 2:4

58:51
    Nashville právě vstřelil branku!
    Viktor Arvidsson se řítil z pravého křídla sám na prázdnou bránu, těsně před ní ale předložil puk FILIPOVI FORSBERGOVI, který snadno vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase! Nashville vede v závěru 4:2 a zřejmě je hotovo. Asistence: Viktor Arvidsson.

57:56
    Semjon Varlamov naskočil na střídačku a Colorado zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:52
    P. K. Subban se podruhé v řadě vrátil z trestné lavice po uplynutí dvou minut a Predators hrají opět v plném počtu.

57:36
    Avalanche se ocitli v postavení mimo hru a zřejmě ani ze čtvrté přesilové hry udeřit dnes Colorado nedokáže.

56:30
    Avalanche bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, Juuse Saros ji ale hrudí vyrazil mimo!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. MacKinnon (Barrie, Rantanen), 24. Landeskog (G. Bourque, Warsofsky) – 18. Sissons (P. K. Subban, C. Smith), 27. F. Forsberg (C. Smith, Josi), 34. Sissons (Hartman, Bonino), 59. F. Forsberg (Arvidsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Kerfoot, Toninato, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Irwin, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Garrett Rank, Graham Skilliter. Čároví: Shandor Alphonso, Matt MacPherson

Diváci: 17273