Pardubice – Mladá Boleslav | 4:6 (kon.) | | | Střešovice – Vítkovice | 5:6 (po pr.) | | | Sparta – Bohemians | 5:4 (kon.) |
Otrokovice – Chodov | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Florbal Ústí – Liberec | 6:5 (kon.) | | | Bulldogs – Znojmo | 5:6 (2:3 po s.n.) |
Bohemians – Vítkovice | 2:10 (kon.) | | | Jičín – Chodov | 2:8 (kon.) | | | Liberec – Ostrava | 6:7 (po pr.) |
Panthers – Ne | 3:6 (kon.) |
Královské Vinohrady – Olomouc | 3:5 (kon.) | | | Židenice – Tatran | 3:1 (kon.) |
konec
Sokoli Pardubice
4:6
(2:0, 1:4, 1:2)
Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
57:58
|
Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Karel Brychta – 2 min., Nedovolené vrážení).
|
|
39:34
|
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Radek Krajcigr – 2 min., Sekání).
|
|
36:03
|
Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Tomáš Dlesk – 2 min., Hra na zemi).
|
|
29:37
|
Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Radek Formánek – 2 min., Nedovolené vrážení).
|
|
21:06
|
Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 min., Vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
12. Oubrecht (Dlesk), 17. Janeček (Formánek), 32. Gregor (Burian), 42. P. Pakosta (Zozulák) – 26. Natov (Curney), 26. Tomáš Chroust (Krzyžanek), 31. Tadeáš Chroust (Curney), 38. Curney (Natov), 58. Pluhař (Tomašík), 60. Natov (Tomašík)
Rozhodčí: Dolanský, Sýkora
Diváci: 290
Neproměněná penalta:
Sokoli Pardubice:
Musil (Levínský) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, P. Pakosta, Burian – P. Němeček, Formánek.
Náhradníci:
Trenér:
Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Kološ, Řehoř, Křenek, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Kološ, Řehoř, Křenek, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dolanský, Sýkora
Diváci: 290
Pardubice | 0 | 4 | Mladá Boleslav |
#1 | Sobota 10.03.2018 • 19:00 |
Mladá Boleslav - Pardubice 11:3 | |
#2 | Neděle 11.03.2018 • 16:00 |
Mladá Boleslav - Pardubice 10:1 | |
#3 | Sobota 17.03.2018 • 14:00 |
Pardubice - Mladá Boleslav 4:6 | |
#4 | Neděle 18.03.2018 • 19:50 |
Pardubice - Mladá Boleslav 4:9 |
Štěpán Slovák