Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Soares, prichádza Pončák.

Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Oliveira Silva, prichádza Pančík.

Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová B: z ihriska odchádza Jedinák, prichádza Garaj.
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová B: z ihriska odchádza Kopičár, prichádza Haščák.

65
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Souza Santos, prichádza Sabler.

48
    Šamorín dáva gól! Hostia sa dočkali až v druhom polčase, keď tri minúty po zmene strán otvárajú skóre duelu. Drobnjaka prekonal CHRISTIAN HENRIQUE MORA DE OLIVEIRA SILVA.

45
    Žltú kartu dostáva Marič-Bjekič (FC ŠTK 1914 Šamorín).

Viktor Kalinács

Branky: 48. Oliveira

Karty:   86. Magda (ZLB), 90+2. Lepieš (ZLB) – 45. Marič-Bjekič (SAM)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:11. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:14.
    FK Železiarne Podbrezová B: Drobnjak – V. Mojžiš, Kopičár, Fischer, Lepieš, Kupčík (C), Magda, Jedinák, Gerát, Kačerík, A. Mojžiš
    Náhradníci: Adamčák – Mejri, Kuc, Haščák, Garaj, Weiss, Sokol

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Štrbák (C), Neto, Juliao, Soares, Mezovský, Marič-Bjekič, Fuják, Oliveira, Ágh, Santos
    Náhradníci: Rožník – Pančík, Pončák, Sabler

Rozhodčí: Richard Sedlár – Juraj Halíček, Adam Jekkel