Wigan – Southampton 0:2 (kon.) | Leicester – Chelsea 1:2 (po pr.)
Neděle 18.03.2018, 17:30 • King Power Stadium, Leicester • FA Cup • Čtvrtfinále

115
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Demarai Gray.

107
    Novic na hřišti Diabaté (Leicester City) si krátce po rozehrávce přímého kopu vytvořil dobrou palebnou pozici, bohužel pro něj se do cesty jeho střely postavil obránce a balon srazil mimo.

106
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Danny Simpson, přichází Fousseni Diabaté.

106
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Iborra, přichází Adrien Silva.

105+1
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Olivier Giroud.
    105. PEDRO - 1:2

105
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Klub z hlavního města si bere vedení zpět! Kanté odcentroval balon do pokutového území a PEDRO přehlavičkoval vyběhnutého Schmeichela. Jak jednoduché.

101
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Andreas Christensen, přichází Gary Cahill.

92
    Ne před začátkem prodloužení, ale až v jeho průběhu Chelsea vystřídala. Z hrací plochy se poroučel Willian, jeho pozici zaujal Pedro.

89
    Victor Moses (Chelsea FC) při duelu o míč udeřil Albrightona loktem do tváře a za zápasnický úder mu Craig Pawson udělil žlutou kartu.

87
    Obrovská šance zůstala nevyužita! Po průnikové přihrávce se Morata (Chelsea FC) jako blesk z čistého nebe zjevil přímo před Schmeichelem, toho ale neprostřelil.

83
    Dobrou šanci na obrat ve skóre měl Vardy. Uvnitř pokutového území získal relativně dost času na to, aby zamířil kamkoliv chtěl. Bohužel pro domácí si vybral přesný střed branky.
    76. Jamie VARDY - 1:1

76
    Leicester právě vstřelil branku!
    Na King Power Stadium je čtvrt hodiny před koncem duelu vyrovnáno! Úžasně to u pravého okraje vápna udělal Mahrez, který před svého strážce dokázal procpat míč před bránu. Tam se ke dvěma střelám dostal Iborra, jeho první pokus srazil obránce a dorážku vyrazil Caballero nešťastně k nohám JAMIE VARDYHO, který zblízka uklidil míč tam, kam patří.

68
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází Šindži Okazaki.

46
    Během poločasové pauzy provedl Antonio Conte (Chelsea FC) jednu změnu. Na hřiště se nevrátil Tiemoue Bakayoko, ale pobíhá tam Cesc Fàbregas.

45+1
    Loktem si v souboji o míč pomohl a žlutou kartu dostal Tiemoue Bakayoko (Chelsea FC).
    42. Álvaro MORATA - 0:1

42
    Londýňané se na konci poločasu ujímají vedení. Willian při protiútoku vysunul ÁLVARA MORATU a ten po vniknutí do šestnáctky překonal vyběhnuvšího Schmeichela důraznou střelou směřující do pravé části brány.

33
    Téměř z nulového úhlu střílející Morata (Chelsea FC) rozvlnil boční část sítě! Těžko soudit, jestli se míč třeba jen trochu neotřel o tyč.
    27. Morata (CHE)

27
    Vůbec poprvé si jakousi šanci vytvořila Chelsea. Na hranici vápna stojící Morata měl spoustu času na zamíření, ale trefil jen prostředek brány, v němž se vyskytoval gólman Schmeichel.

25
    Prvním karetně potrestaným hráčem v utkání je Harry Maguire (Leicester City). Provinil se tím, že svého soupeře skolil zezadu.

20
    Nejen defenzivu, ale dokonce i gólmana pořádně ohrozil Ndidi. Hráč Leicesteru vypálil ze střední distance a gólman Caballero musel skočit ke své pravé tyči, aby nepříjemný skákavý pokus nadvakrát zneškodnil.

3
    Už třetí minuta nabídla velkou šanci. Uvnitř pokutového území číhající Albrighton (Leicester City) napřáhl ke střele bez přípravy, po které míč proskotačil kolem pravé konstrukce brány.