NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – Dallas 4:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:7 (kon.)
NY Rangers – Columbus 3:5 (kon.) | Ottawa – Florida 2:7 (kon.) | Tampa – Toronto 4:3 (kon.)
Detroit – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:5 (kon.)
Vegas – Vancouver 4:1 (kon.) | San Jose – New Jersey 6:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Detroit Red Wings
5:4 (0:0, 3:1, 1:3 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Středa 21.03.2018, 00:40 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

59:25
    No a pozor, hosté budou mít velkou šanci rozhodnout. Je tu totiž přesilovka, za nedovolené bránění u brankoviště dostal dvě minuty Danny DeKeyser.

48:40
    Navíc je tu přesilovka pro hosty, dvě minuty za vysokou hůl dostal Henrik Zetterberg.

27:13
    Druhá přesilovka pro Philadelphii, dvě minuty za sekání obdržel Jonathan Ericsson.

22:27
    Philadelphia si zahraje první přesilovku, za podražení dostal dvě minuty Jevgenij Svečnikov.

12:05
    Je tu první vyloučení, domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Radko Gudas.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 27. D. Larkin (Helm), 28. Glendening (Daley), 30. Svečnikov (Frk, D. Larkin), 55. D. Larkin (Mantha), rozh. náj. Nielsen – 29. Couturier (Giroux, Gostisbehere), 48. Read (Laughton, Lehterä), 50. Gostisbehere (Voráček, Giroux), 55. Konecny (Couturier, Giroux)