Líšeň – Mohelnice 3:0 (kon.) | Petřkovice – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hodonín – Vyškov 4:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
3:1 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 24.03.2018, 15:00 • Stadion Odra Petřkovice, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

89
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A je to gól! Dnes už je pravděpodobně rozhodnuto, jelikož Petřkovice jdou do dvoubrankového vedení po brance MARIA LATOCHY.

85
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! RADOVAN LOKŠA proměňuje pokutový kop a Petřkovice otáčí zápas! Odra tak vede 2:1.

57
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Nyní už je to ale gól, který dává PATRIK RUBÝ a Odra Petřkovice srovnává na 1:1!

40
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Hosté jdou do vedení pět minut před koncem prvního poločasu. Autorem branky je LUKÁŠ VYCHODIL.