Toronto – Buffalo 2:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 0:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.)
Tampa – Arizona 1:4 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:2 (kon.)
Chicago – San Jose 3:4 (1:2 po s.n.) | Vegas – Colorado 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 3:0 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Ottawa Senators
Úterý 27.03.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:27:37)

Československá stopa
    Filip Chlapík (Ottawa) – 0 + 0, 1 střela, čas na ledě: 12:01 .

Tři hvězdy utkání
    1. Warren Foegele (Carolina) – 1 + 1
    2. Cam Ward (Carolina) – 95% úspěšnost, 19 zákroků.
    3. Derek Ryan (Carolina) – 0 + 2

A je tu konec! Ve třetí části jsme se dočkali jednoho gólu, když se minutu před koncem střelou do prázdné branky prosadil Aho. Ottawa byla sice aktivnějším týmem v této třetině, ale Ward byl v brance fantastický a podržel svůj tým. Warren Foegele si tak při svém debutu v NHL připsal 2 body za gól a asistenci a na tento večer jistě nezapomene!
    Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 20.

59:40
    Domácí mají kotouč za vlastní brankou a nikam se nehrnou.

59:20
    Útok domácích přerušuje offside.

58:50
    Zápas se již pouze dohrává a oba týmy defacto čekají na závěrečnou sirénu.
    58:01 Sebastian AHO - 4:1

58:01
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají pojistku! Matt Duchene špatně nahrál, jeho nahrávku vystihl Flerury, od něj se kotouč dostal k modré k SEBASTIANU AHOVI, který zamířil a přes celé hřiště trefil odkrytou klec! Tento mladý útočník tak natáhl bodovou šňůru na 9. zápas! Asistence: Haydn Fleury

57:40
    Anderson je na střídačce, hosté to zkouší v 6ti!

57:10
    Jeff Skinner hledal chytrou nahrávkou kolem první tyče spoluhráče, ale kotouč tam sebral protihráč.

56:50
    Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

56:10
    Jordan Staal ukradl kotouč, vyvezl ho ven a šetří čas pro domácí.

55:50
    Hostům se čas na vyrovnání hodně krátí.

55:20
    Valentin Zykov si počkal na Claessona a uštědřil mu pořádný hit!

54:50
    Fredrik Claesson nabral rychlost a zavezl kotouč do třetiny, Sens nyní kombinují v pásmu.

54:10
    Bobby Ryan vypálil téměř z nulového úhlu, Ward měl beton přitisknutý na tyči.

53:40
    Joakim Nordström přišel o kotouč za brankou soupeře a Ottawa spěchá do útoku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 19. Foegele (D. Ryan, Hanifin), 35. Zykov (Foegele, D. Ryan), 37. B. McGinn (J. Staal, Slavin), 59. Aho (H. Fleury) – 30. B. Ryan (Duchene)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Dahlbeck, Slavin, T. van Riemsdyk, Hanifin, McKeown, H. Fleury – Williams, J. Staal, B. McGinn – Di Giuseppe, E. Lindholm, Skinner – T. Teräväinen, Aho, Zykov – Nordström, D. Ryan, Foegele.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, Ceci, Claesson, Borowiecki, Wolanin, Harpur – B. Ryan, Duchene, Dzingel – Hoffman, Pageau, Z. Smith – Pyatt, Chlapík, Pääjärvi – Burrows, M. McCormick, Sexton.

Rozhodčí: Chmielewski, Peel – Heyer, Racicot