Mountfield HK – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Přerov 2:3 (po pr.)
po s.n. (2:1)
Mountfield HK
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0) Stav série: 2:0
HC Oceláři Třinec
Úterý 27.03.2018, 15:00 • ČPP Aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Semifinále

32:44
    Wardas si vykoledoval dvě minuty za hákování a Lvi mají dobrou šanci k tomu, aby si vzali vedení zpět.

30:28
    Pajer vyfasoval dvě minuty za hrubost a Oceláři se tak dostávají k další šanci otočit duel ve vlastní prospěch.

21:48
    Oceláři mohou rychle otočit celý zápas, Šlaicher inkasuje dvě trestné minuty za krosček.

06:54
    Počet hráčů na ledě se rychle srovnává, Pelda si vykoledoval dvě minuty za nedovolené bránění, pokračujeme ve čtyřech na obou stranách.

06:19
    Lukáš Králík zahákoval pronikajícího Kašpara a inkasuje dvě minuty za hákování.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 15. Moravec (Jušta, Naar), 37. Dan. Šedivý (Jušta), 39. Lang (Kašpar), rozh. náj. Jušta – 22. Chovaniak (Wardas), 39. F. Cienciala (Geidl), 45. Jurzyca (Wantulok)