Podbrezová B – Skalica 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Žilina B 2:0 (kon.) | Trebišov – Sereď 0:3 (kon.)
MFK Zvolen – L. Mikuláš 0:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Pohronie 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šamorín 1:2 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
1:2 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Středa 28.03.2018, 15:30 • Štadión Nové Mesto n/V • MONACObet liga • 18. kolo

52
    Šamorín dáva gól!
    Hosťom v ruhom polčase stačilo sedem minút, aby dokázali otočiť priebeh zápasu. Stav stretnutia je 1:2! Meno šťastného strelca je ROMAN SABLER.

47
    Šamorín dáva gól! Hostia ihneď z úvodu druhého polčasu dokázali vyrovnať nepriaznivo sa vyvíjajúci duel. Ich prvá strela na bránku znamenala skórovanie. Stav stretnutia je 1:1. Meno strelca je ŠIMON ŠMEHYL.

26
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    RAJMUND MIKUŠ dokázal využiť nariadený pokutový kop, keď loptu z bieleho bodu poslal bez problémov až za chrbát gólmana. Stav stretnutia je 1:0!