Prešov – Trenčín 31:16 (kon.) | Poruba – Písek 30:17 (kon.) | Most – Michalovce 34:29 (kon.)
Slavia – Olomouc 27:23 (kon.)
DHC Slavia Praha
27:23 (10:12)
DHK Zora Olomouc
Čtvrtek 29.03.2018, 18:00 • Eden, Slavia • MOL liga žen • 23. kolo

DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 27:23 (10:12)
    Nejvíce branek: Galušková 11/2, Šetelíková 7, Kvášová 3 – Fryčáková 5, Gajdošíková 4, Salčáková 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 1:2. (19:50:42)

Dnešní utkání přineslo dva rozdílné poločasy. Zatímco po tom prvním byly ve vedení o dvě branky hráčky Olomouce, druhý poločas přinesl skvělý výkon slávistek, který druhý poločas ovládly v poměru 17:11. Celkové skóre zápasu je tak 27:23. Olomoucké hráčky jistě bude mrzet ztráta dobře rozehraného zápasu. Pro Slavii tato výhra znamená udržení naděje na první místo v tabulce. Pokud by Slavia dokázala vyhrát následující dva venkovní zápasy, tak se o prvenství bude rozhodovat až v úplně posledním zápase v Mostě.

Konec zápasu. (27:23)

60
    Divoký závěr zápasu ještě přináší po brance na každé straně. (27:23)

59
    Kosmetická úprava výsledku v podobě branky Olomouce. Dva body však jistě zůstanou v Praze. (26:22)

58
    Slavia nyní dominuje utkání a přidává další branku! 26:21 (26:21)

56
    Poslední minuty patří jednoznačně hráčkám Slavie, které přidávají svoji 25. branku. Čtyři minuty do konce utkání a rozdíl čtyř branek. V házené je sice možné všechno, ale tohle už bude pro Zoru velmi těžký úkol. (25:21)

54
    Slavia přidává další branku. Kritický stav pro Zoru, šest minut před koncem prohrává o tři branky. (24:21)

52
    Zora se probouzí a vstřeleným gólem přerušila sérii slávistických branek. Zda to bude osm minut před koncem zápasu stačit na vyrovnání nebo dokonce otočení skóre však zůstává otázkou. (23:21)

50
    Zdá se, že na Olomouc nyní padla deka. Slavia Praha přidává čtvrtý gól v řadě a odskakuje tak svým soupeřkám o dvě branky. (22:20)

49
    A třetí gól v síti Olomouce v řadě způsobuje, že Slavia jde do vedení. Skvělý úsek hry od slávistických hráček! (21:20)

48
    Po dalších třech minutách už to však neplatí a máme opět vyrovnáno. Slavia teď dokázala vstřelit dvě branky po sobě a dotáhnout se na Olomouc. (20:20)

45
    A znovu jsou o krok, respektive spíš o dvě branky, vepředu hráčky Olomouce. Patnáct minut před koncem utkání se Zoře podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. (18:20)

42
    Přetahovaná nekončí, sledujeme velmi vyrovnaný zápas. O tom vypovídá také aktuální výsledek – 16:16. (16:16)

37
    Hráčky přidávají po jedné brance na každé straně. Závěr zápasu slibuje zajímavou podívanou! (14:14)

35
    Vstup do druhého poločasu vyšel mnohem lépe slávistkám a v zápase je srovnáno! (13:13)